Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/Slytherin_smiles_by_Chef_Perspicacity.jpg

Pansy a Hermiona :)

Děkuji Cam!

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1

Florence

13)  Florence (16.03.2013 10:09)

Pět minut mezi mými spolužáky a ztratila bys iluzi...

Twilly

12)  Twilly (16.03.2013 10:05)

No abys tak ve svém věku pila!

Florence

11)  Florence (16.03.2013 09:52)

TWI, já jsem se přistihla, že všechny postavy, kromě Hermiony, která je závislá na lektvarech, chlastaj. Draco jako hodně, Pansy taky, Blaise docela taky a když se nad tím zamyslím, tak ani Harry taky nebyl dvakrát abstinent. Ale jen pro zajímavost, já nepiju.
Nicméně já jsem vděčná za každý tvůj komentář, i kdybys ho jen zkopírovala:D

Twilly

10)  Twilly (16.03.2013 09:43)

Musím to ještě vůbec komentovat, nebo ti stačí zkopírovat některý z mých předešlých uctívacích komentů? Jo a abych nezapoměla, body naprosto.... Škoda slov, když už neexistují další synonyma. Přesto me snad nejvíc oslovila devítka

Florence

9)  Florence (16.03.2013 09:27)

MIMI, mohly... ta možnost není vyloučená. A jasně tyhle kapitoly Pláče jsou ještě před Epilogem Tváře... asi jsem to tam měla nějak zakomponovat. Děkuji ti :D
BÉĎO, boží? Děkuji ti
PÁJO, Blaise a Pansy jsou spolu skvělí, že? Dokonalý pár... ale odpovědím na tvé předpoklady se vyhýbám, protože bych toho prozradila už moc. Nemyslíš? Děkuji!

8)  Pavla (16.03.2013 00:54)

Flo... jak se mi najednou chtělo spát, tak teď už se mi nechce a s chutí se vrhnu do další kapitolky. ;)
Blaise a Pansy tvoří dokonalý pár... předpokládám, že ta svatba bude jejich, že jo? A můžu doufat i v lepší konec pro Hermionu s Dracem? O:)

Bedward

7)  Bedward (15.03.2013 23:52)

Toto bylo bezva :-) Chudáček Blaise na začatku. Ty jeho pochyby jestli je vítaný nebo ne. Ale nakonec bylo všechno v pohodě :-D A rozhovor Hermiony a Pansy byl boží :-D

6)   (15.03.2013 12:26)


Skvelá kapitola. Pansy a Hermiona sú tak veľmi rozdielne, ale aj tak mám pocit, že by z nich kamarátky mohli byť A Draco je s deťmi? Toto sa odohráva pred epilógom Tváre??? lebo inak nerozumiem :D
Prosím, rýchlo ďalšiu

Florence

5)  Florence (15.03.2013 07:54)

KEJT, no jo, Blaise je pro Hermionu důležitý a i jemu na ní zvláštním odmítavým způsobem záleží. A Pansy, jestli bude chtít Blaise, si na ni bude muset holt zvyknout, no... Uvidíme, jak jim to spolu půjde.
FANNY, hurikán myšlenek... to je hrozně hezké přirovnání :D. Jo, tuhle scénu s těma dvěma jsem mimo jiné napsala právě proto, abych ukázala, že Hermi, i když je zlomené a ponořená v temnotě, navenek dokáže působit jako silná žena... a to se jí bude hodit v Opojení. Já ti moc děkuji!
ALBY, další bude dneska. Ale to už bude poslední a pak už nás čeká jen epilog...:'-(. Děkuji!
MÁTO, nenormálně normální. JÁ ti moc děkuji

Mata

4)  Mata (15.03.2013 01:28)

To bylo tak... nenormálně normální... nějak mi to nejde popsat jinak než oxymorónem. V podstatě celá tahle situace, její poklidně výbušná absurdita... kruci, ale jinak nedokážu definovat pocity, který to ve mě vyvolalo. V tom rozhovoru bylo hodně, ale mnohonásobně víc bylo mezi řádky. Bylo tam prostě všechno.
A Blaise a jeho rodina, taky výborný a hořce radostný.
Díky.

3)  Alby (14.03.2013 21:42)

Chcem este a stale :)

Fanny

2)  Fanny (14.03.2013 21:17)

Sedím jako opařená a jen zírám. Neschopna slova pod náporem šílených myšlenek. Malá tornádo v hlavě. Možná jen hurikán...

Na tohle jsem čekala tak dlouho. Tak dlouho! Na tuhle prostou chvíli. Absolutně jednoduchou, ale nepředvídatelnou víc než je letní bouřka. A byla přesně tak kouzelná... tak impozantní, jak jsem myslela...
Směsice pocitů překvapení... A i když se Pansy změnila... Trošku té čistokrevné slečinky v ní zůstalo. Vždyť je to Pansy! :)
Vzájemná ostražitost a nedůvěra…Takhle působí Hermi opravdu neskutečně. Vypadá tak sebevědomě, jistě i chytře. Víc, než když známe její pohled a vidíme, jak strašně musí bojovat sama se sebou i s okolím. Víc, než když na ní koukáme z pohledu Draca a Blaise, před kterými si na nic nehraje, nechává je vidět svoje slabiny. Poprvé opravdu vidím to, jak dokázala vést řád. A to se teď zdaleka nepřetvaruje tolik jako tenkrát.
Malý náznak snad oboustranné sympatie je nesmírně zajímavý. A mně se moc líbí. :) :) :)

Rodina Blaise. Zdá se, že mimo svět války se to všechno zdá ještě horší, než uvnitř dění. A ty roky… Promeškané chvíle… Malá vzpomínka na Bradavice má v tu chvíli obrovskou sílu. Stejně jako na rodinu. Nebylo hezčího pohledu než na jejich shledání. :) :)

Florence, pěkně si mě dnes podruhé odrovnala. Tedy teď mnohem víc, protože ty dvě setkání měly takovou sílu… Nenápadnou, tichou a obrovskou. Děkuju!

1)  Kejt (14.03.2013 21:10)

Flo, díky, rozhovor Hermiony a Pansy je lepší, než bych čekala. Pansy asi přece jen zjistí, že život nejsou jen perfektní šaty. Navíc, jestli chce zůstat s Blaisem, stane se součástí jejího života i Hermiona:-))) Ikdyž to zatím netuší.

1

>