Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/Slytherin_smiles_by_Chef_Perspicacity.jpg

Blaise.

Děkuji Cam.

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1

Florence

13)  Florence (10.02.2013 20:31)

TWILLY, no možné je všechno. Děkuji ti
BÉĎO, jasně! "Nebelvír je blbej!":D. Děkuji ti!
FANNY, no, musím přiznat, že tvoje závislost mě dost těší. Pondělní dávka v podobě Opojení bude, právě mi přišla zpět od Cam, takže jí přidám hned ráno. A až skončí Tvář (ta už má na kahánku) a Pláč, tak jsem slíbila mimi, když jsem odpravila její oblíbenkyni Asty, že napíšu krátkou kapitolku v hlavní roli s Astórií, pracovní název, který tomu asi i zůstane, je Touha. Ale stejně asi nejdýl poběží Opojení

Fanny

12)  Fanny (10.02.2013 20:11)

Hystericky zjišťuju, že jsem na těch tvých povídkách nebezpečně závislá. A opravdu moc se těším na pondělní dávku. Začínám si říkat, co budu dělat až P,O i T dopíšeš. Nebude to veselé období, pokud nemáš další nápad v záloze.

Bedward

11)  Bedward (10.02.2013 14:27)

Božínku to bylo tak smutné:'-( Je mi líto Hermi, ale fakt je děsný to, že teprve teď až Harry poděkoval Blaisovi, si ho začali všichni ostatní všimat. Blbý nebelvíři. Ať žije zmilozel

Twilly

10)  Twilly (10.02.2013 10:56)

Je možné, že mám chuť tleskat ti za dobře odvedenou práci? Jo, asi je. Mmch, 3,5,7 a beze sporu 9 a 10.

Florence

9)  Florence (09.02.2013 19:49)

MIMI, jo tohle nebylo moc veselé, to uznávám. Dneska mám v plánu dopatlat kapitolu Opojení, takže to by v pondělí mělo být, ale nevím, jak ostatní, jsem teď hrozně pomalá :p. Miluju tě, mimi
FANNY, ten pocit s Lev máš protože je to pravda. Její postavu nemám ráda, takže to odnesla v mé povídce a nakonec z ní bude ještě mrcha. Jo, Řád je na pokraji svých sil, válka je moc dlouhá a jim docházejí dobré vzpomínky, které by jim připomínali pro co bojují. Moc ti děkuji!
PÁJO, éééé... to ti neřeknu. A hodné Shakespeara, jo? Úplně se červenám. Moc ti děkuji!

8)  Pavla (09.02.2013 16:34)

Och, och, och! Flo, dokážeš z několika vět udělat hotové drama hodné Shakespeara. Je to moc smutné a bolestivé. Nelíbí se mi, kam to všechno spěje. :'-(
Je to mooooc dramatické, tahle kapitolka. Chudák Hermiona. Doufám, že Potter se Sneapem neplánují Hermionu utišit další várkou utišujícího lektvaru. Řekni mi, že ne... :(

Fanny

7)  Fanny (08.02.2013 20:11)

Blaise se svými deseti body pobavil, jako kdykoli jindy... Ale devátý bod byl moc už i na můj humor. A desátý to jen potvrdil, ačkoli je skvěle výstižný. Možná až příliš. :(
Minule jsem říkala, že Pláč je obvykle takový odlehčení... Beru slova zpět, teď mám v žaludku balvan, kterej táhne k zoufalství.
Jo, to že, vůbec dobrovolně promluví slovo s Finniganem, nebo Ronem... Ohromující...Ale tady... Já už se asi nedivím ničemu.
Levandule, proč mám pocit, že si ji použila jako postavičku, na kterou se dá (obzvlášť v téhle kapitole) přesunout veškerej vztek.
Zrovna Blaise to neví... Není to trošku ironie?
A smíření s jeho osobou... Možná už nemají sílu na svojí zatrpklost, možná pochopili, že jejich předsudky jsou směšné(byť byly kdysi oprávněné).
Oběma stranám dochází střelný prach. I vůle bojovat.

Florence, ještě dvacet kapitol? Jsem nadšená. A i když je zrovna tahle kapitola pořádným kopancem do břicha, díky... Díky!
P.S. Příště více štěstí při jakýchkoli míčových i jiných hrách... ;)

6)   (08.02.2013 17:27)

Celkom smutná kapitola. Taká depresívna... :( Dúfam, že sa ti čím skôr podarí pridať novú, inak
A prosím Flo nech sa už Blaise a Pansy stretnú

Florence

5)  Florence (08.02.2013 16:13)

Já už jsem tuhle kapitolu měla napsanou před tou nehodou, NIKI. To zítra nic nevyjde a nevím, jak pozítří... zrovna teď frustrovaně sedím nad psaním a sleduju, jak jsou moje myšlenky jsou rychlejší než prsty:p. Děkuji ti za komentář!

4)  Niki (08.02.2013 16:09)

Oooo :DD
Co se stalo že píšeš tak brzy ??? :D

Florence

3)  Florence (08.02.2013 14:35)

KEJT, ale, že jim to trvalo, než to ti trdla z Řádu pochopili, že?;) Nee, svatba Ronánka a Krávandule nebude, jak jsem napsala v Opojení, Ron zůstane svobodný. Moc ti děkuji za pochvalu!
NOKIO, nejde, že? Já ho taky miluju . A Lev taky nemám ráda... což je asi vidět z toho, co jsem z ní udělala, že? Děkuji ti!

Nokia

2)  Nokia (08.02.2013 13:57)

Jeho nejde nemilovat
Leva je... nesnáším ji. A vůbec ji neomlouvá, že to nevěděla.
Smutné, ale aspoň k něčemu to bylo dobré, konečně si nepřipadá jako vyvrženec :)

1)  Kejt (08.02.2013 13:04)

Ach bože, to je smutný, ale zdá se že Blaise lidi opravdu přesvědčil, že je na jejich straně... Levandule je kráva, prostě kráva. Předpokládám, že svatba asi nebude, že? Blaise je opravdu úžasný, vykreslila jsi ho skvěle.

1

>