Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/Slytherin_smiles_by_Chef_Perspicacity.jpg

Trocha Sirén...

Děkuji!

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1

Florence

17)  Florence (07.03.2013 21:36)

Moji spolužáci jsou zhrození pořád. Máme psát písemku?... Bude zkoušet?... Měli jsem úkol?
A živit by ses s tím mohla... jen najít někoho, kdo by proplácel šeky, co?:p

Fanny

16)  Fanny (07.03.2013 19:18)

Sakra, tvoji spolužáci nějak moc připomínají ty moje... :D A živit, jo? Škoda, že to zní, jak z jiné dimenze.
Samozřejmě, že musím děkovat! Bez toho by to nešlo.

Florence

15)  Florence (07.03.2013 13:11)

BÉĎO, né, Thea moc nelituj. I když, každý se přece rozhodl sám a on se rozhodl tak, že se dostal až do špinavého skleníku. Děkuji ti!!!
PÁJO, páni,děkuji ti! To je tak milé. Doufám, že ti to neškrcení vydrží... vážně v to doufám.
FANNY... už se zase křením jako pitomec. Moji spolužáci na mě házejí zhrozené pohledy, protože na to nejsou moc zvyklí :D. Ty by ses klidně mohla živit psaním komentářů! Já bych tě, čoveče, možná i zaměstanala. Ty mi děkuješ? JÁ ti děkuji! A to moc

Fanny

14)  Fanny (06.03.2013 22:04)

Ta smršť byla neskutečná. Přímo devastující k mému myšlení a chování. Jo, připadala jsem si, jak kdybych právě vystoupila horské dráhy a orgány včetně mozku teprve hledají zase svoje místo.

Blaisovy pocity... opravdové přijmutí mezi členy řádu, jeho myšlenky a závěry, ke kterým za ta léta došel a teď jako kdyby dostali neskutečně výstižnou podobu a sílu hurikánu. Válka, boj, důvěra smíření. I tohle stačilo, aby mě to srovnalo se zemí a co teprve to, jak jsi pokračovala.

Ne, to, že narazil na Thea, mě ještě nešokovalo, ale všechno odtud ano. Jen jsem hltala písmenka věty a pomalu mi docházel jejich význam. Šílený, zoufalý pohled Thea, který ho nezabil. Sakra, asi tohle mi otevřelo pusu dokořán a mě se jí až do konce kapitoly - a vlastně i chvíli po ní - nepodařilo zavřít.

Fakt jsem čekala, že ho bude chtít zabít... Pár poznámek a pak se to pokusí s ním skoncovat. A místo toho pohled, ze kterého mi běhal mráz po zádech. Poznáním i lítostí. On se s tím vůbec nesmířil. Pokusil se zapadnout, pokusil se splnit to, k čemu byl veden, ale když ho teď vidím, je mi jasné, jak moc ho ovlivnila válka. Ne změnila, ona ho zničila. Donutila ho pohřbít svoji dobrou stránku a evidentně to nezvládnul. I to svědčí o tom, že nebyl špatný. Jen se narodil na špatném místě ve špatný čas.
Hned po tomhle kolotoči šíleného pohledu starého přítele následovalo absolutní překvapení ze sirény. Jestli jsem si někdy představovala, jak se to Blaise dozví, tak takhle určitě ne. Ani ve snu. Theo to celou dobu věděl? Vlastně toho tušil opravdu hodně. Tady prostě není nic jen černé ani bílé. Vždycky nás donutíš pochybovat i o té nejlepší postavě a nikdy nedovolíš zavrhnout tu nejšpatnější. A to je úchvatně zdrcující.

Kolotoč vzpomínek a uvědomění. Příchod Draca. Obojí už škoda komentovat. Protože jeho pochopení těch souvislostí, jejich promítnutí a jeho neuvěřitelnou důvěru v poslední větě nelze popsat slovy.

Ještě jednou díky, Florence.

13)  Pavla (06.03.2013 21:15)

Uau! Uau! Uau!
Tak dokážu popsat tu smršť emocí! Naděje, smutek, podrážděnost, porozumění... To všechno je tak živé, tak skutečné, až mě to děsí. Dokonalé, Flo. Neboj se, zatím ti žádné škrcení nehrozí! ;) Ale hrozí ti naprostá lavina klanění a potlesku ;)

Fanny

12)  Fanny (06.03.2013 15:09)

Florence... Já... Já asi nemám, co říct. Jen vím, že by mě tohle nikdy nenapadlo... Ale myšlenek mám spousta... Takže se vrátím, až začnou dávat smysl.

