Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/Slytherin_smiles_by_Chef_Perspicacity.jpg

Ještě chvíli to budu napínat:D

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1

Florence

17)  Florence (10.03.2013 19:49)

FANNY, a to je právě důvod, proč se Pansy nakonec do války vidala, aby jí poznala. Upřímně, já bych z pod toho balvanu taky jen tak nevylezla... pravděpodobně bych se za ním ve strachu krčila i po tom, co by se mě Goyle snažil zabít. Pansy nikdy nikoho nezabila ani nikomu fyzicky neublížila, tohle pro ni bylo nové a ten konec měl vyjádřit její momentální pocity, ale Pansy je silná a překonala už i jiné věci :D. Doufám, že šílený týden ti už skončil. Já ti děkuji, Fanny.
BÉĎO, tys mi tu taky chyběla (tenhle úsměv vypadá docela děsivě, že?). Jo, bude to pro ni těžké, ale Pansy je silná :D. Děkuji!

Bedward

16)  Bedward (10.03.2013 15:58)

Božínku nemůžu uvěřit, že jsem tu nemohla být tak dlouho. A taky koulik toho přibylo. Opravdu jsem nemohla uvěřit svým očím :-)
Ke kapitole můžu jen říct , jak podle mě skvěle vystihuje Pansy. Je moc dobrá a hrozně moc se mi líbí, že zabila svýho tchána. I když pro ni to teď bude asi těžké. :-)

Fanny

15)  Fanny (09.03.2013 21:59)

Nedivím se, že se Pansy krčila v bezpečí (relativním). Ona sice znala zabíjení, ale neznala válku. Vždyť jí vůbec nezažila. Všichni ostatní měli jinou motivaci. Buď smrtijedskou a co se týče řádu tak ti s sebou měli jejich odvahu, odhodlání bojovat za Řád a hlavně všichni do jednoho prostě byli smíření s tím, že umřou. Rezignace přijde vždycky kamkoliv. Ale Pansy? Jak by si prostě mohla přestat vážit svého života z ničeho nic? Přiznávám, že já bych se tam také krčila a přes sebevětší odhodlání by mi dlouho trvalo – jestli vůbec – abych se vydala bojovat.
Ne, poslední věty se mi nelíbí. Zabila. Ano. Ale tahle Pansy je jiná. Tahle Pansy si uvědomuje své chyby. Říká se, že uvědomění si svých chyb a odpuštění sama sobě jsou prvním krokem, jak se pohnout někam dál. Tak to první má, ne? Mám pocit, že se to Avadou nezařadila mezi ty své, ale opravdu se zařadila po bok těch dobrých. I když ano i tenhle výběr možností je pro ni vlastně tou „lepší variantou“. Je to jakýsi zmijozelský úskok. Ale na všechno lze koukat z různých stran. Všude je tu přece šedá a ne černá s bílou, ne?
Florence, šílený týden… Takový už jsem dlouho nezažila… Jo, když jsem se nedostala ani sem za tebou, bylo to hodně k vzteku. Tohle je opět skvělé. Jen…jen jsem před chvíli zahlédla poslední tvář a…bojím se. Sakra hodně bojím. Ale jdu dál. Na Opojení. Tak ti věnuju další Díky, ale tentokrát vážně ustrašené.

Florence

14)  Florence (09.03.2013 12:24)

PÁJO, teď jsem se zrovna rozločila s epilogem Tváře a poslala ho Cam, takže mi teď taky přijde, že je moc brzo na to, aby to skončilo! Uhhhhhhh
Pansy zvládla spoustu věcí. Není to žádná křehotinka, co?;)
Já ti moc děkuji

13)  Pavla (09.03.2013 12:00)

No... proti natahování nic nemám! Ještě je příliš brzo na to, aby to skončilo! ;)
Tak Pansy zabila svého tchána... Nic jiného si nezasloužil. Takhle jí vypoklonkovat, když přišla prosit za děti. Teď se jí však dostalo zadostiučinění, ačkoliv způsobit někomu smrt je jednoduché, ty následky si pak ponese na celý život. Jenže je to Pansy! Ta to jistě zvládně!
Děkuji za krásnou kapitolku.

Florence

12)  Florence (08.03.2013 11:59)

Oh, vážně? To mě velmi překvapuje ... ale zjišťuji, že jeden z mých nejčastěji používaných smajlíků je tenhle -

11)   (08.03.2013 10:58)

Jednoznačne Flo:D :D :D "cítiť" to z tvojich komentárov :D :D :D

Florence

10)  Florence (08.03.2013 10:42)

Vy máte prázdniny snad pořád! To nemá cenu... a já se tady musím učit o... o... no jo, moc nedávám pozor. Myslím, že probíráme anglický romantický malíře, ale jistá si tím teda nejsem
Myslíš, že se v tom vyžívám? Vážně?

9)   (08.03.2013 10:39)

Heh, ale my máme prázdniny :D
No týranie to zrovna nie je, ale myslím, že sa v tom celkom vyžívaš, či?

Florence

8)  Florence (08.03.2013 10:12)

No jo, tak dlouho. Přiznejme si to - docela vás týrám, co?
Nemocná? Chudáčku, to je mi líto:(. Ale alespoň nemusíš do školy, co;)

7)   (08.03.2013 10:07)

Jaaaaj, to ešte tak dlho mám čakať??
Nie, učenie ide na ... pretože som ochorela :'-( :'-( :'-( Takže celé dni sedím nad poviedkami

Florence

6)  Florence (08.03.2013 09:56)

Ajajaj... vypadá to, MIMI, že tety budu mít na svědomí tvoji plešku :D. Ještě chvilku tě totiž budu napínat. Ale ne úmyslně, jen se nějak nemůžu vymáčknout. Aktuálně pracuji na poslední kapitole Tváře, ale... nějak se nemůžu donutit to už ukončit. Je ještě tolik věcí, které bych tam potřebovala vtěsnat....:p
No, zkrátka dneska se toho setkání nedočkáš. Dneska bude Opojení, po dlouhé době. A jestli všechno půjde dobře tak bude následovat Tvář, Epilog Tváře a pak až kapitola Pláče se setkáním těch dvou.
Děkuji ti
PS. Co učení? Jde to dobře?

5)   (08.03.2013 09:28)

Ja Pansy tak veľmi milujem Ona je takým zlým spôsobom dobrá. Chápeš, ako to myslím, nie? Každopádne už čakám a čakám a čakám, kedy konečne stretne Blaisa!!! Flo vážne, ešte chvíľu ma napínaj a budeš mať na svedomí moju plešatosť :D :D :D (ja viem, že už som to opomínala, ale teraz som k tomu len kúsok)
Skvelé

Florence

4)  Florence (08.03.2013 05:44)

Myslíš, že by ti dvě mohli být kámošky? No... asi jo, za jiných okolností. Jako Draco a Harry, kdyby něco probíhalo jinak, tak by si dva taky mohli rozumět.
A máš pravdu, KEJT, Blaise čeká :D

3)  Kejt (07.03.2013 22:05)

Milá Pansy, ani se ti nedivím:-) Flo, děkuji, moc se mi líbil ten duševní rozhovor a bilance kterou se sebou samou vedla Pans. A hlavně ta rychlá reakce. Jasná sebeobrana, její děti ji potřebujou a Blaise čeká. Třeba se z tebe holka jednou stane Hermionina kamarádka...

Florence

2)  Florence (07.03.2013 21:44)

Děkuji ti, Niki:D

1)  Niki (07.03.2013 20:20)

OOOO :)))
Krásnéééé !!!!!!

1

>