Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/Strážkyně.jpg

Ahojda! Posílám do světa další dílek! Tak ať se vám líbí! Bedrunka<3

předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1 2   »

Bedrunka

22)  Bedrunka (20.11.2015 10:38)

Iris děkuji


DarkMoon jo, už jsem na to jukla stane se Díky moc moc moc

DarkMoon

21)  DarkMoon (19.11.2015 09:21)

Nechci rýpat, ale on jí řekne, že můžou jít spolu, pak ona řekne, že by s ní nikdo nešel a pak on jí navrhne, že může jít s ní...
Koťátka
Oni mu tam chodí i praví andělé? :D Hezký
Nějak se nedokážu rozhodnout, jestli mě baví víc Lucifer, nebo Asmodeus

20)  iris (17.11.2015 20:42)

Podle hesla, když se dva perou třetí má užitek, doufám že tím třetím bude Angela. Jsem zvědavá jak se nám tahle povídka vyvine, teda podle fotek Asmodeus hmmm, mňam. i když asi prvotřídní lump

Bedrunka

19)  Bedrunka (17.11.2015 17:59)

Seb Taky moc děkuji, jsem ráda, že se bavíš


Bunny, Bunny i ty jedna:D Moc děkuji a zkus to vydržet...Však víš;) Moc děkuji


Chlupáčku Moc děkuji

18)  Chlupaček (17.11.2015 17:02)

Bedrunko

Máš můj obdiv a uznání, a to proto že jsi jedna z nejlepších spisovatelka ano budu ti tak říkat protože už jsi napsat hodně POVÍDEK a hlavně tě tak i beru, přečetla jsem hodně knížek a i povídek a jen málo autoru mě dokáže natolik zaujmout že se k nim vracím a někdy si ty povídky přečtu klidně i třikrá protože jsou skvělé a dokážou mě pobavit.

Každý dokáže napsat povídku ale už jen málo lidí dokáže psát aby to mělo hlavu a patu, aby to bylo čtivé a hlavně aby to byla sranda nebo aby se tam alespoň objevil nějakej humor ..
:) :D :D
A u tebe je všechno, nebyla by ani jedna povídka u který by jsem se alespoň dvakrát neválela smíchy, a to je prostě skvěle !!!

PS: už se HROZNĚ TĚŠÍM NA DALŠÍ DÍL !!

17)  Bunny (17.11.2015 17:01)

Asi jsem prostě zkažená, ale prevít Asmodeus... to je moje, achich ach, asi z něj neusnu
Ale to zvracení mohla společnost oželet, chudinky kytky! :D
Děkuji, děkuji... a požaduji další kapitolu. Nutně! (Protože Asmodeus je v její posteli, íííí)

16)  Seb (17.11.2015 16:59)

Tak Asmodeusovi to poprvé nestačilo, no teď asi holka u sebe nemá nic, čím by ho odehnala, ale její cnosti by to mohly zvládnout:D :D :D I když podle fotky je ten Asmodeus fakt k nakousnutí

Belzebub a koťátka, Lucifer jako malé dítě, zase jsem se skvěle pobavila

Děkuji

Phobos

15)  Phobos (17.11.2015 16:52)

Tak na tu slabinu se obzvlášť těším.

Bedrunka

14)  Bedrunka (17.11.2015 16:48)

Phobos Lucipher tady není šéf, já vím, je nad ním ještě Black Boss:D

Nevadí, že se ti Asmodeus nelíbí, není to zrovna prototyp klaďase, ale i on má své chvilky...zatím se neprojevil :D

Jo, Peklo JE jeden velký cirkus, co by tam nahoře, v Nebi, všichni tihle taky dělali, když to tam Big Boss vede tak jednostranně a nudně:D , dole je větší sranda, ale i narváno:D :D :D

Všechny ty příběhy se časem nějak propojí, vždycky se objeví někdo koho znáš, a o tom to kouzlo je, nebudu lhát:)

Dohromady se je dát nesnažím, spíše to bude o jakémsi hledání rovnováhy, a neboj se nic, Asmodeova slabina se objeví už v příští kapitolce a není to jedna ani dvanáct manželek a kupa dětí, jeho Kryptonit je někdo úplně jiný a snad tě ta bytost také pobaví... Doufám !!!

