Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/uuu.jpg

Ron.

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1

ScRiBbLe

10)  ScRiBbLe (02.10.2014 15:33)

Ron!
Ne, to snad ne!
Achjo... :'-(

Florence

9)  Florence (18.04.2014 17:22)

KJ, moc děkuji za tu pochvalu. Jsem ráda, že je tam vidět to, co jsem se tam snažila nandat. Takže vážně, díky

Nikki, zatím? Nevím, podle mě táhla asi největší hloubku tedy alespoň v tom smyslu, který je propletený s dějem. Jinak na pocitovou váhu, to mám já osobně nejraději hned tu první kapitolu. Mno nic... Postavu Thea jsem u sebe vždycky vnímala poněkud rozporuplně. Zatímco Blaise byl u mě vždy dobrák, tak Theo... já nevím, nějak u něj tu pravou dobrotu srdce necítím Moc děkuji!

NikkiAnneMorango

8)  NikkiAnneMorango (18.04.2014 08:58)

Tak tahle kapitola mě zasáhla asi nejvíc ze všech... zatím. Je mi tak líto, že Ron umřel - a o to horší je vědět, že zemřel rukou Thea. Fakt nevím, na koho straně bych byla při jejich "souboji", oba jsou mí oblíbenci... i když Theo trošku víc, to je pravda :D. Celou tu dobu jsem měla z Thea takový zvláštní pocit. Líbí se mi, když je zlý, ale ne až takhle krutě zlý, jestli víš, co myslím... takže jsem nakonec ráda, že díky přátelství s Dracem se vzdal zabití Hermiony. Co se týká Draca a Hermiony, tak ti byli naprosto skvělí, jak jinak :)

KalamityJane

7)  KalamityJane (17.04.2014 22:16)

Nejkrásnější kapitola ty paralely s přátelstvím. Pane jo, moc jsem si to užila, vážně. Děkuju, jsi úžasná

Florence

6)  Florence (17.04.2014 21:21)

Mimi, ve Zradě jsem ho taky zabila. Ale tady mě to rozhodně nepotěšilo, ne když vím, jak moc to Hermionu bolí. A neboj, Draco jí podrží... jen je otázka na jak dlouho? Děkuji ti!

Kejt, jasně, to že pomohl Dracovi je hrozně obdivuhodné a je vidět, že má v sobě opravdu ještě city, jen jiné ideály a víru v něco jiného než Draco. A samozřejmě, ta jeho víra je špatná, ale k tomu on ještě nedospěl. A možná k tomu ani nebude mít příležitost. MOC ti děkuji!

Nicky, byl tak vychovaný... asi ani nepoznal nic jiného, takže si pořádně nemohl pomoct. Od Draca to tenkrát musela vyžadovat pořádný kus nebelvírské odvahy, utéct od pána Zla a jen tak vstoupit do velkého neznáma. Blaise to už měl lehčí, ten alespoň věděl, že ho tam bude čekat Draco. Moc děkuji!

Vandi, jop, to teda je. Podle mě je i snad silnější, než bylo to Draco/Blaise/Pansy/Theo v Mozaice. Tohle má možná větši punc normálnosti, co říkáš? ;) Děkuji ti!

Niki, to jsem ale ráda! Já ti díky!

5)  Niki (17.04.2014 11:37)

Ty vole !!!
Wow !!!
Těším se na další !!!
Miluju povídky tohoto tématu, a obzvlášť od tebe :))

Vanda

4)  Vanda (17.04.2014 11:35)

Kurňa, to bolo fakt smutné... A vidno, že s Theom je to fakt naozajstné priateľstvo Draco je v tom až po uši, ale fakt :D Dosť ľutujem Hermi a Harryho, ako sa vysporiadajú so smrťou Rona. Krásna kapitola a teším sa na ďalšiu :)

3)  nickynickyn (17.04.2014 10:33)

To bylo tak hrozně smutný ... Kde se v Theovi bere taková zloba? Alespoň, že oproti mozaice se v něm našel ještě zbytek lidskosti a přátelství - dobře pro Hermi a Draca ;) :)
Jinak Draco je zlatíčko ... trošku zamilovanej blázen, ale co? Alespoň to není bezcitný lhostejný zmijozel :D
Krásná kapitola, díky Flo! <3

2)  Kejt (17.04.2014 10:30)

ufff, to bolelo, ztráta Rona... Theovou rukou... ale zas oceňuji, že dokázal být nejdřív přítel a až pak Smrtijed. Draco je v tom až po uši, ty chvíle, kdy si čtou, on si hraje s jejími vlasy, živě to vidím před sebou. Díky Flo, jsi neuvěřitelná. Dokážeš skvěle vystihnout jejich pocity, beznaděj, únava, síla, vůle... smekám, jsi úúúžasná.

1)   (17.04.2014 10:27)

Nečakala som, že Ron zomrie - to je také... nezvyčajné ale keď si vravela, že Theo práve dobrý nebude, tak ma ani neprekvapilo, že to on má jeho smrť na svedomí. Ach, je to proste totálny hajzel.
Dúfam, že Draco pomôže Hermi dostať sa z toho :p

1

>