Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/-DeanSam-.jpg

Svatba!

Poslední kapitola před epilogem

předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

Niky

8)  Niky (06.10.2013 09:47)

Konečně jsem se dostala ke čtení!!! Tahle kapitola byla vážně bomba Pořádně jsem se nasmála, a ještě teď mám ze smíchu slzy v očích. Garth v tom jeho panteřím obleku, no konec! Dean jako James Bond a naštvaná Candice v šatech A svatba byla úžasná
Paráda!

Christine

7)  Christine (02.10.2013 20:24)

Neviem, čo napísať. Posledný boj bol skvelý, na Joyce naozaj zapôsobili Winchesterovci s Candice a hlavne tá s jej samovražednými sklonmi. Nečakala som, že sa vezme a utečie im na tom aute. Ako zlodejka bola super, musela som sa pri celej tej scéne usmievať :D :D.
Som rada, že ukázala čarodejovi, že s ňou nie sú žarty a aj ona sama ho dokázala zahnať do kúta. Jedno šťastie, že sa v tej správnej chvíli objavil Sam (a ty máš šťastie, že som si to mohla prečítať všetko naraz, lebo by som sa asi nedočkala nasledujúceho dňa- také konce už nikdy nepíš!). A tá jeho hláška "Drž se dál od mé ženy" spravila tú situáciu celú vtipnou, takže ma hneď prešiel strach a vedela som, že všetko dobre dopadne. Ale ozaj som sa trocha bála o Olivera. Uf, ešteže je v poriadku :p.
Samova žiadosť o ruku bola taká ňuňu úprimne, som nečakala, že to bude tak skoro, ale veľmi si ma tým potešila.
A svadba!!! Aj ja chcem takú, ale nebola by som schopná odpovedať kvôli nekonečným záchvatom smiechu, pretože to bolo dokonalé!!! Pravidlá a tie sľuby, no úžasný záver . Deana vidím pred sebou ako Jamesa Bonda, on by sa naňho vážne hodil. Pri predstave Gartha sa musím tiež usmievať, ale najviac ma dostala Candice :D :D :D, pre ňu to muselo byť vážne utrpenie. Úžasný koniec a ani nevieš ako mi je ľúto, že už je tu. Táhni k čertu I. ešte nemám dobojovanú celú, no už teraz viem, že to budem rovnako zbožňovať ako toto.

Ada

6)  Ada (26.09.2013 20:26)

Díky, díky a ještě jednou díky! Jste zlatí!
A incompertus, neboj. Dokopání ke Candiceinu a Deanovu vyznání se dočkáš. O to bych vás nepřipravila. Jen to nebude v téhle povídce, ale v jednorázovce, kterou jsem na to téma napsala. Zveřejním ji v neděli ;)

DarkMoon

5)  DarkMoon (26.09.2013 20:22)

Tak Deana s proslovy, že vypadá jak James Bond, to si umím představit Stejně, jako příjezd Gartha
„Beru zpátky všechno, co jsem řekla. Protože jsi při jeho popisování nepřeháněla, byla jsi ještě příliš hodná!“ :D „Přísahám, že hned, jak se vdáš, tak tě zabiju,“ Šmoulová cukrová vata :D „Vypadáte starší, dámy. Ale tak snad za pár let bychom moh-“ Ježíš :D Naštvaná Candice v šatech, jo, tak to bych taky chtěla vidět :D Ale vždyť nejsou vůbec hrozný. Teda ty Joyce jsou o dost hezčí, ale stejně :D Ten proslov je taky boží :D "Candice neustále rejpala do Olivera, že by se měl nad sebou zamyslet, protože si byla jistá, že ty sliby čerpala Lucy z vlastní zkušenosti. Ta se tomu pobaveně smála a pak směrem k Oliverovi dodala, že ten lustr by měl po dvou letech už vážně namontovat." „Ruply mi kalhoty,“ Naprosto úžasná kapitola

incompertus

4)  incompertus (26.09.2013 18:23)

Bože :D Chtěla bych vidět naštvanou Candice v těch šatech !! :D
ten proslov, i když jsi ho nevymýšlela, tak jsi ho našla ! :D
Ale já furt čekám, že Joyce donutí Candice a Deana říct si miluju tě :)

Ada

3)  Ada (26.09.2013 16:13)

Páni, moc moc děkuju! Když se mi podaří čtenáře rozesmát, tak to je pro mě největší pochvala! Chtěla jsem, aby to bylo vtipné, ale dost jsem se obávala, že se smát nebudete, protože já vtipná zrovna moc být neumím Opravdu díky!

2)  Alcyn (26.09.2013 10:14)

Geniální. nechápu jak jsi mohla vymyslet něco takhle vtipného. Smála jsem se od začátku do konce.:)

Ree

1)  Ree (16.08.2013 01:23)

Jo, já to věděla! Tahle kapitola mě odrovnala! Úplně jsem Gartha viděla, jak vystoupil z toho auta Já nemůžu. Pořád se směju! Je skvělej!
A svatba byla celá úžasná. Víc teď ze mě fakt nedostaneš

1

>