Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

http://bez-hranic.cz/gallery/perex4%20copy.jpg

Minule jsem Vás trochu odbyla, takže dnes přicházím s opravdu dlouhou kapitolou!

Trošku nám potečou nervy... a na závěr jeden otazník ve tmě :)

Díky moc všem za čtení a komentáře!

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1

Leeashka

12)  Leeashka (13.06.2015 08:56)

Děkuju, Jani, za koment. Je zajímavé sledovat ty různící se postoje k postavám A to víš, že bych skákala štěstím, kdybych jednou držela svoje výplody vytištěné v ruce. Uvidíme, třeba jednou někoho přesvědčím ;)

11)  Jana (12.06.2015 08:33)

Moc díky za další kapitolku, :) já Tristana miluju ať dělá cokoliv a Claire mě už pořádně štve.... Buď ho má ráda nebo ne, ale proč se ho pořád bojí, to nechápu.... Už se těším na další kapitolku... Neplánuješ to vydat knižně ? I předchozí díl? Já si myslím že své čtenáře už máš....

Leeashka

10)  Leeashka (10.06.2015 08:28)

To víš, že jo. Jsou to všechno taková literární děťátka :D A to já bych měla u soudu dost argumentů i třeba pro Leightona :D Ačkoliv i mně Tristan pořád uniká. Kdysi jsem se pokusila napsat jeden úryvek příběhu jeho očima, a bylo to marný. Znát motivace, ještě očividně neznamená vidět do hlavy.
Druhý díl mám napsaný, to je fakt, ale asi dva roky jsem se mu nevěnovala,takže je hodně co přepisovat a přizpůsobovat prvnímu dílu. A třetí díl mám napsaný napůl, ale promyšlený do konce. Jen právě s tím koncem pořád ještě laškuju

Alenka

9)  Alenka (09.06.2015 21:15)

Trochu jsem se bála, že tvoje reakce bude taková, jaká je. Trochu jsem s tím počítala - Tristana jsi omluvila i ty. Ale to ti v žádném případě nemám, a ani nemůžu, mít za zlé, protože rozumím té "mateřské" lásce k postavě, kterou jsi vytvořila. Znáš Tristana lépe než já (než my všichni kdy ho můžeme znát), a tak není divu, že ho máš ráda se všemi jeho přednostmi i nedostatky. Tomu rozumím.
Jsem zvědavá na pokračování. I když jsem myslela, že když jsi kdysi dávno mluvila o druhém a třetím díle, že už je máš hotové. Nemáš?

Leeashka

8)  Leeashka (08.06.2015 19:05)

Alenko: Už tak jsem si dala zabrat, abych to k takhle napínavému konci dovedla. Dál už to fakt nešlo; bolely mě oči i zápěstí :D Ale už jsem s tím nemohla čekat na další kapitolu, protože mi čtenáři začínají oproti Snoubení tmou nějak usínat.
Tristanovu reakci dál moc rozpitvávat nemůžu. Já pak hrozně spoileruju, i když se sebevíc snažím Řekněme prostě, že všechno bude v malých skládačkách souviset se vším. Včetně chování Claire.
Co se jí týče, ona by se na Tristanovu rozdvojenou osobnost asi tolik neupnula, kdyby se on sám tak moc nebál ty dva protipóly v sobě smířit. Nejsem si jistá nakolik to bylo v prvním díle zřejmé, ale nebýt "démona", nikdy by se dohromady nedali - a přitom to není mazlíček na hraní. Na "Tristanovi" teď leží zodpovědnost za chování jich "obou". Což není snadné, protože se jejich názory na věc často liší. Jestli jsem to vysvětlila aspoň trochu dobře... :D
Děkuju za super mega komentář, který i mě donutil jít znova zpátky po stopách motivací mých postav

Alenka

7)  Alenka (08.06.2015 13:52)

Moje první - rozbouřená - reakce byla: "To má být vtip?" Víš, kvůli tomu konci, utnutému v nejlepším. ... Nebo v nejhorším? :D No to je jedno. Dnes už to tak nevidím, ráda si počkám na pokračování. Myslím si (samozřejmě), že je to Leighton.
Také jsem si říkala, že byla Tristanova reakce trochu mimo. Spíš mi připadal jako majetnický žárlivec a v důsledku toho jaksi obava o Claiřin život v přítomnosti vlkodlaka nevyzněla naplno (teda jestli se to toho opravdu týkalo). Spíš jsem si říkala: , asi nemá rád její rodinu.
A ještě mi nejde na rozum jedna věc: Claiřino rozdělování Tristanovi osobnosti - na něj a na démona uvnitř něho. Na mě to působí trochu... pořád ještě nemůžu najít to správné slovo, ten správný výraz... asi zbaběle, jaksi vyhýbavě. Jako by se bála přiznat si, že je vampýr a brát ho celistvě. Takhle mi připadá, že Tristana neustále omlouvá, protože "on přece za nic nemůže, to ten démon v něm". Takže až ji jednu při dalším vzteklém výstupu probodne garnýží, aspoň bude vědět, na koho to svést - Tristan v tom bude nevinně. Možná je to jenom lidská reakce na hrůznost té skutečnosti, že někdo v normálním světě může být nadpřirozený... nebo je to prostě jen zaslepující láska a okouzlení s ní spojené.
Teď jsem tedy správně napnutá, kdo že je ten noční návštěvník. Zdá se, že si Tristan svou horkou hlavou způsobil zbytečnou komplikaci. Těším se na další díl.

Leeashka

6)  Leeashka (08.06.2015 13:32)

Budu na tom pracovat, Teenko. Obojí v příští kapitole Díky

5)  Teenka (08.06.2015 12:02)

Tak Tristanovi trochu ujely nervíky. To by mě zajímalo, co má zase za problém (kromě toho, co jsme se ještě nedozvěděli ani od Christiana).
Ten konec bych vsázela bych taky na brášku, ale třeba to vůbec nebude upír Taky prosím další kapitolku rychleji, ať už to víme

Leeashka

4)  Leeashka (07.06.2015 22:27)

Tak tak, však ona si Claire ještě té rodinné manipulace užije :D Děkuju, Czist

Czistoslava

3)  Czistoslava (07.06.2015 22:07)

Ou ou že by bráška? A rodina dokáže manipulovat s námi se všemi, kolikrát to není fér hra, zvlášť pro takové měkoty jako je Claire.

Leeashka

2)  Leeashka (07.06.2015 21:31)

Díky, Seb, za koment! Co se týče Tristana, je to prostě horká hlava a trvá mu, než vychladne a uvědomí si všechny důsledky. Snad to trochu dovysvětlí příští kapitola :) Další kapitolu bohužel příliš uspíšit nedokážu!

1)  Seb (07.06.2015 21:01)

Trochu mě překvapia Tristanova prudká reakce a i to, že ji tam nechal samotnou.
Že nás nenecháš dlouho čekat,jsem zvědavá, kdo je ta silueta.
Děkuji.

1

>