Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/dracooo.png

Svatba

Děkuji za ty komentáře, holky. Jsem z nich nadšená!

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1

12)  Pavla (05.02.2015 09:19)

Já mu dám, že to neplánoval. Vždyť k tomu celou tu dobu směřovalo a jsem za to ráda. Co by to bylo za Dramione bez pořádný pusy? Znám tvoje povídky a vím, že nejsi zastánce happy-ebdů, ale tentokrát bys jim ho mohla dopřát. I kdyby se Harry už neprobudil... :(

Florence

11)  Florence (16.10.2014 19:53)

Iwko, věříš, že by ale VŮBEC není líto, žes neodolala? Jsem ráda, že ses tu zase objevila! Jo, tak můžu zodpovědně prohlásit, že růžový jednorožci vůbec nejsou pro mě. A myslím, že v mých povídkách je člověk fakt ani nenajde.
Nemáš za co, já jsem ráda, že se to pořád ještě čte! Díky!

Kejt, já vím. HP FF už je tak trochu vykopávka. Ten zájem o něj docela opadá, všimla jsem si toho nejen na tom, jak weby na HP už nejsou moc aktivní, ale třeba i ve čtenosti povídek. Když jsem začínala s Mozaikou, bylo to o něčem jiném, ale zároveň to ještě nedošlo tak daleko, že bych měla chuť se HP FF vzdát. Taky je to moje srdcovka

10)  Kejt (15.10.2014 22:56)

Ano, přidávám se k Iwce, děkuju že nám pravidelně dopřáváš povídky HP. Já vím že je to už dlouho, že frčí spoustu dalších fandomů, ale HP je pro mne klasika, moje oblíbená, takže děkuju že nám píšeš takové skvosty. JO, a jsem ráda, že to Draco a Mione mají tentokrát lehčí, to hrozný už snad mají za sebou. Věřím, že spolu se dokáží vyrovnat i s případnou němotou nebo Harrym, který se už neprobudí. ALe jako optimistka počítám se zlepšením a výrazným zlepšením na obou frontách:-)

Iwka

9)  Iwka (15.10.2014 20:30)

Flooooo!
Zaprvé, jo, zase jsem neodolala, zase tě čtu!
Zadruhé, aaaaawwwww, na konci jsem sotva dýchalo, srdce mi bušilo jak rozjitřený puberťacce (jo aha, počkat, vždyť to já vlastně jsem ) a bylo to prostě dokonalé. Nádherná kapitola, konečně mě dohnala ke komentáři - ale chystala jsem se už minule, faakt - a neskutečně jsem si ji užila. Líbí se mi, že je to tentokrát už "po stresu" (aspoň zatím ) a pořád je to hezky vyvážené, nejezdíme po duze na růžových jednorožcích, je tam ta těžká atmosféra a dopad války a všechno, ale zároveň to má větší lehkost a moc hezky se mi to čte.

Těším se na pokračování a po stotisícé děkuji, že nám tu stále obstaráváš ten potřebný přísun kvalitní HP FF!

Florence

8)  Florence (15.10.2014 16:48)

Huh! Kapitolu jsem sem vložila teprve včera a už tu mám tolik komentářů? Páni, děkuji vám moc, holky!

Taro, jen si užívej okamžik a radši o ničem dalším nepřemýšlej. Radím ti dobře Teď mysli na polibek a starostí odložíme zase na další kapitolu :D Ty děkuješ? To já jsem moc vděčná za to povzbuzování!

Camil, nep, už jich moc není. *smajlík, kterým autorka vyjadřuje, že si teď ale vůbec nemůže vzpomenout kolik kapitol vlastně napsala a dost se za to stydí, protože v osmnácti by neměla mít takovou sklerózu* Bojíš se u mě? Heleď, jak se znám, tak se ti opravdu ani nedivím. A jako vždy, prohlašuji, že tahle povídka bude mít ukázkový Hepáč (stejně jako měla MOZAIKA) Moc díky!

Kejt, šlo to nějak hladce, co? Ale oni dva si to zasloužili. Potom všem, co zažili a co pořád prožívají... Jo, zasloužili si to Já ti moc děkuji, Kejt

Nicky, já vím! Taky mi přijde, že tohle není ani zdaleka tak hrozný, jako jsem napsala. Asi to i závisí s tím, že tohle je drama dvou jedinců a ne celé kouzelnické společnosti, jako obvykle píšu. Teda... Harry to u mě vždycky odskáče, pravda. Díky moc!

misska, posouvá, posouvá Ke konci určitě Díky!

Kristý, wow! Já ti moc děkuji!

7)  Kristýna (15.10.2014 16:18)

wooow!! wow! wow! a ještě jednou woow! nádherný, krásný a prostě dokonalý a ten konec Hrozně děkuju za kapitolku!!!!

6)  missska (15.10.2014 09:14)

Někam se to pousouvá....? Jsem napnutá!

5)  nickynickyn (15.10.2014 07:44)

No konečně! A je to tady! :D :) Krásný zakončení kapitoly. I přes okolnosti mi tahle tvoje povídka přijde jako jedna z těch šťastnějších a veselejších... až na Harryho osud.. ale Hermi a Dracovi se daří což je super ;) :D Moc se mi to líbilo
Díky FLo :)

Vanda

4)  Vanda (15.10.2014 00:15)

Ja som hovorila, že sa na tej svadbe niečo stane Achjo, do tohto ešte nech tam Harry nakráča... Alebo zomrie :/ Ale koniec super, ako aj celá kapitola Teším sa na ďalsiu

3)  Kejt (15.10.2014 00:01)

Tak to šlo hezky:-))) Oba se dokázali bavit a Draco se mění před očima. Zorganizuje "hlídání", stojí při Hermioně a políbí ji... jo, to jsou věci. Flo, děkuju za tuhle kapitolu, je jako pohlazení, jako klidně tekoucí potůček, co si bublá, sem tam poskočí, voda jiskří:-)))

Camilla13

2)  Camilla13 (14.10.2014 23:11)

Moc díky za další kapitolu! Už nám jich moc nezbývá, co?! A Draco v obleku.... Krása. A to zakončení! Jsem zvědavá, jak to bude pokračovat. U tebe se tak trochu bojím doufat. Každopádně se moc těším na další! Snad bude brzo.

1)  TaraFaith (14.10.2014 22:18)

(Moje první reakce: JŮŮŮŮŮ!!! Já se dočkala!!!!) A teď komentář...
Tak jo. Těď jsem pěkně rozpolcená. Jedna moje část se moc nevyjadřuje. To je ta část, která dokáže vztřebat jenom ten polibek a nevšímá si ničeho jiného. ;) :p
No, ale ta druhá část, která se nad vším zamýšlí a všechno analyzuje se tak trošku bojí, protože u tebe člověk nikdy neví, jestli se něco jeví, tak jak to vypadá. :D ALe ta je dneska umlčena!!! Až do další kapitoly. Dneska se ozívá jenom ta první část se svým JÉÉÉÉÉ!!!! :D :) Díky moc Flo! Nemůžu se dočkat pokračování.

1

>