Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/uuu.jpg

Poslední část. Doufám, že se vám Síla líbila. Když necháte komentář, budu vám moc vděčná *nod*

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1 2   »

Florence

24)  Florence (17.05.2016 20:26)

I já ti moc, Noemi, děkuji

23)  Noemi (12.05.2016 18:37)

Skvela poviedka, dakujem pekne

Florence

22)  Florence (07.10.2014 20:16)

To je dost zajímavý pohled, Agáto Teda nemůžu říct, že bych s tebou úplně souhlasila, já v tomhle Hermionu chápu, ale rozhodně moc děkuju za tvůj komentář
Asi máš pravdu, že Nott nebyl pán Zla a že ho tak možná Hermiona viděla, ale já se jí teda nedivím. Když si představím, že by Nott přímo před mýma očima zavraždil mého nejlepšího přítele, chtěl zabít i mě, myslel si, že jsem méněcenná jenom kvůli tomu, jakým rodičům jsem se narodila a nikdy kvůli ničemu z toho neprojevil ani krapet pokání, asi bych mu taky horko těžko odpouštěna
Ano, jistě, nemilosrdnost a pomstychtivost je podhoubím války, odpuštění by mělo patřit k poválečné době, ale to už málokdo dokáže
Moc ti děkuji!

21)  agata (07.10.2014 19:35)

Perfektně napsaná próza:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) Jen mě zklamal postoj Hermiony k Nottovi.Vždyť' byl jen normálním řadovým vojákem-nebyl to mezinárodní Voldemortský zločinec! Navíc dokázal, že je schopen udržet přátelství i v extrémních situacích.Copak Nebelvírští nepozabíjeli taky hromadu zmojizelských spolužáků , kterým tím pádem vzali taky veškeré naděje na život ?Nemilosrdnost a pomstychtivost jsou podhoubím války.

Florence

20)  Florence (02.10.2014 20:48)

ScRIBble, hihihihi Já vím, ten konec! Upřímně se divím, že si mě už někdo nenašel a nezabil mě za něj Když já jsem tak nějak ale cítila, že tohle tam musí být. Asi to zní divně, ale mě to sedělo. Ta povídka vlastně ani nebyla postavená na zápletce, takže rozuzlení by taky nemělo být tak důležitý. Nejdůležitější bylo právě to, že se Hermiona rozhodla.
No jistě, výhodou otevřených konců je, že si ho můžeš dovymyslet k obrazu svému :D Myslím, že tady někdo už i navrhoval, že konce mých povídek se budou rozhodně přepisovat
Draco... Tohodle Draca asi nejedne nemilovat. Já do něho jsem tady taky zabouchlá
Díky moc! Jsem ráda, že se ti Síla líbila

ScRiBbLe

19)  ScRiBbLe (02.10.2014 16:05)

COŽE?
Jako TyVoe!
Co ten konec? Rozhodla, ale jako pro co?!
No nic, nějak se uklidním a domyslím si to podle sebe, kde spolu žijou šťastně NAVŽDYCKY!
Povídka se mi moc líbila, do Draca jsem se úplně zabouchla, on tady byl tak... tak... prostě ach.
Děkuju, ale za ten konec bych tě nejraději víš jak.

Florence

18)  Florence (23.04.2014 19:37)

Ann, a cos čekala? Něco víc definitivně špatného? :D
Ona ale Thea taky nezabila. Ona jen řekla pravdu před soudem, řekla, jak viděla smrtijeda, jak bere někomu život. A podle mě Ron snad ani nebyl jediný člověk, kterého zabil. Takže Hermi jako taky neudělala nic zlého, taky přímo nevzala hůlku a nezabila ho v návalu pomsty.
No, u Mozaiky jste taky ale měli o dost větší čas si jí oblíbit, ne? Moc ti děkuji!

Caroline, zdá se, že já mám nějaký zvyk tě dostávat, co? :D Ale jsem ráda, že tentokrát to neodnesli za mě tvoji blízcí I když, tohle nebyla moje poslední povídka, ne? :D

Vandi, chich :D. Moc, moc, moc ti děkuji, holka! Já se taky už těším na Humans, jen... no, znáš mě, ne?

Nossko, divný konce? To nezní moc nadšeně Tak je tu konečně někdo, kdo víc chápe Hermi? To jsem ráda! Náklonnost k Ronovi, to je zajímavá otázka. Možná. Kdo ví? Ale zase na druhou stranu myslím, že Draca skutečně milovala, víc než by milovala Rona. Moc ti děkuji!

KJ, no to vůbec nemáš za co. A budu se snažit ;)

Nicky, já se radostně rozplývám i nad tímhle. Díky ti!

Kejt, no, já ti to zakazovat rozhodně nebudu :D Můžeš a já budu jen ráda :). Síla lásky je taky rozhodně silná, ale myslím, že tihle dva, a asi možná zvlášť Hermiona hrála na sílu přátelství, protože to je to, co pomohlo vyhrát válku. Děkuji ti!

Scherry, jsem ráda, že se ti líbilo. Děkuji ti moc!