Hodně práce, říkáš? nevím...snad... ale já to zas moc roztahovat na stopadesát kapitol nebudu, chci se vlézt zase jednoduše do šesti, jako se Smrťákem a Santou, je to jenn povídečka, kterou se relaxuji, abych měla myšlenky i na ty ostatní příběhy, co tu mám.

Moc ti děkuji

Bedrunka

13)  Bedrunka (17.11.2015 16:40)

Niky taky moc děkuji, však sama uvidíš, jak snadno se ho Angela zbaví:D :D :D


Kristýno v pohodě, jsem ráda, že pořád čteš a že tě pořád bavím děkuji

Bedrunka

12)  Bedrunka (17.11.2015 16:38)

Olspet děkuji jsem moc ráda, že se ti povídka líbí, budu se snažit dotlačit další kapitolku co nejdříve


Helo je to poděs, ale má toho moc, tak ujíždí na blbostech:D Moc děkuji

Phobos

11)  Phobos (17.11.2015 15:35)

Je pro mě těžké smířit se s Luciferem jako s někým, kdo není absolutní vládce pekel, s někým kdo se musí vodit za ručičku. Proč, je to přece její šéf, ne ? Ale musím uznat, že je to změna oproti stereotypu a to je fajn.

Na začátku jsem čekala, že to bude právě Lucifer, ale zdá se, že tím vyvoleným hlavním hrdinou bude Asmodeus. Stále mi na něm není nic, vůbec nic sympatického, zatím je to jen bezduchý, promiskuitní macho, ideální na roli padoucha .

Jinak peklo jako takové na mě působí trochu jako cirkus, je tam najednou těch bytostí prostě moc, zbytečný maglajs, nemusí to tam být. To ti tam udělala ta hostina a sešlost všech možných bytostí.:p Na druhou stranu je super, že tam mejdan byl.

Líbí se mi detail, který ti propojil smrťáka a tohle peklo a to lehce antické prostředí, tyhle detaily vytváří atmošku, ve které se čtenář pohybuje, stálo by za to to ještě podpořit .

Pak se mi líbil démon, co měl rád koťátka, někdo mocný, kdo má nějakou slabůstku, to je dobré, to pomáhá k tomu, aby se s tou postavou čtenář sžil, aby ji lépe vnímal . Hostina v antickém stylu super:D . Další propojovací prvek jsou mejdany, to je taky dobrý. Na závěr se ti povedlo mě pěkně napnout. Cizí chlap v posteli? Já bych šílela.

Jsem zvědavá, co uděláš, aby tahle dvojce, kterou se tu snažíš dát dohromady, aby společně nějak fungovala. I Asmodeus by měl mít nějakou slabost, ukaž ji, to dost pomůže. Co třeba šílená bývalá manželka, se kterou se soudí o děti? Vzhledem k jeho výkonnosti bych se divila, kdyby někde neměl sviště, vysvětlilo by to i jeho nechuť se vázat a množství milenek .

Jsi u druhého dílu, to je hodně práce do budoucna a máš spoustu možností. Tenhle příběh je dobrý, ale potřebuje vymazlit a to ty umíš, jak tě znám. Tak jen do toho.

10)  Kristýna (17.11.2015 14:24)

Dlouho jsem se nedostala k počítači a v mobilu mi nejde komentovat, takže Ti chci poděkovat nejen za tuhle bezvadnou kapitolu, ale za všechno, co jsi napsala - Tvoje povídky mě hrozně baví, občas bych chtěla žít v Tvé hlavě :-D Děkuju :-)

9)  bflmpsvz (17.11.2015 14:14)

Olspet, takže když já jsem ta zlá, tak ty seš ta hodná? Názory člověka, který o sobě smýšlí v superlativech, pro mě nejsou podstatné. Mohla si to říct přímo mně. Já za zadkem žádného ochránce nepotřebuju. věci si řeším sama.

