Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/dracooo.png

RON

Děkuji za komentáře, holky, těším se na ty k dnešní kapitole. A díky i Cam ;)

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1

13)  Pavla (05.02.2015 08:40)

Flo, máš tendenci člověka pěkně zaskočit. Do doby, než Draco zmínil, že se kolem Harryho a jí nemotá Ron, jsem si ani neuvědomila, že tam není a teď mi způsobíš dvojnásobný šok. Svatba? To jako vážně?! Šmarjá, co to zase vyvádíš
Jen jednu věc ti musím vytknout. "Draco přiotevřel dveře..." Přiotevřel? Nemělo by tam spíš být pootevřel? Trošku mi to slovo zatahalo za uši.

Florence

12)  Florence (06.10.2014 14:22)

Kejt, já vím, se mnou to holt nemají jednoduché. To s Ronem je docela komplikovaný... Jistě, on se nemohl obětovat tak, jako to udělala Hermi, když zrovna přežil do nového světa, kde má být všechno lepší. Já ho chápu. Já nevím, jak bych se zachovala, ale chápu ho. Asi muselo být těžké pokračovat v životě, když by pořád myslel na Harryho. A tak ho vypustil úplně. Udělal přesný opak toho, co Hermiona. Oba jsou extrémy a asi nikdo z nich nemá úplně pravdu
JÁ ti moc děkuji, Kejt

11)  Kejt (04.10.2014 15:29)

Flo, ty jim dáváš:-)))) Na jednu stranu Rona chápu, snaží se žít, hrůz si prožil už dost, na druhou stranu se umí zakousnout a držet, takže bud to mohlo dopadnout jak to dopadlo = Harryho už skoro pohřbil a nebo mohl umanutě sedět u jeho postele s Mionou. ehm, že bych tušila, kdo bude ten doprovod? Draco si mne získal svou odvahou vykročit do kantýny a zároveň hloubkou svého sebezpytu. On ví, co vše udělal, co vše viděl či čemu nezabránil... ale snad si časem odpustí a smíří se sám se sebou. Děkuju, tvůj příběh má hloubku a přitom nesklouzává k patosu:))) jsi prostě mistr. PS. máš tam překlep, Prvních pár koků se mu šlo těžce... že by kroků?

Florence

10)  Florence (04.10.2014 13:02)

Taro, jop! S Parvati! Takovou kombinaci jsem ještě nepsala, ale... chtělo to oproti Levanduly změnu :D A co s Ronem, no... To je docela těžká otázka. Nemyslím, že ho můžeme nenávidět za to, jak se rozhodl, ale přece jenom taky ho za to nemusíme milovat.
Ale jo, pro Draca je tahle kapitola určitě pokroková ;)
Díky moc!

9)  TaraFaith (04.10.2014 11:49)

Mamma mia!!!!!! Ron a Parvaty??!!! Tak to jsem fakt nečekala. A já teď nevím, jaký mám na Rona názor. Najednu stranu ho chápu. Je po válce a on chce začít žít "normální" život. Ale děsně mě štve, že o Harrym mluví v minulém čase a že alespoň nechodí na návštěvy...
Draco konečně vyšel "na světlo světa." Líbí se mi, že je pro něj nechtěné být hrdinou, protože si myslí, že si to nezaslouží a zároveň se s tím tak nějak smířil.
Moc se těším na pokračování. Díky Flo

Florence

8)  Florence (04.10.2014 08:05)

Camil, to s Ronem je těžký. Na jednu stranu v tom Hermi a Harryho nechal, na druhou stranu se z něj přece nemohla stát druhá Hermi, co by zase úplně přestala žít a jediný co dělá, je čekání.
Kdy bude další, to momentálně netuším. Uvidíme, uvidíme;)
Díky moc!

Camilla13

7)  Camilla13 (03.10.2014 22:36)

Tak nějak nevím, co si mám o Ronovi myslet... Chápu, že chce začít znova, ale aby svého nejlepšího přítele jen tak odepsal... Blbec. Moc se těším na pokračování. A Dráčkova cesta do bufetu. Borec! Jen tak dál...Jak jsi na tom s další kapitolou?

Florence

6)  Florence (03.10.2014 21:04)

Vandi, jistě, jistě, na Rona se tak úplně nejde zlobit. Ani Hermiona to nedělá, ne alespoň pořádně S Patilovou je to docela nezvyklá kombinace, co? Já jsem chtěla změnu oproti Levanduli :D Díky!

