Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/uuu.jpg

Nehoda.

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1

ScRiBbLe

17)  ScRiBbLe (02.10.2014 15:26)

"Taky tě miluju."
Ne, už jí nikdo nesměl ublížit. Ne, teď když patřila k němu.
Stěhuje se? Uáááááááá!

Lynn223

16)  Lynn223 (16.04.2014 20:15)

Díky! Mě se slovenštině čtou špatně povídky jenom v HP, protože jak tam jsem zvyklá na Bradavice, Tichošlápka a tak, tak mi vadí to slovenské pojetí.

Florence

15)  Florence (16.04.2014 19:27)

Kejt, já vím, že se to nezdá, ale já jsem ve své podstatě taky docela optimista

Lynn, když já nevím, já ty hepáče... rozhodně ne ty sladký, ty tolik nemusím. Já vím, že v životě taky nepotkáš tolik pravých slaďáků a možná právě proto se jim vyhýbám i já. No, uvidíte, jak jsem to ukončila. Povídku už mám hotovou, tak že se už nic nezmění;)
Něco ti doporučit? Čoveče, já už jsem dlouho taky nic nečetla... Vím, že Crimson of Joy je úžasná povídka, ale ta není přeložená. Nebo Broken bylo úplně super a fantastický, ale to je zase ve slovenštině, tak nevím, jak by se ti v ní čte. Nebo bych ti taky doporučila Rok jako žádný jiný, ale to zase není Dramione, za to je to ale jedna z nejlepších HP povídek, co jsem kdy četla (a taky nejdelších). Anebo (nyní následuje chvilka sebe propagace :D) četlas mojí Mozaiku?
Každopádně, moc díky!

Caroline, vážně? To moc ráda slyším! A díky to za to Já si bez tohodle Malfoyovského kouzla Draca ani nedovedu představit. Díky!

PrincessCaroline

14)  PrincessCaroline (16.04.2014 17:33)

To bylo tak kráásny
Neviem ako to robíš, ale rozhovory medzi Dracom a Harrym sú vždy nezabudnuteľné Nehorázne sa mi páči, ako vieš Draca vykresliť aj s lepšími črtami bez toho, aby stratil svoju malfoyovskú stránku. Ako posledná veta

Lynn223

13)  Lynn223 (16.04.2014 16:36)

Bože, jak já se lekla, že jsi mu vážně něco provedla. Tohle už mi nedělej, buď tak hodná.
Takže teď už je to Harry? Se nám to chlapci nějak sbližují... :D A ta poslední věta mě dostala, klasickej Draco.
Ale Flo, teď vážně,přece je nemůžeš takhle rozdělit, to přece nejde! Skutečnej život už je tak dost na hovno, tak ho nedělej na hovno i v tom smyšleným. Draco a Herm jsou prostě úžasný pár a já si nedokážu představit, že by nakonec neskončili spolu. :( Tak jim prosím ten hepáč dopřej, nemusí to být slaďák jako v Lajku, i když to by taky nebylo špatný, ale ať jsou prostě šťastní a SPOLU!
A teď ještě mimo, nějak mi začalo docházet čtení, tak nemohla by jsi mi prosím doporučit nějaký Dramione, nejlépe se šťastný, koncem? Na kizi.sk jsem si přečtla všechny povídky s českým překladem, projela jsem všechny možný weby s povídkami na téma Sirius Black (můj miláček )a teď už fakt nevím, co dál, tak nemáš prosím něco, co by jsi mi mohla poradit???

12)  Kejt (16.04.2014 14:02)

mno, rozená optimistka... díky, hned se víc těším na další díly...

Florence

11)  Florence (16.04.2014 11:45)

Já si to taky myslím, že tu by to pořádně zasáhlo. A ono ostatně Draca taky, ale... život někdy není pohádka, kterou by si vysnili

10)  Kejt (16.04.2014 10:44)

Flo je to úžasný, jen si mně poněkud vystrašila tím rozvodem, takže doufám, že si to ještě rozmyslí... to by Hermionu přece zničilo.