Mýlil jsem se Dracem, on skutečně může být ten dobrý. A mýlil jsem se i s Theem, on dobrý být už nemůže.

Bedward

11)  Bedward (06.03.2013 11:50)

Ach, och :-D Toto je tedy pěkný rozjedz závěrečné bitvy. Na jednu stranu je mi líto Thea a na zase ne. Blaise byl super a část kdy si uvědomí, že Draco a Hermiona jsou spolu je bombastická, naprosto dokonalá. A konec mě úplně rozsekal. Aaaaaaaaaaa já se tak těším na tvář!!!

Florence

10)  Florence (06.03.2013 06:17)

MIMI, Dramione už bylo napsaných tolik, že už asi nikdo nemůže napsat nic přelomového:p
NIKI, díky :D
KEJT, skvostná? Vážně? Díky, vážně ti děkuji. Však on se to taky dozví, Pláč ještě nekončí... to Tvář má na kahánku.

9)  Kejt (06.03.2013 00:20)

Ježiš to je skvostná kapitola. Opravdu parádní:-)))) Blaise vede, jsem unešená, pálí mu to, má srdce, JO. Sice se chudák mýlí v tom tajném milostném troúhelníku, ale budiž. Pořád je Zmijozel, ikdyž infikovaný Nebelvírem, nemůže mu zatím dojít, že do postele strčil Hermionu Dracovi Harry, že? A to že Ron s Fineganem chtěli do party Blaise, to je za odměnu... Flo je to dokonalé jak vždy. Moc se mi to líbí.

8)  Niki (05.03.2013 22:37)

Kásné !!!!! :))))

7)   (05.03.2013 20:36)

Jop Ale upozorňujem, že Drasty som síce písala, ale Dramione je toto prvá, takže nečakaj nič prelomové Dnes mám proste Dráčik náladu

Florence

6)  Florence (05.03.2013 20:36)

Tys napsala Dramione? Ty, která mi pořád nadáváš na dvě hlavní postavy Dramione, tedy na DRACA a HERMIONU?...
Budeš to tady vydávat?

5)   (05.03.2013 20:34)

Flo rozhodne ma to pobavilo, ale inak ja mám Hermionu rada, to len tvoja ma neskutočne štve a ako dôkaz toho som sa dnes dokopala napísať Dramione, prvýkrát vo svojom živote. Ale je to len jednorázovka a nehodlám to rozvíjať. Ja som proste AstyTým

Florence

4)  Florence (05.03.2013 20:31)

NOKÍ, díky, moc děkuju za tak velkou pochvalu, vážně se tady na své straně roztékám blahem. Další bude zítra, ale tentokrát je na řadě Tvář (konečně:D )
ANNE, jééé, ahoj! Tebe jsem tu dlouho neviděla (nebudu kecat, vlastně jsem si myslela, že už ti s mým psaním došla trpělivost), takže nadšeně mávám a zdravím. Konec se líbil až tak? Páni... děkuju
MIMI, děkuju ti , s tou částí jsem si dala práci... přece jenom je to tak nějak důležitý. Já jsem věděla, že se ti přirovnání líbit nebude. Jo, kdybych řekla o Hermioně, že je starý ošklivý skřet, brala bys to líp, co?

3)   (05.03.2013 19:52)

Tak tá časť, kde si Blaise uvedomil, že Draco a Hermiona sú spolu ma totálne dostala. Bolo to skvelé Flo a ja "smekám"
Blaise, ktorý síce je dobrý, bol divný, keď o sebe rozmýšľal ako o dobrom (rozumieš mojej myšlienke, nie?:D ) A Hermiona a siréna, no neviem Flo, skôr to záchranné lano
Dúfam, že ďalšia bude čo najskôr

AnneCullen

2)  AnneCullen (05.03.2013 19:19)

Panejo! Ten konec mě rozsekal... Jak jediným poznáním se ze záporáka stává ten dobrý... Klaním se, spisovatelko

Nokia

1)  Nokia (05.03.2013 19:04)

Ach Theoo... Tahle kapitola byla... úžasná. Ty vzpomínky, jak to Blaisovi pomalu docházelo... Siréna, to je krásný
Těším se na další!!

1

>