Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/Slytherin_smiles_by_Chef_Perspicacity.jpg

Tak jsem zjistila, že už i Pláč se chýlí ke konci. To je hrozný, už jen tři kapitoly...  No, alespoň, že mám teď Touhu :)

Děkuji Cam!

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1

Florence

20)  Florence (16.03.2013 10:16)

TWI, to jó, ale zase nebyl hned dospělý. Zažíval situace pro dospělého, ale nežíval je dospělýma očima...
MÁTO, no jo, já vím, že Lupinovi trochu křivdím, ale... Já si nemyslím, že by se o Harryho nějaký dospělý doopravdy staral (kromě jeho rodičů, kteří velmi brzy umřeli). Tu myšlenku mám teda zkopírovanou z Roku...

Mata

19)  Mata (16.03.2013 10:12)

:) Já taky ne, mám ho ráda, ale zase zastávám názor, že mince má dvě strany ;) A Harry taky nebyl dokonalý, jako nikdo a to se mi na tom líbí;)

Twilly

18)  Twilly (16.03.2013 10:10)

Jen na papíře, zlato. Harrynu skončilo dětství, když mu byl rok.

Florence

17)  Florence (16.03.2013 10:08)

Já na něj nešahám! Já zastávám názor, že Lupin byl ten dospělej a tedy i ten víc rozumný, ne?

Twilly

16)  Twilly (16.03.2013 10:03)

Nešahejte mi na Harrouše, koušu!

Mata

15)  Mata (16.03.2013 09:56)

Flo Kdybch chtěla být zlá, tak napíšu: A co Harry, ten se o něj taky nezajímal, byl opupínkovanej ze Siriuse... takže vlastně jsem zlá Ne, prostě si nemyslím, že to že se o něm autorka nezmínila neznamená, že by se o Harryho nezajímal ;) Ale to je na každém, jeho pohled, jeho názor, každý má své preference

Florence

14)  Florence (16.03.2013 09:36)

TWI, já tě nechci zabíjet! Sice si užívám zabíjení svých postav, ale čtenáře na triku mít nechci . Děkuji!
MÁTO, no právě! Ani ň ani jeden dopis pro chudáka Harríka, který prožívá jedno z nejtěžších období svého života (jako každý rok tou dobou)...

Mata

13)  Mata (16.03.2013 09:33)

Flo, možná mohl, možná nemohl, to myslím nelze objektivně posoudit, páč v kánonu ve čtvrtém díle není o Lupinovi ani ň, až na konci, že ho má Sirius sehnat.

Twilly

12)  Twilly (16.03.2013 09:28)

Úplně me zabíjíš, brouku a já si to setskramentsky užívám! co se týče bodů, opět si nedovedu vybrat.

Florence

11)  Florence (16.03.2013 09:23)

MÁTO, jasně, nikdo to neměl jednoduchý a Lupin toho dělal dost, ale ve čtyřce toho podle mě mohl udělat pro Harryho víc.
BÉĎO, no jo, Pans dopadla dobře, co? K ní jsem byla docela schovívavá... A neboj, těm třem se NĚKDO postaví

Bedward

10)  Bedward (15.03.2013 23:38)

Pěkné :-) Jsem ráda za Pansy, že ji Blaise mohl a rada to schválila :-) Jen mě děsně štve ta jejich neomezená moc o všech a o všem rozhodovat. Těším se na další setkání Blaise a Pansy :-D

Mata

9)  Mata (15.03.2013 09:21)

Flo já bych neřekla, že ho nezajímal, ale spíš že ho nemohl kontaktovat, hlavně kvůli tomu co dělal pro Řád. Nikdo to tam neměl jednoduchý, každý měl svůj úkol a myslím že zrovna Lupin toho dělal opravdu hodně a nikdy mu nešlo o moc. Nicméně ti to nevyčítám, jsi autor a je na tobě jak moc dodržíš kanonické charaktery.;)

Florence

8)  Florence (15.03.2013 07:44)

PÁJO, Pláč končí svatbou, ale možná si u něho někdo může i poplakat. Zrovna jsem začala psát Epilog. Děkuji ti!
FANNY, no, můžu ti prozradit, že Pansy se do Azkabanu nedostane. To bych jí neudělala... ale udělám jí jiné věci. V plánu mám ještě spoooustu věcí. Opojení je temné, co? Ale i to bude mít světlé chvilky, zrovna teď jednu z nich píšu, víš? Záložní plán? Hmmm Moc ti děkuji! Taky jsem ráda, že si z Pláče odešla s Úsmvem :D. A ty názvy... no, původně jsem to moc neplánovala, ale teď se mi ta mozaika taky dost líbí
MÁTO, já Lupina neměla ráda ani v kánonu. Naštvalo mo, že po tom, co byl propuštěný ho už Harry zas tak nezajímal... Děkuji ti!

