Další odkazy

Nenechte si ujít!

Vyšla knížka Lajkni mě! od Florence

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

http://www.bez-hranic.cz/gallery/thumbs/Tajemstv%C3%AD%20syna%20v%C3%A1lky.jpg

2. kapitola - socha, děkan a král železný a zlatý

 

Jeden moudrý muž kdysi řekl, že každý má to, co si udělá. Ale někdy člověk prostě nedokáže najít skulinu a udělá něco, co by sám od sebe neudělal. Prokletí dvou rodů zapříčiněné jedním zdánlivě nepodstatným skutkem pokračuje...

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1

SarkaS

5)  SarkaS (23.04.2012 13:09)

Tedy, no uuuuf, já jsem hotovson. To je jízda, krásně ti to plyne. Některé pasže jsou neuvěřitelně vtipné a to tajemno... Přeskakování mezi dobami mě nehorázně mate, ale hádám, že je to účel, že?

HMR

4)  HMR (28.02.2012 21:49)

Já, já, já se taky bojím... Jerome a Adelle jsou skvělý drahá Minervo, by mě vážně zajímalo, jak to hodláš spojit dohromady...

Ivanka

3)  Ivanka (26.02.2012 19:19)

Fanny, ty vždycky dokážeš potěšit. S těmi ne zrovna slušnými výrazy pozor, ať mě nezkazíš! Jinak doufám, že tvoje brada bude s dalšími kapitolami padat níž a níž, ovšem dávej pozor na to, abys ji pak zase našla. Moc děkuji za tvou reakci. :)
Bye, když ono to s tím plynutím ani jinak nejde. Tyhle kapitoly jsou neuvěřitelně důležité pro další děj. Doufám, že nemám za potřebí tě opíjet rohlíkem, vše co nevím se snažím pečlivě nastudovat. A odpověď na jeromovu pacičku je částečně v prologu, ale podrobnější vysvětlení se ještě najde později. ;) Moc děkuji za komentář!

Bye

2)  Bye (23.02.2012 22:33)

"Hodil se sem asi jako keramický trpaslík do japonské zahrady."
Přestože nikam nespěcháš a necháváš děj jen pozvolna plynout, čte se to neuvěřitelně lehce. Navíc oplýváš obdivuhodnou fantazií a ty historické reálie jsou na tom taky velice lákavé - tady bys mě ale lehce opila rohlíkem, nejsem žádný odborník. ;-)
Jerome je neuvěřitelnej sympoš. Doufám, že dostal jednu z hlavních rolí ;-) Copak se mu stalo s pacičkou?
Celkově vzbuzuješ mou zvědavost. Jak nakonec provážeš těch několik dějových a snových rovin? Bude to nejspíš běh na dlouhou trať, viď? ;)

Fanny

1)  Fanny (23.02.2012 14:54)

Jsem slušná a budu slušná, ale taky naprosto přesně vím, že jeden z ne zrovna slušných výrazů, by tu velmi pěkně vystihoval mé momentální pocity.

Dáváš mi docela na frak! Kroutím hlavou a klaním se, protože není dost dobře možné! Jo, při první kapitole jsem sice byla nadšená, ale teď tak nějak padám na... pusu. Před tebou
a napadají mě jen samé citoslovce primitivních tvorů. Takže vůbec nic kloudného od tohoto komentáře nečekej, na to jsi mi až příliš vzala dech a s nedostatkem kyslíku udělaly "pápá" moje inteligentnější myšlenky a bez omluvy zdrhly. Takže:

1

>