Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/SR s textom.jpg

9. kapitola - Dnešná kapitola je nabúchaná akciou. Nezvyčajné bude, že asi po prvý raz v histórii HP nebude akčná Mia:-D. Sorry zlato, snáď som to neprehnala...

Upozornenie: Aj dnes  pridávam ČS slovník, dámy ♥

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1

miamam

12)  miamam (04.09.2012 11:28)

Páni, to byl fofr, najednou jsem na konci kapitoly Děsivá příšera, Hagrid vážně nemá soudnost (tím spíš Albus..) utíkám dál, protože se bojím o oba dva!

MisaBells

11)  MisaBells (03.09.2012 18:50)

Twilly

10)  Twilly (31.08.2012 14:45)

Tak tady musím říct, že ten Dráčkův drak je čistě moje fantazie. A ne, Hermi je v limbu, ta asi nic zachraňovat nebude, zlato

Cathlin

9)  Cathlin (31.08.2012 14:31)

Áááách to bylo krásné... Ten svítící drak jako Dracův patron!!! To vymyslel kdo? To už je z originálu? Každopádně je to nádhera. Jenom si představuji jeho souboj s mantichorou. Chtěla bych to vidět.

A? Mno, jakpak asi Hermiona (nepředpokládám, že by to mohl být někdo jiný) zachránila Draca? Jo! Začíná se to vyvíjet opravdu dobře!

Twilly

8)  Twilly (25.08.2012 23:55)

Ivanko, ubezpečuju tě, že jsem do dnešního večera zabila jenom jednoho svého polohrdinu. Na FF-ku v jedné twilightovině, která ješte není u konce, páč mě silně ovlivnil Dráček , jinak jsem na své postavy docela hodná, když si odmyslíš Mantikory a jinou havěď ... Jéžiš, teď mě napadá, dvě. Zabila jsem dvě své postavy a jedna je z povídky tady na BH. Jmenuje se Čas, keď zložím zbrane... :p. Tvy voe jsem literární vrah!

Ivanka

7)  Ivanka (25.08.2012 23:29)

Chudák Hagrid. :( Tohle se už jen tak neututlá.
Asi poprvé jsem četla o bojujícím patronovi. Pravda, nikdy by mě to nenapadlo, ale rozhodně je to zajímavá myšlenka.
A doufám, že nikomu nehodláš udělat nic trvalého. Já ráda, když někoho sem tam zraníš či přizabiješ, ale všeho s mírou, jo?
Mimochodem, jsi moje první slovenská povídka. Zatím jsem se do nich moc nepouštěla, protože mě rušili cizí výrazy, ale myslím, že to musím napravit.
Krásná kapitola!

6)  Kejt (25.08.2012 12:57)

Ooo, tak to bolelo. No, doufám, že si to Pansy pěkně vyžere... nejen od Draca, ale i od Severuse. Ale má to příjemný bonus, Draco se naučil Patrona:-)))

Twilly

5)  Twilly (25.08.2012 12:01)

Šári, jednoznačně jsi mě zabila. Já se tady snažím o drama a ona je to nakonec fraška? A ano, veci ti možná neštimujou, ale zase uznej, že nemůže být všechno prozrazeno v jedné kapitole, ne? . Jo a k mantichoře, Hagrid má kolem sebe pořád nějakou potvoru a Hermionu to doposud nikdy neodradilo od jeho návštěvy, pokud je mi známo.

Holky zlaté, moc děkuju

SarkaS

4)  SarkaS (25.08.2012 11:54)

Nevím proč, ale ta scéna mi ve slovenštině přišla hrozně vtipná. Buď je to tím, že jsem se právě probudila nebo už jsem se opravdu definitivně zbláznila.
Pansy bude mít velký problém jestli se to Dracovi nepodaří ututlat a já si nemyslím, že by se mu zrovna teď něco tutlat chtělo. Ale pár věcí mi tam opravdu hodně neštymuje. Zaprvé, co dělala Hermiona sama u ohrady s příšerou, ze které měla očividně hrůzu už prve. A zadruhé, mnohem víc, co tam dělala Mantikora nehlídaná? Ani Hagrid snad není takový blázen, ne? On z toho bude mít průšvid největší :'-(

Clea

3)  Clea (25.08.2012 11:33)

a Pansy tam nezůstala (někde schovaná), aby sledovala svoji pomstu?? i když tohle už moc ani neni o pomstě, to je normální vražda... osobně si myslim, že kdyby tam Hermionu nechala bez zkamenění, tak by taky dosáhla svojí pomsty a nemusel by se z ní stát vrah, protože já si fakt myslim, že tohle by Hermiona nepřežila...
jsem zvědavá, jak to bude s Dracem dál... a co na to všechno řekne Hermiona

DarkMoon

2)  DarkMoon (25.08.2012 11:29)

ááá co mi to děláš, takhle to seknout! Ale bylo to úžasný a napínavý a souhlas s mimi, jsem zvědavá, co Mia na to jeho ochraňování řekne

1)  mimi (25.08.2012 10:41)

waaaa... rýchlo ďalšiu kapitolu takto to seknúť
no veru že Pansy im teda krásne zavarila. Toto si s ňou asi ešte Draco "vydiskutuje"
Som veľmi zvedavá na reakciu Mii na fakt že sa ju Dráčik snažil ta urputne ochrániť snáď by s toho už aj mohlo niečo byť.

1

>