Nikki, já otevřené konce taky miluju! (Já vím, že tys neřekla, že je miluješ, ale jsi asi první člověk, který mi napsal, že ti nevadí, což beru jako velkou osobní výhru, víš? :D. I když teda, k hepáči? To teda nevím, jestli jsem to směřovala tam. Ale nechci ti kazit iluze, takže ti jen tedy doporučila, abys nečetla komentář, co jsem psala KalamityJane, jo?
Já myslím, že kdyby měla víc dílů, tak by to kouzlo ztratila úplně nebo alespoň kus jeho části. A i když bych zvládla ještě vymyslet nějaké takové okamžiky, nevím, jestli by mě to dlouho bavilo.
Samozřejmě, že na Dramione a celkově svět HP jsem ještě nezavřela. Však já se ještě někdy vrátím
Moc ti děkuji!

Pilly! Vybíráš ten nejlepší konec? Myslím, že u toho bychom se ani neshodli. Já bych vybrala nejlepší možný konec, který by se většině z vás asi nelíbil :D. Děkuji ti za tu poklonu , jsem moc ráda, že se ti Síla líbila.

Pilly

17)  Pilly (23.04.2014 15:34)

Tak otvorený koniec? vieš si vôbec predstaviť, koľko možných alternatív mi mozog stihol vymyslieť za tú minútu, čo na to pozerám? no nevadí, jeden si nakoniec vyberiem (ten najlepší :D )krásna poviedka, páči sa mi, ako vždy poukazuješ na to, že vzájomné rozdiely ako aj strach sa dajú prekonať, stačí len naozaj chcieť a tiež sa mi páči to, že okolo hlavných dvoch postáv vytvoríš ich malý vesmír a oni by sa aj roztrhali, aby si nakoniec splnili všetko, čo si na očiach vidia. A keby som ti mala hovoriť ďalšie veci, ktoré sa mi páčia, boli by sme tu do rána :D tak asi takto - ďakujem za pekné chvíle, čo som mohla s tvojou poviedkou stráviť

NikkiAnneMorango

16)  NikkiAnneMorango (23.04.2014 13:39)

Přizabít tě? - Ani nápad!
Otevřené konce mi nevadí a u této povídky mi otevřený konec sedl obzvlášť. Alespoň si můžu domýšlet jakési neurčité pokračování, ve kterém Hermiona roztrhá rozvodové papíry na tisíce malých kousíčků a odejde za Dracem, aby dala všechno dopořádku. Jo, tenhle konec by se mi fakt líbil, celý epilog mě tak nějak vede k happyendu... a to je dobře, protože jsem celou tu dobu čekala, že nakonec ty papíry podepíše a půjde dál ... Nicméně, teď se vyjádřím k povídce jako celku. Byla skvělá a já jsem doopravdy ráda, že jsem si z tvé dílničky mohla něco přečíst. Upřímně, tato povídka mi bude hrozně moc chybět, vždycky jsem se těšila na další kapitolu. Taky mě mrzí, že povídka nebyla delší, klidně bych brala takových padesát kapitol :D ale chápu, že není jednoduché psát - a možná by to tím ztratilo celkové kouzlo, které tato povídka určitě má. Já jen doufám, že se "uvidíme" u další Dramionky... tedy, pokud máš ještě nějakou v plánu, samozřejmě. :)

15)  Scherry (22.04.2014 23:27)

Moc hezká povídka, docela mi dneska i padla do nálady, píšeš moc hezky

14)  Kejt (22.04.2014 22:36)

Flo, to je bolavé, ale možná pravděpodobné. Jsem nějaká rozvrkočená, jestli můžu komentovat i zítra včetně minulé kapitoly, tak to napravím, teď bych jen plácala, včera mi spadl koment s postřehy, dám to dohromady a upřesním. Díky, ikdyž jsem doufala v Sílu lásky:-)

13)  nickynickyn (22.04.2014 22:11)

Nádherný konec nádherné a úžasné povídky... co ještě dodat? :) Díky Flo ;)

KalamityJane

12)  KalamityJane (22.04.2014 22:10)

Děkuju za tvůj pohled na věc. :) A nebuď nervózní

Nosska

11)  Nosska (22.04.2014 21:09)

No, co to je?
Na divný konce jsem si už zvykla, ale na takhle moc otevřený teda ještě ne
Ale chápu je oba, Draca sice trošičku míň, ale chápu. Pořád si říkám, jestli v Hermioně přece jen nebyla jistá náklonost k Ronovi, něco, co si neuvědomovala, dokud žil...
Já prostš nějak nevím, co si mám o tý povídce myslet. Takhle zamotanou hlavu jsem z příběhu už dlouho neměla

Vanda

10)  Vanda (22.04.2014 20:52)

Aké nečakané... :D No, poviedka bola skvelá a patrí ti potlesk a poklona Koniec je úžasný, vážne Sila bola jedna z tvojich najlepších poviedok a teším sa na Humans of Prague :)

PrincessCaroline

9)  PrincessCaroline (22.04.2014 20:19)

