Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/dean 3.png

Takhle kapitola se dá shrnout jen do jednoho slova: Hřbitov

Ikdyž na začátku trochu akce =D

předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

DarkMoon

11)  DarkMoon (21.07.2012 14:14)

Závist :D já chci taky řídit to auto!!! :D :D Aspoň nějaká satisfakce za to dušení :D No a taky už aspoň mají zúžený výběr ;) Jinak co se týče těch dvou, tak tomu se dá věřit jen těžko :D Já se to dozvěděla nedávno a stejně si neumím představit, že jsou zadaní a ke všemu takhle vážně

Ada

10)  Ada (19.07.2012 10:08)

Wow, Sabienno, díky Vždycky žasnu, jak se dokážeš rozepsat. Já jsem šťastná, když napíšu poloviční komentář :D

Sabienna

9)  Sabienna (17.07.2012 22:15)

Wooow, ty videa jsou boží! Ne, to oni jsou boží! Nejlepší a naprosto bezkonkurenční Super dvojka v seriálu, ale ještě lepší dvojka v reálu! A Jared je neskutečnej cvok, a tak nějak ho mám normálně raději, i když Jensen je taky bezvadnej chlap, navíc se ti skvěle doplňujou kdyby bylo takových lidí jako oni dva víc, hned by bylo na světě líp Miluju je, naprosto
A teď ke kapitolce Začátek nebyl ani trošku milý, vzbudit se díky nedostatku kyslíku, protože Candice škrtí nějaká vyšinutá vraždící vychrtlice, to opravdu ne-e... Doufám, že to s ní vyřídí rychle, ať má konečně klid Tihle uvízlí duchové, je mi jich docela líto, pakliže tam nechtějí zůstat sami... Jinak je to na pendrek Líbila se mi ta velká chvíle, kdy si Candice sedla za volant Deanova auta, jooo, to bude asi poprask kvůli tomu :D... já takhle čas od času jedu v létě na sraz USA cars - díky SPN samozřejmě, a popravdě by mi bylo jedno za jakou starou americkou káru si sednu, hlavně kdybych ji zkusila... mám slabost ale spíš pro 60´ a 70´ i 80´, zbytek mě moc nebere... jo, ale Impala, to by byl zázrak vůbec ji tady někde potkat :D i když jsem kdysi na nějaký ročník narazila, nějaký rozdíly tam byly
To s těmi hřbitovy, otrava... jejich práce je ve většině směrech dost na houby ale o tom ten seriál je :D
Stačí, takže parádní díl a strašně se těším na další!!

Ada

8)  Ada (17.07.2012 15:57)

Díky moc všem za komentáře, jako obvykle mám velkou radost :D
incompertus, asi hodněkrát, stačí se podívat na youtube na video s pokaženýma scénama problém je ten, že oni to občas dělají i schválně, takže chudák štáb

incompertus

7)  incompertus (17.07.2012 15:54)

Přece si Dean nemyslel, že by tam Candice počkala, než prohledaj ty hřbitovi :D
Ty videa jsou úžasný ♥ ..Ty dva :'D Vážně by mně zajímalo, kolikrát musí kvůli výbuchům smíchu natáčet jednu scénu :D

Czistoslava

6)  Czistoslava (17.07.2012 11:55)

Ale stejně je to podezřelé tolik hřbitovů

Niky

5)  Niky (17.07.2012 11:51)

Chudák Candice, takové probuzení jí nezávidím, nechtěla bych být na jejím místě. Ale konečně řídila Impalu Už se těším na Deanovu reakci, až tohle zjistí, to bude na infarkt :D :D Doufám, že co nejdřív najdou hrob té škrtící ženské. Aspoň se jim zúžil výběr ze dvou hřbitovů na jeden, to je pozitivní, ne?
Z těch videí naprosto nemůžu Oni jsou prostě skvělí!!
Díky!

Patt

4)  Patt (14.07.2012 12:39)

Nudit se s těmihle cvoky? Tak to jako nikdy! Fakt musí mít doma veselo. Jo, taky jsem si poprvé říkala - páni, jaké to pro něj je hrát takovou postavu? Ale asi příjemná změna, řekla bych. Jen by mě zajímalo, kolikrát vybuchnou na place při natáčení smíchy. Vsadím se, že je to sakra hodněkrát, stačí vidět pár jejich blbin a je mi to jasné.

Ada

3)  Ada (14.07.2012 10:58)

No já je taky miluju. Jensen hraje vtipného Deana, takže jemu ta postava sedí na tělo, ale Jared? Sam je jeho pravý opak, řekla bych. Byla jsem šíleně překvapená, když jsem se před pár lety poprvé dozvěděla, že je to taky takový šašek.
Opravdu závidím jejich manželkám, protože ty se s nima určitě nikdy nenudí :D

Patt

2)  Patt (14.07.2012 01:55)

Páni, Dean... šel... pěšky!!! No wow! On se vzdal své milované Impaly! A ještě ji ponechal v přítomnosti Candice. Sáhl mu Sam na čelo? Neměl horečky? Ne, vážně. Jsem zvědavá na tu pomstychtivou neklidnou ženskou, co chtěla zavraždit naši Candice. Ještě že je vážně v rakvi, už vidím tu jejich ochotu hledat nějaký ten předmět, co by ji spojoval a udržoval a nechal dusit černovlásky. Tak schválně, jestli už Dean prošel celý svůj hřbitov. A schválně, jestli se dozví, kdo řídil jeho milované brmtíčko.

Ta videa byla skvělá, měla jsem z nich střídavě záchvat smíchu a přiblblý (fakt stupidní) úsměv na tváři. Ti dva jsou prostě neskuteční šašci. Ale já je miluju.

Ree

1)  Ree (09.07.2012 14:31)

Já chciiiiiiiiii!!! Já chciiiiiiiii!!! Já chciiiiii řídit Impalu!
Ty jo, ale občas jim nezávidím. Candice málem uškrtí její práce, Sam musí prohledávat tuny odkazů a pak ještě prohledávají tak obrovské hřbitovy. To je hrozná práce!
A videa opět dokonalá!!! Oni jsou super. A pak se chlapi diví, proč tvrdíme, že někteří z puberty nevylezou nikdy. Oni jsou zářným příkladem Ale alespoň jsou vtipní! Hrozně vtipní! Vlastně z nich chcípám!

1

>