Další odkazy

Nenechte si ujít!

Vyšla knížka Lajkni mě! od Florence

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

http://www.matove.estranky.cz/img/original/336/selma-----kopie.jpg

Dnes naposled, Šelma se loučí.

Za veškeré ohlasy děkuji!

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1

Mata

6)  Mata (27.04.2017 13:37)

Jeeee agato!:)
Mě se taky na poprvé koment zmiznul, tak jsme na tom stejně :D
No, za to dlouhé čekání se upřímně omlouvám, ale bohužel mi do toho vlezl projekt, který mi zabral 100 % kapacity i času, na kocoura prostě nebylo kdy. Bestie realita nemá šanci mám kocoura a nebojím se ho použít . Jsem opravdu ráda, že jsi nakonec vytrvala a dočetla. Už jsem se začínala bát, že jsem o tebe přišla.

No jo, co Barton udělá, nebo neudělá, to už se nedozvíme, můžeme se jen dohadovat ;) .
Jinak co se týče Chrise, přeci jen na Matthewově popravě se podílelo víc lidí, kteří mu už nedali šanci cokoliv říct. A možná byl i tak trochu naivní. Znal sice teorii, ale neznal Matthewa, nevěděl, co to obnáší a kolik sil ho stojí to v sobě ovládnout. Možná doufal, že to dokáže... ;)
Já děkuji, za tvou věrnost, za to, žes to všechno ustála a že ti i to dlouhé čekání stálo za to! Vážím si toho!
Těším se snad zase někdy příště!

5)  agata (26.04.2017 21:12)

Komentář píšu už podruhé, první se neobjevil,nevím proč.
Ach Máto, ty ďáble! Já už nedoufala. Chodila jsem tu několikrát týdně, pak několikrát měsíčně, pak jsem to vzdala. Bála jsem se, že na Tebe zaútočila bestie zvaná realita, tak jsem se ani neodvážila se tázat, co s Tebou je.
Teď jsem zhltala zameškané a zhluboka to vydýchávám...!!
Brilantní konec!! Skutečně brilantní!!
Jen doufám, že Bartonovi došlo, co má udělat. Nezabíjet, jen zavřít někam do podzemní sluje a nechat zemřít. Jen nechápu, proč to Chris udělal, když věděl, jaká nákaza mu hrozí! Že nechtěl, aby v případě Hoardbeastovy popravy Bestie přešla na vykonavatele a rozmnožila se, to je jasné. Že chtěl bratrovi dopřát,aby zemřel s co nejmenším utrpením, taky chápu, ale jak mohl sám sebe bez varování lidí nechat nastoupit na jeho místo? Vždyť kdyby Barton nepřijel, nikdo by se to nedozvěděl a mohl by vraždit dál, tím spíš, že by měl lepší krytí, když se neměnil na zvíře a všichni by ho brali více méně jako přítele?? Indiáni to vyřešili odchodem z kraje, tak jenom doufám, že Barton to vyřešil jeho doživotní izolací.
Děkuji za skvělou povídku!! Doufám, že ji vydáš knižně. Spolu s těmi Tvými ostatními stejného ranku by to byla sbírka, po které by se zaprášilo! Tím jsem si jistá.
Děkuji i za to poselství, které Bestie měla a které jsi tak výmluvně beze slov nadnesla: člověk se nemá otevírat zlu, ani na sebe brát zlo za nikoho, byť by to byl jeho nejbližší a byť by to bylo z nejlepších pohnutek! Těmi bývá, jak známo, dlážděná cesta do pekla.
Děkuji za nádherně hrozný zážitek! Stálo za to to přetrpět!

Mata

4)  Mata (13.04.2017 07:21)

Bef díky! A není zač, rádo se stalo.
No jo, tak trochu jsem očekávala, že mě budete chtít přizabít :D
Mno... jakbychto... Barton je kovář, ne zrovna tintítko a má dost možností jak Chrise udržet na místě a z dosahu lidí, byť docela dost drsných... a Katie přežila.
Jasně, neříkám, že jsem si nenechala otevřený vrátka, že by mě něco nenapadlo, jenže v tuhle chvíli by to bylo jen omlívání stejné dějové linky znovu dokola jen s jinými postavami a v jiném prostředí. Na to abych nad tím začala vážně uvažovat, bych musela mít víc, novou zápletku a ta mě zatím nenapadla. ;)

3)  bflmpsvz (12.04.2017 23:44)

Takže pokračování neplánuješ a jako jak se dozvím, co bylo dál??? Fajn, beru že Barton asi zemřel (nebo taky ne, třeba nakonec to byl Chris anebo Chris odolal a Barton odešle s ním, aby na něj dohlížel... Vidíš, cos způsobila? nicméně ti děkuji za příběh o Mattovi a vlastně o Krásce a zvířeti ve Tvém, krapet melancholickém, trochu krvavém podání ale jednou větou bys mi mohla říct,jak to skončí s chrisem, ne? Stejně to máš v hlavě

Mata

2)  Mata (09.04.2017 10:47)

Jop, to byla, rovnou do pekla :D Já taky, jen nevím, jestli nějaké budou :D

DarkMoon

1)  DarkMoon (09.04.2017 09:58)

Není zač! Byla to jízda. Jsem zvědavá na reakce :D

1

>