Mata

7)  Mata (15.03.2013 00:53)

Achh...
V první řadě, nemám ráda tvého Lupina. V kánonu to byla jedna z mých oblíbených postav, ale ten tvůj se mi fakt zajídá
A pak... krásný, přeji jim to moc...
Jdu rovnou na další.:)

Fanny

6)  Fanny (14.03.2013 18:52)

„Udělal pro ni všechno. Zamilovaný, sentimentální blázen.“
Sakra, v životě by mě nenapadlo, že tahle věta bude někdy použita v souvislosti s Dracem! A přesto nad ní teď taju. A usmívám se jako pitomec, aby mě úsměv okamžitě přešel. Protože Draco je v Azkabanu, Pansy skoro taky, Harry je pod drnem, i když slíbil pomoc, a já netuším, co máš v plánu. To je k vzteku, víš? Teda je to i k pláči a smíchu, ale smát se mi přijde špatné a brečet nechci.
„Počkat. A co jsem tady dělal já?“
Usmívám se po druhé a tentokrát o chvilku déle. Protože Blaise s Pansy to má daleko jednodušší. Pansy by neměla dostat takový trest, už jen kvůli dětem. A v tuhle chvíli mi i teď úsměv opět mizí z tváře. Protože v Opojení to není zdaleka tak pěkné, jako se to zdá teď. Třeba se mýlím. Popravdě… ráda bych se mýlila, ale opravdu to ani v Opojení nevypadá růžově.
„Měl jsem pocit, že tohle pro ně bylo jen divadlo…. Jako na póvl.“
Jo, rozhodně sdílím jeho pocit. A jediný komu z nich tak trochu věřím je opět Severus. Protože mám pocit jako by si ti dva hráli na bohy. A nejen teď. Celou válku… Vždyť oni prakticky nehnuli prstem. Občas teoreticky, ale praxe ve válce jim tak trochu chybí. A najednou rozhodují o životech víc nerozvážně než o šachové partii. Harry jim věřil. Asi z nějakého důvodu, ovšem já nevím, jestli chci.
„Nikdy nebudu jako jeho oblíbenec Dráček, ale vím, že mě svým zvláštním způsobem měl taky rád.“
U Dráčka na to spoléhám. Je to zmojizel Snape. Dokázal by ty dva zmanipulovat na svou stranu, aniž by si toho všimli! Stále doufám v nějaký záložní plán. Jeho dobrý, promyšlený, záložní plán.
Snape má rád každého svého, ne? Každého v zeleném a pár těch, kteří nosí červenou… Možná i několik modrých.
„Vlastně by mi nevadilo, kdybych tak měla zůstat na vždy.“
Dnešní úsměv ala pitomec číslo tři. A tenhle nezmizí. Teď je dobře, krásně a zkrátka hezky. A nic jiného mě nezajímá.

Florence, díky! A zvlášť dneska zato, že odcházím s úsměvem.
P.S. Názvy povídek jsou zkrátka geniální... Dohromady tvoří nádhernou mozaiku celého příběhu. Znovu a znovu nad tím žasnu.

5)  Pavla (14.03.2013 17:09)

No konečeně, Pansy, to ti to trvalo! Skvěle, teď by si ji ještě mohl vzít, prosím, řekni mi, že Pláč skončí svatbou a ne pláčem. :p
Krásná kapitolka. Děkuju.

Florence

4)  Florence (13.03.2013 22:22)

NIKI, díky:D
KEJT, no... Draca všichni mít v soudním procesu mít rádi nebudou. Objeví se i pár lidí, kteří mu to budou chtít zavařit:p. Ještě ho čeká boj. Děkuji ti!
MIMI, moc je zlá... kazí lidem mozek. Ale ze Snapea jsem zlého udělat nemohla. Další kapitola Pláče bude zítra. Děkuji!

3)   (13.03.2013 19:26)

Prečo sa Lupin a Moody chovajú tak zle? Nepáči sa mi to. Očividne im moc udrela do hlavy a oni si tým svojim stupídnym chovaním potrebujú niečo dokazovať. Aspoň, že Snape je stále racionálne uvažujúcim Snapom :D
Blaise a Pansy na to som sa tak tešila. Dúfam, že ďalšia kapitola s nimi bude čo najskôr

2)  Kejt (13.03.2013 18:37)

Flo, jak to, že se to pak zvrtlo! Sakra,jak to, i Blaise vypověděl, že Draco zachránil Thea. Sakra, pitomej POtter, kdyby se nenechal zabít, tak by svědčil v Malfoyův prospěch. Severus mne potěšil, bála jsem se, že i on to vzdal. Ale štve mne Lupin, proč je takovej zmetek. U Moodyho bych to čekala. Copak Snape v rámci utajení nevraždil?

1)  Niki (13.03.2013 18:19)

Krásné ! :)))

1

>