Florence

9)  Florence (16.04.2014 09:20)

Promiňte, holka, že se ozývám až teď. Ale ve škole se psala čtvrtletka, takže jsem byla poněkud zaneprázdněná. Nicméně moc děkuji za ty úžasné komentáře

Ann, bude, nebude... to teprve uvidíte :D Moc ti děkuji, další bude zase zítra ;)

Mimi, já? A někomu ublížit? No, to se ale ke mě vůůůůbec nehodí :D. Máš pravdu, Malfoyovi člověk nikdy nemůže plně rozumět, snad jen Hermiona z Mozaiky toho kdy byla schopná Díky!

Vandi, to je dobře! Jen se boj! Ono tě to pak připraví Díky!

Kejt, to teda. Myslím, že tady ten Harry a Draco nijak velký problémy zase mít nebudou. ;). Děkuji ti!

Niky, díky moc!:)

Nikki, však já zase něco napíšu. Dramione a celý svět HP jen tak neopustím. B) Moc děkuji!

Nicky, hmf... pamatuju si, že někteří tvrdili, že nemám srdce na to odstranit Špunta z Mozaiky a ne že bych si to nějak užila, ale bylo to potřeba pro příběh. Stejně tak tady jsem odhodlaná udělat pro příběh cokoli Moc ti děkuji!

Fanny, ona Síla se moc délkou nevyznačuje. Mnohdy mi dalo zabrat napsat i ten minimální limit, nějak jsem cítila, že tam už není co dodat Moc ti děkuji!

Fanny

8)  Fanny (15.04.2014 21:16)

Kraťoučký, tak strašně krátký... Ale moc pěkný. :)
Na začátku mi teda přejel mráz po zádech... Tohle mi nedělej! Tady může člověk čekat cokoli, takže jsem se pěkně vyděsila.
Pravda, že zbytek už byl jen a jen hezkej :) :)

7)  nickynickyn (15.04.2014 18:40)

jéééj :D To bylo krásný! A ještě se budou stěhovat k sobě :) jak se tohle vůbec může pokazit? copak máš to srdce, Flo? :D
Nádhera, děkuji ;) :D

NikkiAnneMorango

6)  NikkiAnneMorango (15.04.2014 17:44)

Miluju to! Hlavně to, jak se jejich vztah postupně rozvíjí. Strašně se mi líbil ten konec, kdy Draco "kapituloval"... Achjo, škoda, že celá tahle povídka není delší, až skončí, bude mi hrozně moc chybět :/

5)  Niki (15.04.2014 16:13)

Jeee !!!
Krásné !!! !

4)  Kejt (15.04.2014 15:13)

:-)))) Harry a Draco, Hermiona, jo, to se dostali daleko, když už si říkají křestními jmény:-) ikdyž jen občas a ještě to přespávání... Flo, to je skvělé, prostě skvělé a já si nedovedu představit, že po tomhle všem by se oni dva měli rozvádět.

Vanda

3)  Vanda (15.04.2014 14:42)

Na začiatku som sa zľakla, ale že fakt :D Krásna kapitola a Draco a Hermi... Teším sa na ďalšiu ;) :)

2)   (15.04.2014 13:25)

Neubližuj Dracovi. Mám neblahé tušenie, že to jeho zranenie nebude len tak, ale bola by som radšej, keby sa na to proste zabudlo
To, že ustúpil Hermione sa mi páčilo, lebo úprimne - prišlo mi divné, že spolu nespávajú - teda nespávajú ako nespávajú ale je to predsa len Malfoy a tí majú iné zmýšľanie ako iní ľudia na svete.
A mimochodom, fakt som sa zasmiala, keď Draco oslovil Harryho menom a nie priezviskom. Neviem čím to je

1)  ann (15.04.2014 13:01)

joooooo
Super super super
Ale vypadá to, že Dracovo zranění budě něco vážnějšého, že?
Těším se na další :)

1

>