Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/Slytherin_smiles_by_Chef_Perspicacity.jpg

Co se stalo u Goylů...

Děkuji vám za komentáře a taky moc děkuji Cam :)

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1 2   »

Florence

22)  Florence (04.02.2013 17:55)

Happyend?...............hmmmm

Děkuji!

21)  Pavla (04.02.2013 17:34)

Flo... to je tak... já nevím! Ach bože! Smutné, k vzteku, plné frustrace...! Mám takový pocit, jako by bylo Hermioně jedno, co se s ní stane. Ten konec mě naprosto dostal. Pevně věřím, že konec téhle úžasné povídky bude happyend!
Děkuji za úžasnou chvilku s Pansy a Blaisem.

Florence

20)  Florence (03.02.2013 21:04)

To bude;) S Dráčkem...

Fanny

19)  Fanny (03.02.2013 20:45)

Florence! To ne, já se na tu scénu těšila víc než malé dítě na Vánoce...! Její myšlenky v tu chvíli mě zajímají snad víc než cokoliv jiného! Nebude o tom třeba v příštím Pláči aspoň přemýšlet?

Florence

18)  Florence (03.02.2013 20:39)

To jsem ráda. Upřímně se někdy divím, co z mé hlavy vyjde :D
Ale s Pansyiným pohledem z téhle událost se už nesetkáš. To už by na mě bylo hodně... Hermiona, Blaise a ještě Pansy? To už by mě asi neudilo :p

Fanny

17)  Fanny (03.02.2013 20:22)

Blaisovi těžkosti se ti rozhodně daří vyjádřit pěkně... Občas až moc, že...
Jo, já vím, že tam Pansy byla, ale přeci jen člověk to nevidí a neví, jak moc tam bylo vidět, jestli se Hermi neposunula a tak... Jak říkáš, Blaise neviděl ji, takže dokud to nezmíníš, nevíme jestli ona viděla jeho, či ne...
Jestli ho ona viděla, tak o to jsem zvědavější na její úhel pohledu v tenhle okamžik! ;)

Florence

16)  Florence (03.02.2013 15:27)

Kdoby fiftyho nečetl? Zrovna předevčírem jsem do sebe nacpala celý druhý díl
Chodí do práce, nemůže za Hermi chodit jako pejsek, je přece na té špatné straně.

15)   (03.02.2013 14:49)

Grey? Čítala si fiftyho?
A nehovorím aby strážil všetky jej kroky, ale takúto bitku prepásne???:D

Florence

14)  Florence (03.02.2013 14:33)

Sláva, už jsem zpátky v teple. Tady na mé straně pořádně mrzne... brrr:p
FANNY, Pansy se to dozví, Pansy tam přece byla, u toho když Blaise zabíjel Grega... to dělá těch víc časovejch linek. Hermi jí v poslední kapitole Tváře viděl krčet se za závěsem a Blaise teď zachránil na tom samým místě Hermi, ale Pansy neviděl.A pro Blaise je válka těžká, snažím se to vylíčit, snad se mi to daří. JÁ ti moc děkuji
KEJT, podle mě je tohle celkem styl. Být zabit svým spolužákem přičemž to zpod závěsu sleduje manželka... no, kdyby ho zabíjel Draco asi by to mělo větší grády, ale Draco se zrovna válel v práci u Gringottů. A jo, Draco bude ty dva nenávidět víc něž kdy dřív;). Díky!
MIMI,... ... ty jsi prostě neskutečná, víš to? Já nevím jestli se mám u tvých komentářů smát nebo vztekat:D. Ne, i kdyby Hermi běžela seberychlejc, tak já už jsem pro jejich dídě neměla naději. A Draco... kde by asi byl? Myslíš, že musí hlídat každý Hermionin krok? Není to přece Grey. A Draco jí k Řádu nepřivede, to můžu rovnou vyloučit. Děkuji ti, mimi
MONI, tak z tebe teprve bude doktorka, tak to nejsi zatím až tak děsivá:D. A to co teď studuješ zní zajímavě... nicméně dost složitě:D. Další potraty nemám v plánu, takže snad už ani žádné nervydrásající prohřešky se konat nebudou;)
TWILLY, 8 mám pod vlivem Metod racionality, zase jsem je nedávno četla a znovu jsem se utvrdila, že je zbožňuji.... ach... A co čteš?

Twilly

13)  Twilly (03.02.2013 13:37)

Ehm, malém bych zapomněla... 8,9,10

Twilly

12)  Twilly (03.02.2013 13:36)

Ano, medicína stranou, beru to taky jako šok. Sama jsem byla.svědkem toho, jak kluk, kterého pred mýma očima porazilo auto vstal a chodil, jakoby se nic nestalo.

