Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/uuu.jpg

Draco!

Díky Cam.

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1

ScRiBbLe

15)  ScRiBbLe (02.10.2014 14:54)

Ach bože! On je tak strašně úžasnej!!!

PrincessCaroline

14)  PrincessCaroline (11.04.2014 09:20)

- Chvíľka koktania a podivných zvukov. Toto... Flo ja ťa zbožňujem!!!!! Už som ti to písala? Zbožňujem tohto Draca. Zbožňujem TVOJHO Draca Zbožňujem túto kapitolu, zbožňujem ten koniec. V tom najlepšom to treba utnúť? Celá kapitolka je nasiaknutá emóciami a človek to cítí. Si neuveriteľná.... Momentálne nie som schopná napísať nič zmysluplné pretože HO mám pred očami a hormóny sa zbláznili

Florence

13)  Florence (10.04.2014 12:43)

Bichli za bichlí? To teda nevím, to bych asi nezvládala :D Nicméně moc děkuji!

12)  Kejt (10.04.2014 12:08)

Flo, to já děkuju tobě, takový poklady, jako tvoříš ty je třeba zasadit do zlata:-) kdybys je chrlila denně, asi bych nedělala nic jiného, než četla a četla... ale i tak mám dojem, že bych od tebe s radostí louskala denně bichli za bichlí.

Florence

11)  Florence (10.04.2014 11:47)

Nicky, víš, jak bylo osvobozující začít psát o takovém válečném zoufalství po několika kapitolách veselých Zámků? :D Já jsem si tohle vysloveně užila Moc ti děkuji!

KJ, chrochtáš? Já, když čtu teď ty komentáře, tak si taky vesele chrochtámpig Já děkuji!

Kejt, hihihi. Holka, ty jsi skvělá. Jak ty to děláš, že vždycky, když potřebuji zvednout náladu, tak se tu jako na zavolanou objevíš? Jop, máš pravdu. Myslím, že takové otázky se Dracovi taky honí hlavou. Děkuji!

10)  Kejt (10.04.2014 10:43)

Flo, ty jsi dokonalá, smekám, opět smekám. Jak ty si umíš hrát se slovy? Umně tvoříš příběh za příběhem a já jen přikyvuju a říkám si jo, takhle by to bylo, jo to sedí... věrně si zachytila pocity beznaděje i vytrvalosti, záblesk Dracovi bolesti po přátelích o kterých moc neví a zároveň se jistě děsí, aby nemusel stát proti nim. Dokázal by proti nim sestlat kletbu? Avadu? To vše tak nenápadně vykukuje... díky, jsi úžasná

KalamityJane

9)  KalamityJane (10.04.2014 08:08)

Krásná kapitola. Velmi emotivní a to v hodně široké škále, navíc pěkně vygradované na tak malém prostoru. Chrochtám si blahem. Děkuju.

8)  nickynickyn (10.04.2014 05:24)

NO NE!!! Ten konec jsem opravdu nečekala :D :D :D ale neříkám, že to není vítané ;)Absolutně zbožňuju to zoufalství a předstíranou naději, kterou sice nemají a mít musí.Dodává to tomu nodolatelný tragický podtón, který fakt žeru ;) :D
Díky moc Flo! skvělá kapitola

Florence

7)  Florence (09.04.2014 19:44)

Vando, no jo, Nott+Blaise+Draco a zároveň Ron+Harry+Hermiona, to je ta pravá síla přátelství. Uvidíme, jak se to všechno ještě vyvine Děkuji ti!

Ann, já taky! Mě se taky tahle kapitola moc dobře psala. Šlo to jako po másle :D A Draco, to je prostě zlato... no, tak ne. Je to můj bad guy, ale nejde ho nemilovat Moc díky!

mimi, to ti nepovím! K tomu si budete muset dojít sami ;) A díky za tu pochvalu

Pilly, ne tohle jsem fakt nezažila, ani nic podobného tomu :D Ale musím říct, že tahle kapitola ze mě tak nějak i přirozeně šla (to zní divně, co?). Děkuji ti!

Fanny, je naděje a naděje. Možná naděje v téhle kapitole je naděje na něco jiného, než ta, co je rozdrcená v prologu. Přece jenom, svět je větší než Hermiona Moc ti děkuji!

NikkiAnne, perfektní? To moc díky! To ráda slyším Já osobně taky nejsem fanoušek kouření, to ne, ale tady k tomu Dracovi mi to prostě sedlo. V jeho situaci, za jeho okolností... prostě jsem cítila, že by to tak mělo být. Přece jenom... válka není lehká věc a on to v ní vůbec nemá jednoduché. Blaise a Theo... ty já mám ráda a mám je v každé své Dramionce. I když jejich povahy se občas mění. Moc ti děkuji!

NikkiAnneMorango

6)  NikkiAnneMorango (09.04.2014 18:43)

To je perfektní! Nemluvě o tom, že ta poslední věta mě totálně odrovnala. Když jsem četla prolog, věděla jsem, že půjde o dobrou povídku, ale tohle předčilo mé očekávání, takže se oficiálně stávám fanouškem této povídky! Přiznám se, že jsem docela náročný čtenář, hlavně co se Dramione týká, protože jde o můj úplně nejoblíbenější pár, ale v tvém podání se mi líbí i prvky, které by se mi asi normálně nelíbily: já vím, je to dost zmatené :D . Myslím tím například to, že Draco kouřil. Takovéhle věci moc nemusím, ale v tvém podání mi to tam tak neskutečně sedělo, že jsem se prostě musela jen přiblble culit nad každou větou. Miluju to! :) Jo, ještě abych nezapomněla... jsem strašně ráda, že ses v povídce zmínila o Blaisovi a Theovi, ty dva naprosto miluju ... Nemůžu se dočkat pokračování.

Fanny

5)  Fanny (09.04.2014 17:56)

Jo. Mozaika, kánon a ještě drobet něčeho úplně nového. Snad Síla? :) A spousta krásných vět se smutným obsahem a jiskřičkou naděje. Jenže s Prologem v zádech dokážu vidět z té naděje jen opravdu málo.
Ale díky, Florence ;)

Pilly

4)  Pilly (09.04.2014 17:41)

Ja proste nechápem ako to robíš všetko to pôsobí tak nenútene, nestrojene, až mi pripadá, že si naozaj zažila a teraz to celé len opisuješ :D ja proste zbožňujem to tvoje "pitvanie" :D

3)   (09.04.2014 17:36)

Predpokladám, že to s Dracom sa bude Hermiona rozvádzať Tí dvaja sú proste pre seba stvorení a v tvojom podaní dvojnásobne. Teším sa na ďalšiu

2)  ann (09.04.2014 17:15)

Ahhhhhhhhhhh
Bože, křením se na monitor jako idiot. Miluju tyhle jejich filozofický povídání jsou spolu tak dokonalí .....a Draco...je úžasný, jak ho dokážeš popsat - vzhled i charakter.
Prostě nemám slov Flo. Tohle je zaručeně jedna z nejlepších kapitol, co jsi napsala.

Vanda

1)  Vanda (09.04.2014 17:12)

Týý vole... Krásna časť, fakt Takže priateľstvo na smrť s Nottom a zo Zabinim? Pekné Vyzerá to, že si rozumia... Teším sa na ďalšiu :)

1

>