Teraz si ma dostala
Asi by som zas bola dva týždne na práškoch, ak by si to písala naopak. Zase by som bola zlá na priateľa :D
Proste si nás dobre pripravila na koniec, hneď na začiatku a nemali sme dôvod ťa
Proste tie "neočakávané" konce vždy prekvapia

8)  ann (22.04.2014 20:18)

Ale nééé :'-( :'-( :'-( Flo!
Tak takový konec jsem vážně nečekala.
Je pravda, že po té předposlední kapitolce se to dalo čekat. Nevim na jakou stranu bych se postavila. oba dva měli pravdu. Jeho kamarád zabil jejího, tak ona zabila jeho kamaráda....ale asi se nakonec postavím za Draca. To, co udělal Theo bylo strašný, ale Hermiona teď není o nic lepší, snížila se na jeho úroveň a taky zabila.
Jasně že ji Ron chyběl, ale neměla se snížit k pomstě. Takže v tomhle případě viním Mionu. Navíc Draco Rona nezabil, kdežto Mia zabila Thea a upřímně nechtěla bych manžela, co mi zabil kamaráda. Takže asi tak.
Ale nakonec to vypadá, že ten rozvod nepodepíše a snad si k sobě zase najdou cestu.
Jinak už jsem se zmínila jak nenávidim otevřený konce?
Moc hezká povídka Flo! Ale Mozaiku nic nepřekoná

Florence

7)  Florence (22.04.2014 20:14)

Caroline, já si myslím, že tohle bylo na mě teda alespoň ideální počet střípků do Síly. Řekla jsem jimi všechno, co jsem říct chtěla a potřebovala, víc by to asi bylo protahování, takže jsem moc ráda, že jsi spokojená :D. Nu, ano, jelikož jste již od epilogu věděli, co se stane, tak to není takové překvapení, co?
Díky moc!

PrincessCaroline

6)  PrincessCaroline (22.04.2014 20:10)

Jééé Flooo, toto bolo krásne
Neviem prečo, ale necítila som sa tak smutná. Už som nemala ten skľučujúci pocit, ako keď som čítala kapitoly po prológu. Pretože posledná kapitola bola tak silná, krásna a hlavne vysvetľujúúca (blbé slovo) A preto som sa už nebála epilógu.
Aj keď častí nebolo veľa, krásne do seba zapadali.
Jedno veľké ďakujem, že si to zverejnila a jedna veľká chvála tvojim príbehom

Teším sa na ďalšie diela a dúfam, že ich bude ešte veľa

Florence

5)  Florence (22.04.2014 19:51)

Mimi, a ty bys byla radši, kdybych na plnou pusu napsala, že se nadobro a navždycky rozešli? To myslím, že byste nebyly spokojené vůbec :D
No jo, přiznávám, moje Hermiona tedy v moc ideálních pozicích nebyla. V Mozaice žila ve válce, v domluveném manželství, i když milovala smrtijeda, závislá, pak potratila, oslepla, po válce to s ní taky nevypadalo moc dobře... jeez, já jsem asi fakt sadistka, co? Když se to tak shrne, je to dost děsivý.
Nakonec jsi spokojená? To jsem ale ráda. Já nevím, tohle je takový polouzavřený konec, i když mohl být i uzavřenější. A neboj, k HP se zase někdy určitě vrátím. To mě jen tak neopustí
MOC ti děkuji!

KJ, hmmm... můj osobní pohled? No já nevím, ale já to zase tak moc otevřené nevidím. Přece jenom jsem začala rozvodovými papíry, ke kterým celá povídka směřovala. Vím, že to mohlo být uzavřenější, ale já cítím, že i takhle jsem toho o té nenapsané budoucnosti napsala dost. Já myslím, že tohle je konec, že tohle nedokáží překonat. A i kdyby to Hermiona nepodepsala, tak by se nikdy nevrátili k tomu hezkému vztahu, co měli před soudem s Theem. Ale hlavně myslím, že moje Hermi a můj Draco to nakonec, i když dost bolestivě, podepíší. Někdy je síla přátelství prostě silnější jak láska. Já myslím, že jsou tohle naznačila dost, i když nevím, jsem autor a tím pádem nejsem ani dost objektivní, ale... Draco odešel a to jen potvrzuje, že vyřešit tohle je asi nad jejich síly. Takže jo, tohle je otevřený konec, ale už jsem napsala i otevřenější
Každopádně moc děkuji za všechny ty komentáře. Jsem ráda, že se těšíš na Humans, já už jsem z toho zase trochu nervózní (to já jsem vždycky před vydáváním nové povídky), ale doufám, že nezklamu.

Niky, psychotické? :D Díky, holka!

Fanny, ty děkuješ? To já děkuji ti MOC! Jsem moc ráda, že ti tenhle konec sedl, já jsem ho tam nějak cítila, i když jsem věděla, že je to risk.
Jsem ráda, že se těšíš, já jsem z mého dalšího počinu momentálně klsicky nervózní, ale už jsem dopsala druhou kapitolu, takže se do toho už dostávám :D

1 2   »

>