Niky

8)  Niky (17.11.2015 14:11)

Ježiši, tak takovou párty bych si s radostí nechala ujít
Angela si ani doma neoddechne, hned ji čeká překvápko v podobě Asmodeuse, který se jí rozvaluje na posteli. No, ten je neodbytný Doufám, že má Angela nachystaný pepřák a dá mu co proto! :D Jsem zvědavá, jak si s ním poradí
Díky za super kapitolu!

7)  Hela (17.11.2015 14:07)

ten Lucifer je ale číslo
som zvedavá, čo Angela povie na nepozvanú návštevu len aby nelietali pierka
ďakujem

olspet

6)  olspet (17.11.2015 13:48)

Beruško, nenech se rozhodit. My Tě milujeme, ať si kdo chce, co chce říká. Takže se párkrát nadechni a řekni si, že to za to nestojí. Popis nezřízeně si užívajícího Luciphera připomíná dítě v hračkárně. A Asmodeus je kůže podšitá a jsem zvědavá, co chystá. Moc se těším na další dílek.

5)  bflmpsvz (17.11.2015 11:37)

Ne, Bedrunko, problém je, že ty nepíše NIC nového a to mi stačí jen komentáře a perex. Ono v pár krátkých kapitolách ani nelze nic pořádného vytvořit. Zvlášť, když nápady nejsou tvoje. Je to Binsfeldova klasifikace, ale to bys věděla, kdybys fungovala ty. To JÁ tě prosím, abys vynechala ty MĚ!!! Takže na Moravě tomu říkáte náhoda? Čím dál tím líp!!! Jo a hemzy? Tak mám jeden: chytrýmu napověz, hloupého kopni, na Bedrunku se vykašli, protože ať uděláš co uděláš, nikdy jí nic nedojde! Nazdar.

Bedrunka

4)  Bedrunka (17.11.2015 11:15)

Annalisen už ve starověkých kulturách, když se hodovalo, tak se i blilo, aby se to jídlo náhodou nezkazilo Jsem moc ráda, že se ti ten dacan A. líbí, kopanec nedostane, sejme ho... To až příště ! Děkuji

Bedrunka

3)  Bedrunka (17.11.2015 11:12)

Milá Bef,

Wikipedie funguje i u nás, na Moravě, pan Google je moje pravá ruka,pokud sháním něco konkrétního, miluji spisovatelku Laglais Eve, která mě inspirovala k psaní této konkrétní povídky, navíc jsem v Halloweenské povídce Luciphera, démona pýchy, už použila, hodlám použít i démona lakoty Mamona, démona závisti Leviatana, i samotného Satana, coby démona hněvu, Belfegora, démona lenosti jsem použila dnes, Belzebuba, démona nestřídmosti taky vášnivého milovníka koťátek, a jak sis ráčila jistě všimnout, Asmodeus, démon smilstva, je hlavním hrdinou... Tudíž, protože existuje i sedm ctností: pokora, štědrost, přejícnost, mírumilovnost, cudnost, střídmost a činorodost, těmi oplývá moje hrdinka Angela - TY VŠAK ASI NE! - a proto použiju i tyto!
Opět opakuji ještě jednou:

NASTEREA DE VENIN BYLA POSLEDNÍ POVÍDKA, KTEROU JSEM OD TEBE ČETLA!!!
a NIC DALŠÍHO UŽ NEČTU!!! ANI JSEM UŽ NEČETLA!!! ANI ČÍST NEBUDU!!!

Takže se třeba z těch kolen vybul na stranu a válej se jak Ralfík! Stejně ti ty hemzy k ničemu nebudou!

Kdyby něco nesedělo, nedovolí mi to adminky vydat!!!


Takže tě laskavě slušně PROSÍM, abys mě konečně vynechala, šudlila si svoje a starala se o sebe...

Jsem si jistá, že ti tato moje odpověď musí stačit, pokud ne, jsem na mailu, tady s tebou veřejně nic řešit nebudu!!! Za prvé to nikoho nezajímá, za druhé ze sebe děláš zase trapku a za třetí se divím, že tě to pořád baví!!!

Děkuji za pochopení!

PS Aspoň píšu neustále něco nového a netasím se tu s povídkami, které už vyšly knižně, abych si honila ego a sebevědomí

1 2   »

>