Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/dracooo.png

Poslední kapitola.

Děkuji vám za komentáře, holky! A díky i patří Cam ;)

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1

10)  Pavla (05.02.2015 09:42)

Zlá, zlá Flo. :p Tak nejdřív nám dáš naději a pak ji rozdupeš na prach. Ach jo, nesnáším takhle otevřené konce. Ne že bych to nečekala, Flo, jsi v tomhle mistr, ale docela by mě zajímalo, co se stalo s Harrym, probudil se? Umřel? Co Draco a Hermiona, jak to s nimi bylo dál a kdo mu to během bitvy udělal? Smrtijed? Jeho otec? Mám víc otázek než odpovedí. Ach jo. Jsem prostě holka zvědavá
Samozřejmě ti patří velký dík a poklona za všechny povídky. Jsi prostw génius ;)

Florence

9)  Florence (22.10.2014 20:51)

Holky, promiňte, že mi to trvalo tak dlouho, než jsem se dokopala odpovědět, ale teď se toho na mě valí nějak hodně. Jsem vám nicméně moc vděčná. Fakt, že jo

Fanny, ale jo, to nemluvení má svoje kouzlo. Asi by to bylo něco jiného, kdybych tuhle povídku sledovala i tu část života, kde mluvil. Třeba jako Hermi v Mozaice. Ta taky bez toho zraku nakonec žila a byla tak nějak kouzelná, ale zrak jste jí všichni přáli, protože jste jí znali i s tím, že viděla... Ale chápu tě, to jo. Draco takhle alespoň může zlepšovat šklebení, co? Díky moc!

Camil !!! Páni, páni, mě tu chybí kapitola? Co teď s tím? No, tak to asi nacpu před tuhle a bude jedna dlouhá devítka, kdyby sis chtěla přečíst i tu novou část, můžeš, ale jak vidíš, dává to smysl i bez toho
Já? A masochistické sklony? No to never ever!
Díky moc!

Nicky, ode mě by asi bylo překvapení, kdybych ho uzdravila, Harryho probudila a dala jim pořádný hepáč, co? Ale mohlo to dopadnout i hůř, ne? Díky moc!

Kejt, asi máš pravdu. Myslím, že tohle je pro něj v jistém smyslu osvobození. Pořád je hrdina, ale je tak trochu hrdina podle svých vlastních podmínek. A jako správný Zmijozel, určitě hravě své němoty bude moc využít ;) Díky!

8)  Kejt (21.10.2014 12:01)

Ach jo, ale asi se to dalo čekat, Draco si prošel proměnou, je smířený s tím co se stalo a možná je to tak lepší, protože jako mluvící by byl vvíc vystaven tlaku veřejnosti. FLO, děkuju.

7)  nickynickyn (21.10.2014 06:13)

No nemůžu říct že jsem tohle nečekala :D :D :D To do tebe není žádné velké překvapení, že Dracovi ten hlas nedopřeješ... A vlastně proč ne? Hermiona ho miluje stejně, oba se naučí znakovou řeč a pořád tu bude šance na happy end :)
Jen se trochu bojím Hermionina spojení s Harrym... Nejsem si zcela jistá, že najde odvahu se odpoutat od letitého přítele a začít konečně žít...
Díky Flo :) už se těším na další ;)

Camilla13

6)  Camilla13 (20.10.2014 22:08)

Na začátek mám jednu připomínku, minulá kapitola má číslo 8 a tahle 10, tak jestli ti nějaká náhodou nevypadla. Kdybych řekla, že jsem od tebe nějaký podraz nečekala, lhala bych. Ale i když Dráček nemluví, pořád je tu naděje, že už jsi své masochistické sklony vyplýtvala, a necháš tedy Mionu s Dracem žít společně a Harryho probudit se. Jop, naděje je krásná a nebezpečná věc. Moc děkuji za novou kapitolu. Těším se na epilog. A zároveň se ho i děsím. No co, známe tě, ne?!

Fanny

5)  Fanny (20.10.2014 21:29)

Víš, co je vážně tak trochu morbidní? Že si asi nepřeju, aby mluvil... Jemu bych to přála, to rozhodně, jenže ta povídka je tak nějak kouzelná i bez toho nebo možná díky tomu... :(
Ale rozhodně se zítra těším na epilog! Přeju jim, aby byli oba šťastní a nejlépe spolu:D

Florence

4)  Florence (20.10.2014 21:27)

Perseo, nene, ještě nás čeká epilog Ale pak už to bude úúúplný konec Děkuji moc!

Vandi, jsem ráda, že se líbila Jop, no, máš pravdu, na povídce se nic tak zásadního nezměnilo, nikdo nevyhrál válku, Harry se neprobudil nebo Voldemort znovu nevstal z mrtvých nebo tak. Ale něco se změnilo přece. Draco a jeho náhled na svět. Možná i trochu Hermiona Moc ti děkuji!

Vanda

3)  Vanda (20.10.2014 19:45)

Super kapča
Som rada, že ho Hermi neodkopla :p S tým koncom... Som spokojná. Na poviedke sa vlastne tak nič nezmenilo a Hermiona má pravdu, Draco by sa mohol učiť a celý čas o sebe vedeli aj bez hovorenia. Som ale stále zvedavá na Harryho.
Teším sa na epilóg :)

2)  Persea (20.10.2014 19:18)

informaciu o epilogu som si vsimla az teraz... to tie emocie, ktore dokazes v cloveku vyvolat svojim pisanim

1)  Persea (20.10.2014 19:16)

No poviedku som precitala celu naraz az teraz, s tym, ze je koniec. Ale toto nemoze byt koniec Ved nevieme, ci sa Harry preberie! Aj keby zostal Draco bez hlasu, nevadi. On a Hermiona su istota. Ale chudak Harry?!

1

>