Další odkazy

Nenechte si ujít!

Vyšla knížka Lajkni mě! od Florence

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

http://www.bez-hranic.cz/gallery/thumbs/Tajemstv%C3%AD%20syna%20v%C3%A1lky.jpg

6. Kapitola – Zahrady, Popelka a pumpky

 

Pomalu začíná chápat, že tohle všechno je zkouška. Nebo ne? Opravdu na něj zapomněli? A ona je tak silná, krásná, plná víry. I na místech, kde se ostatní hroutili a proklínali Paní ona pevně stála na nohou a upínala oči k nebi. A to, co cítí? Co to vlastně je? To neví ani on.

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1

SarkaS

5)  SarkaS (24.04.2012 14:03)

Ááááááááááááá Děláš si humor, no ty máš takovou kliku že další díl už tu je, to ani nevíš

Ivanka

4)  Ivanka (25.03.2012 20:46)

Fanny, zlatíčko, tohle všechno se dozvíš až o kus dál, jen ta první otázka bude zodpovězena už příště. ;) Moc děkuju za to, že si si na mě i přes vyčerpání udělala čas.
Hani, tou pizzou to nebude. Já se totiž naprosto otevřeně vyžívám ve vašem mučení. Netušíš, jak moc je to zábavné! A soška netýkavka je naprosto přesné vyjádřen! Děkuji.
Bye, jak Gida tak Jerome si pod mým vedením hrají na děšně tajemné. Jinak myslím, že u Jeroma by si nemohl být jistý nikdo, on je prostě... svůj. A ano, to, že Gida vznikl je tam naschvál. Moc děkuji za reakci.

Bye

3)  Bye (19.03.2012 22:40)

Ivanko, na začátku jsem si ještě dovolila se pozastavit u perel jako:
"důvěrně přiléhající pocit"
a trefných pocitovek typu:
"Stál na dlouhé pláni, která se mezi hloubkou a divokostí lesů podivně vyjímala."

Ale pak už jsem se nechala naplno pohltit příběhem.
Fíííííha, to bylo žhavý!!!
Černovlasý je stále opředen tím svým mystickým oparem. Aspoň už vím, že pochází z jakýchsi Zahrad (a tady mě napadá jistá analogie) a že očekává, že za chyby a hříchy, kterých se dopustí coby posel, seslaný mezi lidi, tvrdě zaplatí... A navíc, on "vzniknul"?
To Jerome, naproti tomu... je jedna velká záhada! Trochu jsem měla strach, jak se bude chovat ve snu, ale zdá se, že tentokrát se umravnil. Ani nebylo pozřeba zásahu Gidy. Až na jeden drobný fakt, že se vymknul snové kontrole a Michelle si ho přitáhla s sebou. Teď teda navím, jestli zůstal v realitě jenom jeden Jerome. Nejspíš jo. Znamená to, že se jim ty sny zdají oběma společně? A proč se jim vlastně zdají???
A dále tu máme tu záhadu, proč ji vlastně Jerome unesl? Kam?
A ke komu?
Stále se nemůžu nabažit Tvého vyspělého stylu.

HMR

2)  HMR (19.03.2012 22:06)

namol námahou? ženiální Fanny taky si tak připadám Ivanko, drahá, my ti něco udělaly? kočičku jsi dostala a tak hezky jsme si popovídaly... že ti jsi měla hlad? a já ti nedala kousnout... že jo? to je ono! a teď se mstíš nám všem ale ostatní si to nezaslouží ne, ne... to já byla ta hladová a zdlábla celou pizzu sama
Děvče, děvče hezká písmenka , milá písmenka ale... hlava zamotaná hm, Jerome asi sahal na co neměl, že? soška je asi netýkavka, nesnese kdejaké tlapičky... chytrá holka... tedy pokud je to tedy holka a ještě se vetřel do obrazu vtěrka jeden, ccccccssssss, a to jako máme vydržet zase až do neděle? ááááááááááááááááááááá

Fanny

1)  Fanny (18.03.2012 21:36)

Co to Provádíš?! To je horší a horší! To nestačí, že už tak nevíme nic? To musíme vědět ještě větší nic než předtím? Hanko, řekni jí něco taky...

Kdo je paní domu?
Co se děje na území toho Srbska před sty lety?
Kde byli?
Kde jsou?
Co se děje v těch obrazech?
Co je zač ta soška?
Kdo je Jacqueline a všechny ty další historický postavy?
A co je vlastně Jerome vůbec zač???!
Ty otázky se v každý kapitole množej dělením!!!Jinak to neni možný...
A Michelle jako vždycky exceltní:D
P.S. Neber ten komenář vážně... jsem namol námahou a už mi to nejen nemyslí...;)


1

>