Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/072.png

Poslední kapitola

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1

8)  ann (02.01.2016 22:45)

dokonale dokonale si vystihla alespon podle me charaktery postav. Doufam ze nekdy napíšeš jeste podobnou povídku Olivera a Felicity mam moc rada tvori úžasného par. Bravo vazne nádherného pribeh.

Ree

7)  Ree (19.03.2014 14:12)

Musím přiznat, že zrovna včera mi v hlavě vyplaval nápad, ale bylo by to spíše na nějakou delší jednorázovku. Každopádně to je jenom nápad, který se stejně asi neuskuteční ;)

Leann

6)  Leann (19.03.2014 13:18)

Ree, mala si pravdu, revala som ako malé decko a do poslednej chvíle som verila, že to nie je tak, ako sa zdá. :'-( Ani neviem, či ti mám byť vďačná za to, že si mi tú poviedku odporučila alebo nie. Hm... ale asi som! ;)
A neplánuješ náhodou ešte nejakú Arrow poviedku? Prosím?

Ree

5)  Ree (11.03.2014 23:40)

Marcelle, děkuji, i když si myslím, že jiskření mezi nimi zvládají tvůrci docela bravůrně, aniž by je vůbec dali dohromady

Siwi, díky, taky tu představu nemůžu vyhnat z hlavy

Ado, nebruč Vždyť ani nevíš, co mělo v těch scénách být. Možná byly děsivě nudné a o ničem Co se týče Roye a zásadních věcí v jeho životě... píšu si s tvůrci. Takže stačilo napsat, jak jsem na tom se psaním další kapitoly, a oni případně pozdrželi to odhalení Royem v seriálu ;)

Leann, děkuji! Mně se v seriálu líbí, že zatím nejsou spolu, protože čím víc to budou odhalovat, tím víc budeme mít těch "nevinných" scén mezi nimi, které jsou ve většině případů ještě jiskřivější (A hlavně se těším, až/jestli je Diggle začne nějak popichovat. U Olivera to už bylo ohledně žárlení na Barryho.)
Co se týče anthfan a jejích povídek, mám přečteny všechny na téma Arrow. Dust to dust jsem samozřejmě četla taky a ten začátek mě fakt uchvátil. Ale od nějaké třetí kapitoly mě to trochu zklamalo, jak rychle se ten děj vyvíjel dál. Každopádně včera jsem četla jednorázovku (rozdělenou na tři části) od Tarafiny. Jmenuje se "light a match, burn the world to ash" a musím říct, že tak hrozně moc brečet se mi ještě u povídky nechtělo. Za dlouhou dobu povídka, která mě naprosto dostala. Tak ji kdyžtak zkus. Ale upozorňuju, že na 99 % budeš brečet!

Leann

4)  Leann (11.03.2014 21:06)

Vau! Som strašne rada, že som sa pustila do čítania tvojej poviedky, pretože za prvé Arrow neskutočne žeriem (a ani sa netvárim, že to nie je hlavne kvôli Oliverovi) a za druhé jednoznačne to stálo za to! Už keď sa Felicity objavila v seriáli, dúfala som, že sa dajú dokopy, ale zatiaľ som sa nedočkala. O to nadšenejšia som, že si sa rozhodla napísať na tento pár poviedku. Bude mi za ňou hrozne smutno, pretože je tuším zatiaľ jediná z prostredia seriálu Arrow na tejto stránke, ale dúfam, že vďaka tebe nebude jediná. Či už napíšeš ešte niečo ty, alebo niekoho inšpiruješ.
Mimochodom, prečítala som si príbeh Times Like These, ktorý si odporučila a musím povedať, že je neskutočný! Prečítala som si od tej istej autorky aj Dust to Dust. Ak si ju ešte nečítala, vrelo odporúčam. Je síce krátka, ale skvelá. ;)

Ada

3)  Ada (07.03.2014 18:16)

Tak jo, stále jsem trochu naprdlá, že je to už konec a vynechala jsi tolik scén, které jsi mohla do posledních pěti kapitol dát, ale fajn, nějak se s tím smířím (i když se o to snažím už asi měsíc, a moc mi to zatím nejde) Každopádně jsi to zakončila moc hezky K tomu ránu nemám slov, ale to autíčko mě dostalo Ona je fakt praštěná, ale určitě to musel být moc pěkný pohled, vidět, jak se ta pneumatiková hračka prohání po Oliverových svalech Nechceš mi ho na chvíli půjčit, Felicity?
Ta chudinka je v novinách? Chůdě naše malý :'-( Ale Oliver jí určitě pomůže, že jo? Konečná scéna se mi moc líbila, konečně je Roy pořádným členem týmu. U tebe v povídce i v seriálu Doopravdy... jak je možný, že ti tyhle zásádní věci v Royově životě vyjdou shodně se seriálem? Jak to děláš?!
Moc děkuju, tuhle povídku jsem si opravdu užila. Však jsem se taky dost naotravovala Teď budu pokračovat v Shij v pekle a tebe prudit kvůli agentovi

Siwi

2)  Siwi (07.03.2014 12:21)

Tiež ti Ďakujem za neuveriteľný príbeh z prostredia Arrowa. Tých 35 kapitol ubehlo ako voda, ale klaniam sa ti. Bude mi za všetkými smutno, ale tá konečná predstava Olivera, Roya a Digga bez trička to aspoň trocha nahradzuje

Marcelle

1)  Marcelle (07.03.2014 12:14)

Ááááááááá, konec a to jako doopravdy? :'-(
No a teď vážně, moc se mi to líbilo, bez triček jsou fakt bezva :)
Moc děkuji za zážitek a doufám, že se k nim třeba jednou vrátíš a vlastně víc doufám, že se na tebe obrátí autoři seriálu a ty jiskry mezi Oliverem a Felicity uvidíme skoro ve skutečnosti ;) Ještě jednou díky, díky, díky

1

>