Další odkazy

Nenechte si ujít!

Vyšla knížka Lajkni mě! od Florence

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

http://www.bez-hranic.cz/gallery/thumbs/Tajemstv%C3%AD%20syna%20v%C3%A1lky.jpg

Michelle Monnier je naprosto obyčejná studentka historie s jedním jediným problémem – udělat zkoušku ze starověkého Řecka. Má naprosto standartní život do té chvíle, než se její peripetie setká s Jeromem. Ten tajemný nafoukaný šašek má totiž své kouzlo.
A přesně v té chvíli se něco změní. Jedno letmé setkání odstartuje sérii podivných událostí, zakončené tou nejzvláštnější. A dva prakticky cizí lidé jsou svedeni na cestu, kterou ani jeden z nich nechtěl jít.

P. S. : Povídce předchází soutěžní počin, v případě zájmu o přečtení prosím vynechejte úplně poslední část.

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1

SarkaS

8)  SarkaS (23.04.2012 12:49)

Tak jsem tu! A jdu na tebe, těšíš se? Soutěžní povídku si pamatuji a vím, že se mi líbila. Ovšem tohle, mademoiselle, to je úplně nový level. Jsem nadšená a natěšená na další!
A taková drobnost, ženy nejsou z Marsu, ale z Venuše ;)

HMR

7)  HMR (27.02.2012 17:24)

Tak jsem tady , na ten"soutěžní počin" si pamatuji a líbil se mi, tak jdu dál...
téda ten úvod ti pěkně odsejpá tiše závidím,
vždycky když narazím na zmínku něčeho nehistorického v něčem historickém, nejsem si jistá, jak na to reagovat...
mayové měli pravdu - konec světa se blížil
máš smysl pro neuvěřitelně vtipná písmenka a zároveň to skvěle odsýpá , jo, moc se mi to líbí
fň, ale i pár "překlepů" by se našlo

Ivanka

6)  Ivanka (16.02.2012 11:03)

Fanny, kapitola bude přibývat vždy jednou týdně, pravděpodobně v neděli večer, kdy mám nejvíc času. Jsem ráda, že se ti to líbí, moc děkuji za komentář a snad tě povídka nezklame.
Bye, ani nevíš, jak člověka pohladí po srdíčku pochvala od tebe. S tou romantikou... no, snad nebudou stydliví... Díky.
Twilly, jsem neuvěřitelně ráda, že se ti povídka líbí a doufám, že budeš spokojená i nadále. Moc děkuji za tvou reakci.

Twilly

5)  Twilly (16.02.2012 09:21)

Ivanko, promiň, ale i když byla tvoje soutěžní povídka sebelepší, tohle s ní prostě NELZE srovnávat. Tohle se mi moooooooooc líbí. Svěží, vtipný, čtivý a taky napínavý. Pokud jsi mě neměla na háčku u soutěže, teď rozhodně!!!!

Bye

4)  Bye (14.02.2012 23:07)

Á, moje oblíbená autorka dobrodružných indianajonesovek...
Tohle si rozhodně nenechám ujít. Pokud udržíš dějový spád v kombinaci s vtipem a šmrncneš to trochou historie a žůža dobrodrůža (romantika taky bude, žejo? ), tak myslím, že budu velmi spokojená!
Bylo tam dost vychytávek. Tak aspoň dvě velmi povedené:
"...protože mi uhrančivým pohled přilepí jazyk na patro."
"V tu chvíli se určitě zastavila zeměkoule a já si připadala jako protinožec. Hlavou dolů a s kapsou na břiše."

Fanny

3)  Fanny (13.02.2012 22:19)

"Hurá!" Nejdřív za to, že je to konečně tady! a podruhé "Hurá" za to, že jsem se k tomy za ty dva dny konečně dostala!

S dnes úplně vybitým mozkem mi ty tři pohledy daly docela zabrat, ale závěr je skvělej :D Každopádně se ti vylíčit předzkoušecí stres povedlo skoro až moc dobře :D A co jen na závěr? Kde máš další?

Nebraska

2)  Nebraska (12.02.2012 21:35)

Ivanko, fakt je to moc dlouhé :-( Dala jsem to tam bez té závorky, ale nevím, jestli se ti podaří tam vložit link na soutěžní povídku, protože ten se do počtu znaků taky započítává. Možná by bylo fajn napsat do perexu jen část a dát tam info, že zbytek je v těle kapitoly - a pak to oddělit od textu. Je to složité, já vím, omlouvám se

Ivanka

1)  Ivanka (12.02.2012 21:29)

Michelle Monnier je naprosto obyčejná studentka historie s jedním jediným problémem – udělat zkoušku ze starověkého Řecka. Má naprosto standartní život do té chvíle, než se její peripetie setká s Jeromem. Ten tajemný nafoukaný šašek má totiž své kouzlo.
A přesně v té chvíli se něco změní. Jedno letmé setkání odstartuje sérii podivných událostí, zakončené tou nejzvláštnější. A dva prakticky cizí lidé jsou svedeni na cestu, kterou ani jeden z nich nechtěl jít.
(Pokud by to opravdu moc dlouhé, tak tohle jde vynechat: Na cestu, co má být uzavřením staletého kruhu přehrazeným lidskou pýchou a snahou změnit běh událostí, který je, jak se zdá, naprosto neměnný… A na nich dvou je najít cestu bouří a dobrat se až k cíli, který může znamenat nejen přetrhání vztahů s okolím, ale také naprostý konec.)
P. S. : Povídce předchází soutěžní počin, v případě zájmu o přečtení prosím vynechejte úplně poslední část. (U tohohle si ještě doplním odkaz na předcházející povídku :) )

Tak, tady je ten text do perexu, ještě jsem to několikrát zkoušela různě zkracovat, ale pořád to nešlo. :( Jsi moc hodná, myslím, že problém je asi na mém přijímači...

1

>