Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/Shnij v pekle!.jpeg

Večírek

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1

Czistoslava

6)  Czistoslava (09.07.2014 22:52)

Sakra! Došly mi kapitoly!
Po dlouhé době zavítám na BH a koukám co kde přibylo z povídek, které jsem měla rozečtené a čtu a čtu a už není co ...

Niky

5)  Niky (30.06.2014 19:20)

No teda, nestačím se divit, co se o něm dozvídáme nového
Díky a moc se těším na novou kapitolu!

Iwka

4)  Iwka (26.06.2014 00:55)

Tak jsem si právě dala nášup, pěkně od začátku a sem a úžasně jsem se začetla! Líbí se mi jak se to hezky pomaličku vyvíjí a rozvíjí, nikam nespěcháš a zároveň to rozhodně není nuda, to je prostě ideální.
Madison je prostě taková správná holka, je mi moc sympatická. Liam a Lucas... Noo, těžce hledám slova, řekněme, že tedy vůbec nejsou marní, co jsem koukala do galerie na shrnutí a hezky se okolo Madi motají
Líbí se mi to nové rozuzlení, že Lucas je Aaron a opravdu doufám, že to jeho zvláštní chování a lži a podobně je zapříčiněné jen tímhle a nějaký takovými nevinnými pohnutkami, že nejede v žádnym průšvihu. Byla by ho škoda..
Těším se na další, doufám, že bude pokračování brzy

3)  BJane (25.06.2014 11:20)

Teď nevím jestli jsem komentovala pod tímhle jménem, ale nechce se mi to hledat takže... Senátorova syna jsem taky nečekala, možná jsem čekala, že bude mít něco společného s lidmi, kteří zabili její rodiče, neb tak... Jinak bych jí, popravdě, přála vztah s Liamem, ten je prostě úžasnej... Já mám vždycky slabost pro zlobivý kluky... Vážně doufám, že začneš přidávat častěji když jsou prázdniny...

2)  Kejt (24.06.2014 17:25)

Juuu, už jsem ani nedoufala, že se objeví pokračování. Píšeš skvěle, svižně, vtipně, poutavě a zatím se nám to spíš zamotává... Nejsilnější jsou problesky mezi řádky, které připomínají, co se Madison stalo, ona už rodinu nemá. Už se nepohádá... ach jo. Děkuju moc za přidání a doufám že další kapitola bude dřív, než tato. Byla by škoda, přijít o rozuzlení a hlavně skvělý příběh, který je mezitím.

Ada

1)  Ada (24.06.2014 16:04)

Senátorův syn? No ty vole, tak jsem fakt nečekala! A Madison před jeho zazobanou rodinou musí hrát jeho přítelkyni? Jsem zvědavá, jak z rozhovoru s matinkou vybruslí Upřímně doufám, že teď, když už ti končí zkoušky ve škole, tak se ke psaní zase vrátíš, protože tři měsíce je opravdu děs!

1

>