Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/avatar_therihar.jpg

Ve městě se koná jarmark. V jeho průběhu je zavražděn jeden ze směnárníků a je mu ukradena pokladna a kniha počtů. V celku běžný případ. Tak proč je kolem něj náhle tolik povyku? Proč jsou drakovi písaři celí splašení? Proč se najednou objeví zmínky o mincích, které nikdo nezná? Zdá se, jako by tu nic nedávalo smysl...

------------------------------------

A konečně poslední kapitolka :)

Děkuji všem za komenty a za odvahu moji drápaninu číst :)

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1

3)  Kelaira (09.04.2018 15:51)

Přímo jsem se do tvých povídek zamilovala :D už týden se od nich nemůžu odtrhnout... Fascinuje mne, jak je to všechno promyšlené a propracované. Opravdu skvělé. :)

PS. během čtení jsem si všimla pár překlepů a chybek, ale ty děláme všichni... ale vyskytlo se i pár chyb ve jménech, kdy třeba místo Larí byla psána Illyth. Sice bylo z textu jasné, koho máš na mysli, ale chvíli mi trvalo, než jsem se dovtípila, že to bude jen překlep. Mám na chybky tohoto druhu (nebo jakékoliv jiné) v průběhu dalšího čtení upozornit?

Therihar

2)  Therihar (28.01.2016 08:22)

Určitě ano:)
Další díl se pracovně jmenuje Zloději těl a už jsem snad v poslední čtvrtině. Pak přijde na řadu nudné pročítání, proškrtávání a kontrola alespoň základní gramatiky. A pak se to objeví tady.
Protože netuším, kolik času mi to ještě zabere, budu sem zatím po kouskách dávat sci-fi povídku Nový začátek. Ale sám jsem zvědav, jak se to bude/nebude líbit. Dosavadní reakce těch, co ji četli, nebyly ani zdaleka tak jednotné, jako u povídek s Ertenem. Důvod je v použitých tvorech, ne v příběhu :)

1)  Eli (27.01.2016 14:50)

Můžu se těšit na nějaké další pokračování příběhů? Mě se tyto povídky moc líbí.

1

>