Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/Slytherin_smiles_by_Chef_Perspicacity.jpg

Děkuji Cam a také vám za komentáře.

PS. Těště se na zítřek *devil*

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1

Florence

14)  Florence (14.05.2013 13:03)

Koukám, stass, že ty ses do toho komentování nějak pustila. To si to tlačítko "Přidat" musela mačkat dost zuřivě :D :D :D
Nevadí, že seš lenivá, alespoň vím, že ses do toho pořádně zažrala. Já jsem ráda, když tu necháš i sebemenší stopu ;)
Pláč je lehčí než Tvář. Musím přiznat, že když jsem psala Pláč, nejvíc jsem se bavila. Vlastně jsem s ním pravděpodobně začala jenom proto, že psát pořád Hermionin depresivní pohled smíchaný s Draocvým taky ne moc optimistickýma myšlenkama, mě někdy dost... zdeprimovalo :D. Tak jsem přešla na střídání s Blaisem a Pansy
Střískat? Já nevím, nejsem moc agresivní (většinou)
Díky

13)  stass (13.05.2013 20:44)

Ježišmarjá, tak som chcela pridať ten komentár a cez mobil to úkažkovo nešlo, tak som stláčala Pridať ako blázon. Ak to vieš vymazať, zmaž to, ale jeden nechaj... Ospravedlňujem sa... pig

12)  stass (13.05.2013 20:42)

Neviem, tak ma pohltili Tvoje zoznamy a kapitoly, že som zabudla komentovať... Slabá výhovorka :D, stassuš je proste lenivá perfektné, neviem, ale číta sa mi to ľahšie než Tvár. Možno to je tým, že ten dej už poznám alebo tým, že je to také nadľahčené. Ako si spomínam, pri Tvári som si trhala vlasy, tu sa cítim ako na obláčiku :D :) Ale ak budem ešte raz tak slabo komentovať, máš povolenie ma strieskať.

Florence

11)  Florence (22.02.2013 13:03)

Zbožňuješ, Máto? No, to zní hrozně dobře.
Já mám pro Zmijozel taky slabost, ale to je asi vidět, že?
Děkuji!

Mata

10)  Mata (21.02.2013 02:49)

Wow
Výborný, zbožňuju tvoje zmijozely. Jsou prostě... Zmijozelové. Kruci proč mám pro tuhle kolej čimdáltim větší slabost?! A sakra...
Pansy i Blaise jak živí. A ta desatera mě dostávají.
Díky

Florence

9)  Florence (20.02.2013 13:29)

Moc vám děkuji za komentáře. Velmi si jich vážím a úplně se nad nimi rozplývám. Dnešní kapitola Tváře je už v administraci a máte se na co těšit (nebo se můžete i děsit)
MIMI, prosíš? Hmmm... ještě si chvilku počkej, drahá mimi. A strach můžeš mít, já ti v tom nebráním. Děkuji!
PÁJO, jasně, že si to užívá. Je to Draco zatracenej Malfoy! A ano, Blaise to určitě vykolejí. Už teď přece spílá Grangerové za naivitu;). Děkuji!
BÉĎO, ne ne, odhalení se ještě konat nebude. Zatím zůstaneme u toho velkého NIC:D. Děkuji ti!
KEJT, tak to ti teda, sakra, dekuji:D.
NIKI, díky:D (jsem ráda, že ses vrátila zpátky ke svému oblíbenému smajlíku, prosím, nezapomeň na něj po dnešní kapitole, jo? )
TWI, díky. Pětka mám ráda i já.
FANNY, vážně? Ty máš ten pocit? Nóóó´.... Podle mě jsou taky Zmijozelové někdy pořádně šáhlí, ale možná proto mám pro ně slabost. Víš, když opakuješ takové věci, vůbec mi to nevadí. To se nikdy neomrzí poslouchat, zvlášť od tebe ne. Moc ti děkuji, ale vážně nemyslím si, že mé seběvědomí patří do nebes. Nicméně je úžasně milé to číst

Fanny

8)  Fanny (19.02.2013 23:25)

"Sedm let jsem strávil s těmi třemi." No a téměř stejnou dobu s Hermi. Čtyři přátele...I když já mám spíš pocit, jakoby Grangerová pomalu nahradila Thea. I když nejsem zmijozelka, já těm jejich přátelství nerozumím... To ani vzdáleně.

"Draco?" zopakoval jsem po ní. Otočila se na mě. "Malfoy," objasnila mi.
Víš, že mě to hrozně pobavilo? To prostě je vtipné. Ty dvě věty. Absolutně nesmyslné...:D A Hermionu to taky rozesmálo. Možná stejně jako mě. :D Ovšem její smích je občas lehce děsivý.
Bát se jednoho ze svých čtyř přátel (a mezi námi, nejen jednoho), že ho zabije, když se s ním potká... No, nemají to přeci jen v těch hlavičkách ti zelení hadi trošku pomotaný? Nic proti těm dvěma ( ), ale podle mě ano.

Vykolejený Blaise! "Byl to vážně stejný Draco, nebo se doopravdy změnil? A věděl to vůbec on?" Až mu to docvakne! A vsadím se, že to nebude mít dlouhého trvání. :D A že mu to zní paradoxně, nám taky, ne? Ono o taky trošku ironické je, co si budeme povídat. :)

Áááách. Florence . Ať tvoje sebevědomí pěkně zůstane na těch nebeských výšinách (teda už by tam aspoň dávno být mělo), protože já si po každé kapitole říkám, že tam prostě patří. Co mám dokola opakovat? Že je to perfektní? No, ano, je.

Twilly

7)  Twilly (19.02.2013 20:52)

uf, málem bych zapoměla... 2,5,6 a samozřejmě 10

Twilly

6)  Twilly (19.02.2013 20:51)

Nádhera , ale O(d)pojení to není :p

5)  Niki (19.02.2013 17:38)

:DDDDDDDDDDD

4)  Kejt (19.02.2013 17:01)

:-))) Luxusní díl, díky. Rozhovor Draca s Blaisem, to je zážitek ty zmijozelské náznaky, sledování gest. Sakra, píšeš skvěle. Díky

Bedward

3)  Bedward (19.02.2013 16:34)

Ááááá!!!!! Co to jako má být? Doufala jsem v naprosté odhalení tajemství do posledního písmenka a ty NIC. Ty to jen tak UTNEŠ. Co mám teď dělat? Moje nervy.
P.S. Naprosto úžasná dokonalá kapitola

2)  Pavla (19.02.2013 16:27)

Tak to je gól... Draco, jak se zdá, umí v těch kličkách plavat jako ryba ve vodě. Nejenže, se vyhýbá odpovědím, on si to i užívá. :D Jo, sice řekl, že je zamilovaný, ale neřekl do koho a podle mě by byl Blaise docela vykolejený, kdyby věděl, že ten někdo je jeho přítelkyně.
Skvělá kapitolka. Moc za ni děkuji.

1)   (19.02.2013 15:37)

Na toto som čakala po celý čas. A ty to takto sekneš. Prosím, že už sa Blaise dozvie o Hermione a Dracovi Jeho reakciu si rozhodne vychutnám, lebo Blaise... je Blaise a vždy vie presne, čo si myslieť, aby som sa s jeho myšlienkami dokázala stotožniť :D A prečo sa tešíš na zajtra??? Čo chystáš??? Začínam mať z toho strach

1

>