Další odkazy

Nenechte si ujít!

Vyšla knížka Lajkni mě! od Florence

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/SP prx 2.jpg

Všetko sa vracia

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1

Lili

4)  Lili (02.05.2016 13:31)

Lucie, ďakujem

3)  Lucie (02.05.2016 08:55)

Opravdu uzasna povidka. Pokazde se tesim co noveho se v dalsi kapitole dozvim. Moc ti dekuji ze pokracujes dal v povidce

Lili

2)  Lili (01.05.2016 19:04)

Pohobos, ja mám krajšiu nedeľu vďaka tvojmu komentáru Posledné kapitoly boli výzva a dosť som balansovala, aby som všetko zvládla napísať tak, ako som si to predstavila. To, že to na teba malo taký dopad, mi napovedá, že sa mi to podarilo minimálne sčasti.

Phobos

1)  Phobos (01.05.2016 18:32)

Páni, emm… nějak mě nenapadá, co napsat. Je to hodně začerstva a ve mně se stále usazují dojmy, ale jsou to hodně silné dojmy z téhle kapitoly.
Rozhodně se mi to líbí. Posledních několik dílů jsem právě zhltala jedním dechem. Hodně se vysvětlilo a to mě těší, přesto mě to nesmírně napnulo a těším se, co bude dál.
Povedlo se ti to napsat tak, že jsem opravdu poctivě přečetla každou větu a skutečně vnímala, co čtu, aby mi neuniklo ani slovo.
Po tomhle dílu jsem asi zvědavější, než kdykoliv předtím. Tahle povídka je hodně jiná a skutečně se mi dostala pod kůži.
Líbí se mi, že ta romance, co tam probíhá, ustupuje do pozadí před hlavním dějem, tohle se ti daří držet už několik kapitol a já ti za to tleskám. Je to totiž dobře, moc dobře, protože je na příběhu jasné, co je to důležité, na co by se čtenář měl zaměřit.
Mám zas o něco hezčí neděli. Děkuju za kapitolu.

1

>