Ps: zrovna čtu povídku, kde je Theo k zulíbání..... Proč Theo?!

11)  Monique (03.02.2013 10:20)

Flo, úplně v pohodě tohle zkrácení mám ráda i v reálu takže ok, jinak na toho Blaise jsem zvědavá, je to moje oblíbená postava nejen v tvojí povídce ale hlavně kvůli mnoha ff povídkám, kde se objevuje a obvykle je takovej "správnáckej"

Já zatím jenom studuju, ale pokud se mi to povede tak za pár let ze mě ta doktorka bude, ale my jsme hodný nás se bát nemusíš sice trochu zvláštní sorta, ale jsme stále většinou normální :D ale právě že ted jsem hlavně ponořená do embryologie a vývojových vad, takže právě toto vím...všeobecně jsem trochu vysazená na ty nepřesnosti takže v pohodě mě si nevšímej a bud v klidu .

Jinak si dovolím opravit nepřesnost Alby ptž ty jsi psala že byla ve 4 měsíci nebo snad v půlce a to je cca 13.14. týden a to klidně může mít plod jenom okolo 100g a má cca 8-10 cm (Langmannova Embryologie) takže by mohla ještě potratit samovolně bez farmakologické iniciace vypuzení plodu. Navíc je to ff a magie, takže kdoví určitě se to samo vyřeší

10)   (03.02.2013 09:56)

Hm Však načo by Hermiona počúvla, že? Ja na jej mieste by som utekala nájsť pomoc, nech by tam bola akákoľvek mizivá šanca, že dieťatko zachránim. Ale asi je pravda, že v tomto prípade už nebola. Alebo ty Flo si proste nechcela aby bola A kde v prdeli je Malfoy? Bojuje sa a on... zaujímalo by ma čo také dôležité mal v tej chvíli na práci.
Pansy je skvelá a milujem ju. A tie jej myšlienky Dúfam, že jej ani deťom sa nič nestane, inak si ťa nájdem a No myslím, že sa jej aj uľaví, keď zistí, že Goyle je mŕtvy. A naštvalo ma, že Blaise bol len taký malinký kúsok od nej a proste sa nevideli Teraz by ju Draco mohol ukryť v Ráde a boli by tam spolu :D viem, je to príliš nereálne, ale aj tak by sa mi to páčilo.
Skvelá kapitola

Florence

9)  Florence (03.02.2013 08:37)

Moc vám děkuji za úžasné komentáře, holky, úplně se tady nad nimi rozplývám
BÉĎO, no můžu říct, že Hermiona se zachová jako královna nezodpovědnosti, což Draca naštve. Děkuji ti
MONI, už jsem ti začala zkracovat jméno, doufám, že ti to nevadí, ale já to dělám skoro každému. Ne, nemám tě v plánu zabít. Jo, Blaise to vážně vyřešil, otázka je jestli k dobrému tím, že zabil manžela Pansy, nebo k špatnému tím, že zabil otce jejích dětí, které očividně miluje. Blaise si Hermiononi důvěru ještě vyslouží, ale o tom někdy jindy. Jen nech své medicínské oko prosím přivřené. Já ho totiž postrádám, tak vím jen to, co mi poradí moudrý google. To mě ale přivádí k zvědavé otázce - ty jsi v reálném životě doktorka? Těch se bojím..... Moc ti děkuji za komentáře
NIKI, ach... děsivý CAPSLOCK jen to nééééé!!! Už se třesu strachy.....Děkuji ti :D
ALBY, smířená? To zní dobře... alespoň tebe si můžu vyškrtnout ze seznamu těch, co mě chtějí zabít A odpovědi na tvé body:
1)jo... to jsem nevěděla a tak nějak mi to vůbec nedošlo, omlouvám se za ty lékařské nesrovnalosti
2)jasně já jsem taky na kizi, vlastně jsem tam začínala. Momentálně tam pracuji na Někdo mi dnes v noci zachránil život, ale za sebou mám třeba Stronger (to zbožňuji), We Happy few nebo The One who knows... a ještě něco víc.... né, ža bych si tady dělala reklamu, to vůbec ne:D
3) a 4) moc ti děkuji, úplně se červenám (štěstím)

Merline, já už zase nestíhám. Musím běžet, takže se Fanny a Kejt odpovím, jen co se vrátím, ano? Omluvám se, že to tak rozděluji:p

8)  Kejt (02.02.2013 23:53)

TO přece nemůžeš Hermioně a Dracovi udělat? Oni nemůžou přijít o svou holčičku! Víš, co to s Dracem udělá? navíc bude grilovat Harryho a Rona taky. Sakra.