Fanny, i v neštěstí je krapet pozitivního :D Však já si to vynahradím na životech hlavních hrdinů. Ty je působivější mučit Ale ano, myslím, že Ron si zasloužit pohnout se dál. Rozhodně na to měl právo a to že tak udělal, mu těžko můžeme vyčítat. To by asi mohla jedině právě Hermiona, kterou nechal za sebou
Děkuji moc, Fanny!

HMR, něco se z toho vymotá... to snad jo A dík!

Nicky, já vím, já vím... je to smutný, ale Rona za to nejde odsoudit. Ron bojoval za svět, do kterého i přežil, jenže on se na rozdíl od Hermiony v něm rozhodl taky žít. Člověk ho za to rozhodně nemůžeš odsoudit, jen Hermi by mohla, ale ta to taky neudělala.
Jestli Hermi dostane šťastný život, to je asi ještě ve hvězdách.
Díky moc!

Lynn, já? A podrazy? To nikdy! Znáš mě, nééé? :D Ale fakt, Hermi a Rona spolu nemám ráda, i když jsem je už i spárovala. Ale to vždycky jen proto, abych je mohla dramaticky rozpárovat!
Zdá se, že Rona všichni chápou, což je dobře. On si za zaslouží. Bojoval, vyhrál a žije. Je to takhle jednoduchý. Hermiona na druhou stranu bojovala, vyhrála a bojuje. Taky její volba.
Draco je stejný hrdina jako je Harry. Oba dva přišli o rodinu, oba dva bojovali, i když měli možnost to nedělat. Myslím, že oba dva jsou v podobný situaci. Oba dva projevili šílenou odvahu
Vážně moc díky, Lynn

Lynn223

5)  Lynn223 (03.10.2014 19:39)

Flo, musím uznat, že mi teda spadl kámen ze srdce, fakt jsem se bála, že zase uděláš nějakej podraz a zkomplikuješ to tím, že spáruješ Rona a Hermionu.
Abych byla upřímná, tak se Ronovi ani nedivím, dlouhou bojoval ve válce a teď chce konečně žít, nepřijde mi, že by byl materiál na dlouhé truchlení a vysedávání u něčí postele. Ale Herm je zase jeho opak, ta se nevzdá naděje do posledního dechu.
Kapitolka byla smutná a hluboká, ale pravdivá. Draco by si mohl uvědomit, že je taky trochu hrdina, sice není hrdina formátu Potter, ale je. Ve válce bojoval, nasazoval krk pro vítězství, i když to neděla z čisté dobroty srdce.
Flo, jsi úžasná spisovatelka a tvoje povídka mi vždy dokáže zpříjemnit den a vyvolat úsměv na tváři. Za to ti děkuju. ;)
Moc se těším na další!
PS: Ron a Parvati??

4)  nickynickyn (03.10.2014 18:50)

Wow!!!
Tak trochu Rona chápu, i když je to smutný. Asi je neuvěřitelně těžký být stahován skoro mrtvým Harrym, když má šanci být šťastný tak, že bude ignorovat skutečnost, že Harry ještě dýchá... Když předstírá, že je mrtvý, tak se alespoň může smířit s tou bolestí ze ztráty přítele. Kdežto kdyby věřil, že se jednou uzdraví, stále by byl jen v napjatém očekávání a depresi že se to stále neděje....
Takže jo. Ronovi přeju aby si žil šťastným životem s Patilovou... A přála bych ho i Hermioně, která prostě není schopná vzdát se sebehloupějších nadějí....
Díky FLo. Dojemná kapitolka plná zajímavých myšlenek :) ;)

HMR

3)  HMR (03.10.2014 18:40)

trošku se v tom motáme, že? pořád dokola... žít, nežít, bojovat, nebojovat... tak co s tím dál?
jo a stvárnění Rona příjemně překvapilo...

Fanny

2)  Fanny (03.10.2014 16:07)

Smutnější kapitola... Nicméně máš velký bod k dobru za Rona!Něco tak...pozitivního jsem doopravdy nečekala. Tohle je moc fajn Ron. No, Parvati sice nic moc a to, že v tom je Hermiona tak trochu sama taky nic moc, ale nemůžu si pomoc, ale "každý může dát jen tolik, kolik má, víc jednoduše nejde", takže moc dobře je chápu všechny tři. A to, že spolu ti dva vycházejí jen tak tak... No, kdyby si padli do náruče tomu bych divila stokrát víc... :D
Dík Florence:)

Vanda

1)  Vanda (03.10.2014 15:17)

Hm... Neviním Rona z toho, že sa pohnul o krok vpred, ale nemusel sa na Harryho vykašľať Draco a Hermi... A Ronovi s Parvati to podľa mňa dlho nevydrží Teším sa na ďalšiu

1

>