Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/no_more_war_by_bashir7-d57ybvg.jpg

Adam, Petr, Tom a Adam

Díky, díky za vaše komentíky! <3

Obří díky Cam!

předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

Florence

10)  Florence (09.09.2015 09:34)

Liv, kuš ty!

Kate, nep, to ještě neví... ale co není dnes, může být :D No, na té demonstraci se rozhodně něco stane, to asi prozradit můžu.
Petr.... k tomu se asi vyjádřit nemůžu tak plně. Ale tvoje myšlenky jsou velmi zajímavé. Ubírají se více méně stejným směrem jako ty moje
No jo, jenže Tom má svědomí jiný než jeho rodina. Myslím, že on má pocit, že se musí přetvařovat, musí vít s vlky, aby vlky poznal, našel jejich skupinu a zničil je. V téhle kapitole Efce říkal, kolik mu toho prošlo cenzurou, že? To je docela úspěch... ale jeho svědomí asi trochu trpí. Takže otázka je - jak dlouho to vydrží než... se něco stane?
Ano, myslím, že sAdamem a Efkou máš pravdu
Díky moc!!!

Btw, já vím, že jsem hrozná. Poslední kapitolu už mám, ale epilog je u Cam (poslala jsem jí ho kvůli tomu, jak jsem byla pryč pozdě). A já bych chtěla, aby poslední a epilog vyšli den po sobě, takže čekám na epilog. Doufám, že vám bude stát to čekání za to!;)

Kate

9)  Kate (08.09.2015 20:48)

Hola, hola? Kde jsi, autorko? Kde je další kapitola?

Kate

8)  Kate (03.09.2015 14:41)

Takže Adam už ví, že je Efka míromluvka? Jsem moc zvědavá, jak dopadne ta demonstrace a co se na ní stane. Co když se střetnou vojáci a míromluvkové? Vidím příště velký zvrat a snad nás to tady všechny nepoloží. Trochu mám strach, co se stane s Petrem. Vyhrotí se situace natolik, že by ho v tom vězení mohli i zabít? Protože je to vlastně "zrádce státu" a podrývá státní moc a příkazy/zákony, když nechce jít bojovat. Jsem zvědavá i na osud Toma. Ono, na jednu stranu, je dobrý v vědět, komu se zalíbit, aby byl člověk v pohodě a nemusel trpět, ale na druhou stranu, je to pěkně na nic, protože pak člověk není rovný před svým svědomím. To by mě asi zničilo. A Luky, že by ošetřoval raněné, pokud dojdu k nějakému většímu střetu, jelikož je doktor?
A Adam? Efku miluje, tak doufám, že ho jeho láska zachrání a přivede zpět, vždyť není důležité, jaké máte názory, ale jak si dokážete vyjít vstříc ve všem, co život přináší.
Hodně otázek vyplývá z této kapitoly. Těším se na další, poslední kapitolu! Efka je super, drží křehkou rovnováhu své rodiny, aby se nerozsypala, kdyby Efky nebylo, asi by její rodina už nebyla rodinou.
Skvělá kapitola!

Lived

7)  Lived (03.09.2015 10:53)

Co Ti na to řekneme? Já si myslím, že si ještě pamatuješ velkou bouři při konci Zámků... Takže se radši připrav

Florence

6)  Florence (02.09.2015 21:33)

To jsem moc ráda, že se těšíš, Alenko! Já jsem docela zvědavá, co mi na to řeknete. Uvidíme, uvidíme... snad vyjde brzo, ale nemůžu nic slíbit
Děkuji velmi pěkně

Alenka

5)  Alenka (02.09.2015 20:53)

Sbohem...
Kéž by byla povídka, ve které mohou být spolu...
No a ten konec mi pořád vrtá hlavou. A jsem napnutá! Protože mám neustálý pocit, že jsme někde v polovině čehosi. Těším se na další díl!

Florence

4)  Florence (02.09.2015 20:40)

Liv, vůbec mě nepřekvapuje, že ty bys ho chudáka už hnala k tomu pádu, co? Jen ať spadne!:D Díky moc!

Seb, Efka je takový mírotvorce... i uvnitř své rodiny :) Já bych Adama taky ještě neodsuzovala. Uvidíte po poslední kapitole Díky!

Niky, jop, už jen poslední kapča a epilog. To jsem zvědavá, co na to řeknete Na obě tvé otázky odpovím jen - Díky moc!

Niky

3)  Niky (01.09.2015 14:21)

A zbývá poslední kapitola... Tak jsem zvědavá, kdy se Adam dozví, že je Efka míromluvka? Efka se s tím, jak o nich mluvil, vyrovnala celkem rychle. A stane se něco zajímavého na té demonstraci? Jsem zvědavá!
Super počtení, moc děkuji!

2)  Seb (01.09.2015 13:39)

Tak jsem si užila čtení dvou kapitol najednou a nejvíc jsem zvdavá, jak proběhne demonstrace a jsem ráda, že Efka podporuje i Toma.
Adama bych ještě neodsuzovala.

Děkuji

Lived

1)  Lived (01.09.2015 12:00)

To byla hooodně dlouhá kapitola. Ale prokousala jsem se!
No teda na to, že ji Adam nazval tak, jak ji nazval a celkově ji i její rodinu pohřbil, se ta holka tváří docela v pohodě. Já bych mu dala Už aby byl na východě
No a snad se nám ta rodinka udobří a Petr nepůjde bojovat.

1

>