7)  Kejt (02.02.2013 23:50)

Blaisi, ty jsi prostě zlato. Díky. Jen jsem čekala, že Goyle odejde ve větším stylu, jak jsi FLO slibovala:-) předpokládám, že to on hodil Hermionou na zeď a kvůli němu potratila. To Draco opravdu nebude rád. Ach bože. Pansy se mi líbí, čím dál víc.

Fanny

6)  Fanny (02.02.2013 22:40)

Tentokrát mi ty důvody přijdou pořádně hystericky šílené.
Herectví, Pansy, opravdu dovedla k dokonalosti. Neměla špatného manžela a je mi téměř líto minulého času. Je to paradox s tím, kdo ho zabil... Ale mám dojem, že jestli se to Pansy dozví, nebude zuřit. A když, tak ne doopravdy. Greg nebyl špatný, ale ráda ho neměla.
První část byla strašně krátká, ale na druhou stranu, ta druhá byla o tolik silnější.
Boj s jeho vlastními přáteli. Bývalými. Boj uvnitř něj. Řád versus čistokrevným. Zmijozel versus nebelvír. A on na stranách obou a zároveň žádné.
Chlad v jejích očích. Děsivý, avšak nepřekvapivý. Je to Grangerová. A ta se nevzdává. Už vůbec ne s neředěnou kombinací vzteku a bolesti v žilách.
A přiznání jeho přátelství, ano, občas i on kecá sám sobě. Tak třeba konečně pochopil.
Děkuju Florence

5)  Alby (02.02.2013 22:35)

Ok. Som s tym zmierena. Nie vyrovnana, ale akceptujem to ako fakt.
FŇUK. Len niekoľko poznámok.
1/ Neviem nakoľko sa chces držať faktov a medícíny, ale pri potrate pri druhom trimestri, ak aj nastalo masivne krvácanie, tak ona bude musiet normálne následne porodit. Bábatko má v tom case tak 250-300g a je to ako taka malá bábika.:) ( kiež by toto boli veci, čo by som nemusela vedieť). To ako sa správa postava Hemri teraz si proste vysvetlujem ako šok.
2/ Ty prekladas nejake veci na hp.kizi.sk????????????????????????? Lebo ja tam maniacim uz asi mesiac a uz enmam co citat o chvilu.:D
3/ Pises skvele, ale to asi vies, nech ti je prejavom toho fakt, ze tuv setky jancime nad osudmi nereálnych psotav a deti.
4/ Najviac ma fascinuje tie rozne pohlady a casove vrstvy, ktore dokaze svytvorit
zatial vsetko..idem plakat do kuta a vyrovnavat sa s tym, ze zel veci sa stavaju dobrym ludom aj mimo nasho realneho sveta.

4)  Niki (02.02.2013 22:19)

Bože ona opravdu potratila? ????? Děláš si ze me PRDEL? ??????????
UZ JEDU TE DONUTIT TO PREPSAT! NEBO VYMYSLRT TO TAK ABY NEPŘIŠLA O TU HOLČIČKU! !!!!!!!!!Tě trefim
BOJ SE CAPSLOCK BUDE TEĎ MŮJ OBLIBENY A SMAILIKY ZASE ZAVŘU DO ŠUPLÍKU! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3)  Monique (02.02.2013 21:47)

Flo, to byla zase jízda fakt síla.....Goyle evidentně byl tak tupý, jak vypadal a dokonce i když šlo do tuhého, tak se nevzchopil. Ale Blaise to za nás vyřešil jednou provždy a ještě si tím otevřel cestu k Pansy

No začíná chápat, proč má Hermiona v Opojení takovou důvěru k Blaisovi, vždyt nebýt jeho "zmijozelství" už několikrát by byla pod kytičkama :D

No a co se týče její reakce, tak to přihmouřím své medicínské oko a budu si přdstavovat, že po potratu byla v šoku a nával adrenalinu spolu s jejími magickými schopnostmi zcela překonal veškerou bolest z potratu, došlo k samovolné zástavě masivního krvácení a dítě samo už "není" i když byla v 2.trimestru (resp.14 týdnu) a že to ani nezaregistrovala a zatím si to odmítá připustit.

Prostě je její reakce jenom první fází zármutku a odmítá to a nepřipouští si to.....ale když si to představím vypadá to hodně scary...jako šílená Hermiona věřící jen faktům a logice s tím prázdným výrazem naprosto bez emocí a už ted se děsím toho, až ji to všechno dojde a že o svoji holčičku opravdu přijde, magie nepomůže, co na to Draco a jestli spadne zpátky k závislosti

Tak šup šup Flo hezky k počítači písmenkuj at se dozvíme co dál
Už se moc těším, btw pravidlo 7 mě neskutečně pobavilo - BFF s Voldemortem

1 2   »

>