Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/Slytherin_smiles_by_Chef_Perspicacity.jpg

Další kapitola Pláče, tentokrát z pohledu Pansy. Galerii její rodiny jsou na Povídkách od Flo, tak se můžete pokochat :)

Děkuji vám za komentáře, je skvělé je číst. A díky patří taky Cam!

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1

Florence

9)  Florence (18.01.2013 23:18)

Moc ti děkuji, Béďo. Zase dilema o šťastném konci... . Děkuji a přeji dobrou noc!

Bedward

8)  Bedward (18.01.2013 23:14)

Konečně jsem si mohla přečíst tuto úžasnou kapitolu a navíc napsanou z pohledu Pansy. Je mi jí opravdu líto. Doufám, že dojde ke svému šťastnému konci. Opravdu opravdu skvělé

Florence

7)  Florence (17.01.2013 21:20)

Pájo, mohla bych tady ještě dlouho klikat na obrázek se srdcem a zamilovaně koukat na tvůj komentář, ale myslím, že tebe by to pak nebavilo po mě číst:D.
A mimochodem, pár Snape/Ginny . To je teda... vždyť Ginny je ještě mladší než Hermi!
Děkuji ti!

6)  Pavla (17.01.2013 21:12)

Uch, och, ech?! Flo, ty mi teda dáváš zabrat! Už mi pomale dochází slovník, který by vyjádřil, co cítím... A za to můžeš ty! Tohle bylo velmi, veeeelmi zajímavé. Takže Pansy nakonec není tak špatná, když myslí na Blaise jako na "přítele" (?). S trochou fantazie by se to tak nazvat dalo, no ne? ;) Prostě úžasné... Jsem ráda, že čtu tvoje povídky. Vždy když je čtu, si připadám jako největší šmírák, protože je to tak reálné... ale když je dočtu, nenacházím slov, jelikož - a to mi věř! - jsi úžasný pisálek. A troufám si tvrdit, že i potenciální držitelka Nobelovy ceny. ;)
Rozhodně nepřestanu číst tvoje povídky. Blaise a Pansy jsou žhavou novinkou na trhu HP. Mě osobně tahle kombinace přijde lákavá, než Sneap a Giny nebo Hermiona a některý z těch Weasleových dvojčat. Takže... co říct nakonec -

Florence

5)  Florence (17.01.2013 20:14)

SCHERRY, děkuji ti
KEJT, myslím, že zatopení ode mě bude muset chudince Daphné stačit, ale určitě to samo o sobě bude až až. Moc ti děkuji!

4)  Kejt (17.01.2013 19:23)

Hm, Dafné, opravdu milá holka:-))) škoda, že si nezvala Grega ona, případně by ji mohl Draco nenápadně zatopit, že? Chudák Pansy. Ale líbí se mi, že ji Blaise není lhostejný, ikdyž to pečlivě maskuje.

3)  Scherry (17.01.2013 18:19)

Florence

2)  Florence (17.01.2013 17:49)

A já jsem si zatraceně jistá, že tě miluju, drahá mimi! Ty... máš ráda... mojí hlavní ženskou postavu! MIMI! Páni! To s oceněním Autor měsíce si raději schovej... no řekněme, že Tvář... ehm ehm ehm... no nic. Další kapitola Pláče vyjde v neděli, a je zase z Blaisova pohledu. Moc ti děkuji za komentář (je pozitivní!!!)

1)   (17.01.2013 16:23)

Uvítala by som tú kapitolu dlhšiu. Pansy mám rada a tak o nej aj rada čítam... aby si vedela
A táto kapitola a hlavne Pansyne myšlienky... no povedzme len, že je to iné, ako som čakala. Pansy je celkom inteligentná a hlavne už teraz viem, že ju budem vždy milovať Len tak ďalej Flo a vyslúžiš si odo mňa ocenenie autor mesiaca A ja budem teraz netrpezlivo čakať, kedy sa Pansy a Blaise stretnú, pretože si myslím (a tej idey sa nemienim vzdať), že Pansy k nemu niečo cíti. A ja dúfam, že sa v tomto nemýlim, lebo Blaise si ako jeden z mála ľudí, zaslúži byť šťastný.
Takže rýchlo ďalšiu
Btw milujem ťa

1

>