Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/uuu.jpg

Je tu moje nová, krátká, devítidílná Dramione povídka. Doufám, že se jí užijete, jako jsem si její psaní užila já.

Díky Cam <3

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1

ScRiBbLe

18)  ScRiBbLe (02.10.2014 14:22)

Tethys

17)  Tethys (08.04.2014 21:34)

Mně se taky ještě líbila ta, když Draco byl za Luciusem v Azkabanu... dodneška mám husí kůži, když na to pomyslím. A mimochodem, kdy bude další kapitola?

Florence

16)  Florence (08.04.2014 20:55)

Mimi, jééé! Ahoj, holka! Tebe tady moc ráda vidím :D Moc děkuji!

Ann, já si to myslím taky. Ale zase na druhou stranu by mi k ní nikdy neseděl jako něco víc jak kamarád... stejně tak mi k ní taky nikdy neseděl Ron. Jinak já jsem si jeho postavu prostě oblíbila. Teda alespoň tak, jak ho vidím já. A dočkáme se i Thea! Děkuji ti!

Tethys, já taky! Už jsem se na pořádné další dramione angst těšila :D Psaní tohodle mě dost bavilo. Já mám The One taky moc ráda. Její překládání a čtení, to bylo něco. Jedna z mých nejoblíbenějších Já mám nejradši tu kapitolu, kde pálí Manor a knihy na něm. Ta mi přijde nejsilnější Moc díky!

Tethys

15)  Tethys (08.04.2014 19:02)

Flo! Na tuhle povídku jsem se tak strašně těšila!
The One Who Knows je naprosto perfektní povídka a právě to, že má velké skoky v čase a není chronologicky uspořádaná, je na ní zajímavé. Navíc z kapitoly, kde je Mia s Dracem nad Harryho hrobem, mám slzy v očích, i když jsem tu povídku četla asi pětkrát.
Nicméně, jsme tu kvůli Prologu, že? Jak už zmínily holky pode mnou, je to trochu matoucí, ale rozhodně si nestěžuju. Miluju, když je Blaise Hermioniným kamarádem, protože díky tobě a MOZAICE mám tak nějak pocit, že to tak má být. Jen mě trochu znepokojuje... Pochybuju, že by Ron snesl Blaise jako společného přítele - ale četla jsem pár povídek, kde tomu tak bylo - takže snažně prosím, aby to nebyl Draco.
Angst je můj nejoblíbenější žánr, který prostě můžu, takže jsem moc ráda, že ses k němu vrátila. Taky musím podotknout, že jsem vděčná za ten minulý čas.
Těším se na další!

14)  ann (08.04.2014 15:26)

Perfektní Flo!!!
Začíná to vážně zajímavě. Příjde mi, že Blaise jako kamarád Mioně perfektně sedí.
Jsem opravdu zvědavá/super natěšená s kým se to rozvádí....jestli s Ronem a dostane se k Dracovi nebo s Dracem a on se jí bude snažit získat zpět.
Každopádně se už moc a moc těším na další a doufám, že u této povídky happy end bude!

13)   (08.04.2014 12:02)

Mätúce, no v konečnom dôsledku zaujímavé. Posledné dni som hľadala nejaké Dramione poviedky, ktoré som ešte nečítala, no mám dojem, že už také nie sú
Pár teórií sa mi vynára, no nechám sa prekvapiť
Great

Florence

12)  Florence (08.04.2014 11:32)

Caroline, hej! To vážně? :D Tak to mě mrzí... asi... nebo taky ne... :D Jak často? Zatím to vidím obden, ale možná se to změní. Díky!

PrincessCaroline

11)  PrincessCaroline (08.04.2014 11:24)

Ako neskutočne som sa tešila na túto poviedku tak rýchlo som skončila, len čo som dočítala prológ:D Nápad zaujímavý, ale myslím, že si dala jasne najavo ako to celé skončí Ako často budú pribúdať kapitoly?

Florence

10)  Florence (08.04.2014 10:17)

NikkiAnne, já jsem taky moc ráda, žes na mou Sílu narazila! Snad u ní i vydržíš :D Mě její psaní moc bavilo Návrat do minulosti očekáváš správně. Bude Já ti moc děkuji!

Fanny, je to trochu jiné. Takovým pocitovým prožíváním se to asi nejvíc blíží k Mozaice, než k čemukoli jinému. Rozhodně se to liší jak od Lajku tak od Zámků, taky jsem Sílu psala v průběhu těch dvou příběhů, abych se... odreagovala z toho stylu :D A ano, posouvat se budeme zpátky. Děkuji ti!
Kitti, objevila. Taky z toho mám radost. Já jsem si Blaise nemohla odpustit. Je to skvělý kluk, tedy alespoň tak, jak si ho představuju já. A bude i Theo! Moc děkuji!

