Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/Slytherin_smiles_by_Chef_Perspicacity.jpg

Moc děkuji Cam.

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1

Florence

12)  Florence (31.01.2013 11:00)

BÉĎO, a kdo by si Blaise nezamiloval? No jo... jsem trochu neobjektivní . Moc ti děkuji
BOBO, no jo, to by Draca taky rozhodně dostalo do kolen;). Děkuji ti za komentář
PÁJO, přednášet básničky? No, já jsem přednášela básničky a kdybych tam potkala kluka jako Draco, utekla bych hodně daleka. Vždyť by ostatní dětičky děsil! Pájo, moc ti děkuji za tvůj komentář, zamilovaně na něj koukám. PS. A co sis vybrala za téma? Nezní to tak hrozně... my jsme dostali za slohovku napsat formální dopis do kurzu fotografování, a TO je teprve nuda:p

11)  Pavla (30.01.2013 21:48)

Jo a málem bych zapomněla - bylo to vypravování. Buď "Malý detektivní příběh" nebo "Jak šel tučňák Igor na vandr"... Jedno horší, než druhý.

10)  Pavla (30.01.2013 21:47)

Och! Draco umučil kočku? To je ale... zlej kluk! No jo, ale co bych taky chtěla od Draca Malfoye? Přednášet básničky? No, to asi ne. :D
Už nevím, co psát. Každá kapitolka je lepší a lepší. Propracovanější a u každé se příjemně uvolním a přensesu se do světa HP, který mě - díky tobě, Flo - naprosto fascinuje. Doufám, že ještě někdy napíšeš další povídku o Hermioně a Dracovi. Úplně novou, opět originální, prostě takovou, kterou umíš napsat jen ty - dokonalost sama!
Děkuji! Krásná, uklidňující kapitolka. Opravdu jsem se bavila! Ty tvoje konce jsou ze všech nejlepší! No, jsem zvědavá, jak Zabini bude ukolébávat Scorpa. Už jen ta představa je k popukání...

9)  Bobo (30.01.2013 18:11)

Já si přeji, aby první slovo Skorpa bylo Harry - haha, :D :D :D

Bedward

8)  Bedward (30.01.2013 17:59)

Neskutečné Já prostě Blaise miluju a tebe taky Flo

Florence

7)  Florence (30.01.2013 06:23)

Děkuji Twilly, ale musím přiznat, že mi kapitolu od kapitoly dávají více zabrat:p

Twilly

6)  Twilly (30.01.2013 06:22)

S těmi body se zlepšuješ. Začínám váhat, coz samozřejmě u mého znamení není nič obvyklého. Rozhodně 5,6,8,9 a 10.

Florence

5)  Florence (30.01.2013 05:52)

Ještě pořád rozespale brejlím, ale na tváři se mi už usadil spokojený úsměv, když vidím, že jste si udělaly čas a tuhle kapitolu nejen přečetli, ale i okomentovali. A snad vás potěší, že dneska už konečně po dlouhé době vyjde zase Tvář (jo, mimi, vím, že ty zrovna nebudeš skákat nadčením)
KEJT, jo, jeho paranoia je oprávněná. Zvlášť teď po tom masakru ho určitě mohlo napadnout, že to Malfoy dělá jen pro pomstu. Děkuji ti!
NIKI, ještě chvilku si počkáš :D. Děkuji ti!
MIMI, jó, má nějaké slabé nebelvírské chvilky, ale kdyby je neměl, tak by se niky nepřidal k Řádu. Nedůvěra k Dracovi je naprosto oprávněná a ještě nějakou dobu bude. Děkuji ti!
FANNY, proč Dracovi věří Hermi je jasné, navíc ona je taková, hned se přece rozhodla věřit i Blaisovi. A ostatní? Snape mu věří, protože Draca zná a ti ostatní věří těm dvou a taky Dracovi projevujou důvěru, protože ho potřebují. Jak řekl Harry ve Tváři, uvažovali ho, že nechají umřít při dni D:'-(. Ale musím přiznat, že Draco je vážně celkem slepý. Z Hermi si prostě udělal idol, i protože, je tak jiná od těch čistokrevných holek, co zná. Děkuji, děkuji, děkuji ti!

Fanny

4)  Fanny (29.01.2013 21:51)

Nemůžu si pomoct, ale Blaise je opravdu snad nejchytřejší z řádu. Ne, že bych já Dracovi nevěřila (když mu vidíme do hlavy, že?), ale jediný pádný důvod k tomu má opravdu Hermi. Ostatní jsou buď děsně naivní, anebo tak strašně moc věří Hermi.
Je mi líto Blaise. Tenhle důvod totiž sám asi nemůže nikdy odhalit... Už by se to mohlo provalit, ne? Všichni všechno ví, jen neví, že to ti druzí ví taky. :D
A říkám si, jak je láska doopravdy slepá. Draco nevidí na Hermi tolik věcí. Tolik věcí, co opravdu špatné jsou i tolik těch, co on sám normálně odsuzuje. A naopak je to stejné. Cruciatus a kočka jsou toho živým důkazem. Láska je opravdu magická věc.
A zmijozelské přátelství... nebelvírsky nepochopitelné. Draco je jeho přítel přes to všechno. Theo stejně tak. A Blaise ví, že by ho Theo zabil. U Draca a Pansy se plete. Asi. Za určitých okolností.

Florence, tohle denní přidávání je úchvatné, ale obávám se, že jsi nás pekelně rozmazlila! Každopádně máš můj obdiv! Všechno stíhat...

3)   (29.01.2013 21:40)

Na začiatok chválim desať bodov. Skvelé
Blaise je proste slizolinčan s prímesou chrabromilu (ale len veľmi malinkou). Nemôžem si pomôcť, ale aj na ňom občas vidím tie chrabromilské črty. A že neverí Malfoyovi? Ani ja by som neverila. A pravdepodobne (na mieste Blaisa), by som neverila ani po tom, čo by som sa dozvedela o tej veci s Hermionou.
Suma sumárum - Blaise sa nechová ako blázon. Práve naopak.
Perfektné

2)  Niki (29.01.2013 21:07)

Stále čekám kdy mu to řeknou :DDD

1)  Kejt (29.01.2013 20:58)

Blaise, zlatý Blaise, to bylo úúúžasný:-))) Je sice paranoidní, ale já se mu nedivím, dokud neví o vztahu s Hermionou, je jasný, že Dracovi nevěří. To byla skvělá kapitola, díky

1

>