Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/-DeanSam-.jpg

Takový (ne)normální večer v motelu :D

předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

Christine

11)  Christine (03.09.2013 22:09)

Ja nemám slov, skoro som sa udusila smiechom. Odteraz nebudem nikdy čítať tri kapitoly naraz, je to životu nebezpečné, pričom hrozia smrteľné záchvatu smiechu. Dean a Candice proti Samovi a Joyce, na to sa teším . To, že nemôžem teraz dostať Samov nohý a sexy zadok z hlavy je príjemné, ale to, že nemôžem vytesniť z mozgu predstavu Gartha so šnorchlom v plutvách v sprche s medveďom , dnes určite nebudem spať dobre .

incompertus

10)  incompertus (03.09.2013 20:44)

Jsem zvědavá, v jaký pozici se vzbudí :D

9)  3eri (03.09.2013 16:48)

Jsem v šoku. Tohle byla prozatím úplně nej kapitola. Šokovaný Dean a Candice, Garth v noční košilce s mráčkem a jeho šnorchlování v koupelně:D Nemůžu se dočkat války

8)  Anys88 (03.09.2013 15:49)

Tak tato kapitola byla fantastická. Těším se na tu jejich válku.

Ada

7)  Ada (03.09.2013 15:06)

Moc děkuju, lidičky! Já jsem tak moc ráda, že se bavíte Nic není pro pisálka jako já větší pochvala něž to, že vás rozesměju, takže tady právě skáču do vzduchu Díky, díky.
Olspet, kam na to chodím? No Asi loni jsme byli u strejdy na jeho narozeninách a brácha od strejdovy manželky griloval maso. Když pak odřezával kousky, tak z toho úplně brečel, jak velký žár od toho šel, takže jsem mu nasadila potápěčské brýle a všichni ostatní si tam pak z něj dělali srandu, že mu klidně přidají i šnorchl, pokud se mu tam bude dostávat teplý vzduch Takže nápad s ploutvemi a šnorchlem mám odtamtud... A noční košile s medvídkem? Rodiče chodí na pyžamové bály a dělají si z toho prču, takže si taťka nechal ušít dlouho noční košili s čepičkou Samozřejmě v tom normálně nespí, ale na ten ples v tom šel, takže Garthovo pyžamo je zase odsud. A medvídka jsem přidala jen jako třešničku na dortu Takže většina nápadů tak nějak většinou pochází z mého okolí, mám dost střelenou rodinu

DarkMoon

6)  DarkMoon (03.09.2013 14:38)

„Jestli chcete šetřit s vodou, tak já tam s Joyce klidně půjdu,“ :D
Hm, ten pohled, co se jí naskytl, bych taky docela brala
"Teď už je jen otázkou, jestli ho ignoroval anebo se díval." Oooouu :D Tak to je dobrá poznámka Aspoň by si byli kvit :D I když hádám, že Sam se asi nedíval, to není jeho styl Maximálně náhodou, jako ona, ale to by teda narozdíl od ní dobře zakryl reakci :D
„Právě jsi totiž vyhlásil válku, víš Sammy?“ O ou :D Tak to bude zajímavé :D
Ježíš, Garth s ploutvema a medvídkem
"Několikrát jsem pocítila, jak se Sam vedle mě napjal, takže jsem byla připravená ho zadržet, jestli se po Garthovi vrhne, aby ho uškrtil."
"Vrazila jsem ale do něčeho velkého, co mi zabránilo se přetočit, ale vzhledem k tomu, že jsem byla úplně vyčerpaná, jsem se to rozhodla neřešit a jen jsem přes to přehodila ruku." Tak to bude dobrý probuzení :D

olspet

5)  olspet (03.09.2013 14:10)

Kam na ty nápady chodíš? Představila jsem si malýho hubenýho chlapa ve sprcháči s ploutvemi a šnorchlem. Taky bych nechápala, kdyby mi vykládal, že si tam musel před spaním pohrát. Prostě úžasný.

Niky

4)  Niky (03.09.2013 14:07)

Uuuááá Fakt do toho šli! To od nich Dean a Candice nečekali. Ale rozhodně to stálo za to, vidět ty jejich vyjevené obličeje a poslouchat to jejich škemrání, aby jim řekli, jak to v koupelně vyřešili A to zrcátko Takovému pohledu bych se určitě nebránila... Teď by mě jenom zajímalo, jestlipak si ho Sam všimnul taky, hm???
"Právě jsi totiž vyhlásil válku, víš Sammy?" Teda, tohle bude ještě hoodně zajímavé Ale Sam s Joyce se jen tak nedají
A Garth s Albertem a noční košilí, ploutvemi a šnorchlem, proboha "Já neusnu, pokud si předtím v koupelně trochu nepohraju." No konec, já mám vážně dost
Naprosto úžasná kapitola!! Dnes jsem si smíchem hodně prodloužila život Už se nemůžu dočkat další! To probuzení bude stát za to!

niktoska

3)  niktoska (03.09.2013 13:07)

áno áno áno len tak ďalej sa teším na zajtra ako malé dieťa na Vianoce

2)  Vendy (03.09.2013 11:00)

J8 to věděla! J8 věděla že se určitě probudí v nějaké zajímavé pozici :DDDD ano :D naprosto dokonale úžasný! :D už aby byl zejtřek :D PS Samův zadek, why not? :D :)

Ree

1)  Ree (23.04.2013 20:20)

Ježííííííííííííííííííííš!!! To bylo naprosto úžasné! Dean a Candice jsou děsné potvory, ale jsem ráda, že je donutili jít do koupelny společně, protože to bude teď určitě parádní A úchylnosti Gartha mě totálně dostaly. Noční košile, plyšák, ploutve a šnorchl!!! Jsem zvědavá na jejich probuzení, když přes něj Joyce v noci přehodila ruku.
PS: Představa Samova nahého zadku byla moc hezká!

1

>