9)  Kitti (07.04.2014 22:50)

Flo, jupííí, o víkendu jsem přemýšlela, kdy se objeví další tvá povídka a juuu je to tu. Začátek skvělý, jasně člověk neklidně těká, kdo je to ten ON, po kterém Hermiona teskní, přítomnost Blaise může něco značit, ale taky nemusí. No, jsem ráda, že se i on objeví, v tvém tandemu funguje skvěle. Děkuju a těším se na další příděl.

Fanny

8)  Fanny (07.04.2014 22:36)

Samá překvapení! :D Čekala jsem ledacos, ale tohle je trochu jiné. Kam se posuneme v dalších kapitolách? Zpátky? Pravděpodobně, ale jistá si nejsem ničím. A samozřejmě velké tajnosti se jmény, se vztahy, s fakty. :) :D Těším se. Ina to, jak se člověk při zpětném čtení bude plácat do čela se slovy "Vždyť to bylo jasný!" :D

NikkiAnneMorango

7)  NikkiAnneMorango (07.04.2014 20:56)

Jééé! Jsem tak ráda, že jsem na tuto povídku narazila! Začátek vypadá zajímavě, ale musím říct, že se daleko víc těším na samotné kapitoly, od kterých tak trochu očekávám "návrat do minulosti, kdy se teprve dávali dohromady" :) ... No, co víc říct? Tahle povídka mi udělala strašnou radost a já ti za ni děkuju ;)

Florence

6)  Florence (07.04.2014 20:28)

Pilly, páčí se ti? Bezva! :D To jsem moc ráda Ale jistě, zatím tomu člověk ještě moc rozumět nemůže. To se budeme s první kapitolou trochu vrátit v čase Ode mě něco zlé? Ale já jsem tak hodná! Moc ti děkuji!

KalamityJane, to jsem ráda. Já občas taky takovou HP nebo přímo Dramione vlnu chytnu. Díky ti!

Vandi, to jsem moc ráda, holka! Určo se ti bude tahle nadmíru veselá a radostná povídka líbit Diky ti!

Nicky, no, v první kapitole se vlastně vracíme v čase, tak uvidíme. ;) Moc ti děkuji!

Lynn, já myslím, že se to brzo odmotá. Prolog vlastně není začátek. V první kapitole se budeme vracet dozadu v ději.
Mě The One hrozně bavilo. Jak ten příběh, tak ten překlad, ale pravda je, že jak to nebylo chronologicky, tak to bylo dost zmatený. Moc ti děkuji!

Lynn223

5)  Lynn223 (07.04.2014 19:37)

Mno, to vypadá zajímavě, ale jako na začátku tvojí Dramione povídky jsem lehce (možná trochu víc)víc zmatená. Zajímalo by mě, kvůli jakýmu hňupovi má Herm zase depku. Ale ať je to kdokoliv, do hajzlu s ním! Teda pokud to není můj milovaný Dráček, tomu uděluji jenom lehké pokárání.
The One Who Knows jsem četla a celkem se mi to líbilo, jenom mi vadily ty velké skoky v čase. Ale s tím se dokážu smířit.
Takže, jako u každé tvé povídky se opět NEHORÁZNĚ těším na další díl.

4)  nickynickyn (07.04.2014 18:47)

Páni! Prolog vypadá skvěle ;) Jen by mě zajímalo kdo by se s Hermi rozvedl .. :D snad to již brzy zjistíme v další kapitole
Znovu jsi mi dala důvod nedočkavě očekávat každou novou řádku co napíšeš :D Díky Flo <3

Vanda

3)  Vanda (07.04.2014 18:37)

Wow... No je to zaujímavé :D Teším sa na ďalšiu...

KalamityJane

2)  KalamityJane (07.04.2014 18:15)

Zajímavý začátek :-) Zrovna před pár dny jsem se nějak naladila na Dramione vlnu, tak mi jdeš hezky do noty :) Těším se na pokračování.

Pilly

1)  Pilly (07.04.2014 17:48)

Po dlhej dobe sa sem vrátim a čo nevidím, nová poviedka od Flo :D A vieš, čo ti na ňu poviem? Že sa mi veľmi páči teda, nie že by som jej zatiaľ rozumela :D som zvedavá, kto je ten ON aj keď mám predstavu. A tuším niečo zlé, keď toto bolo nadmieru zničujúce:( no nič, ja si počkám na ďalšiu kapitolu

1

>