Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/co_je_to_zavislost.jpg

Děkuji Cam a dodávám, že za všechny komentáře jsem velmi vděčná.

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1 2   »

Florence

31)  Florence (18.02.2013 14:05)

- čtenářka mi chyběla.
Neškrtit! Jen to ne. Ohledně Draca si budu ještě chvíli hrát na paní tajemnou, takže své škrtící choutky udrž na uzdě, ano? Mám totiž pocit, že jednou tu svoji výhrůžku o škrcení, kterou mi vyhrožuješ už od poloviny Úsměvu, splníš
Co se Hermi stalo? No... tu kapitolu jsem nedávno dopsala, takže brzy vyjde
Děkuji ti!

30)  Pavla (18.02.2013 13:53)

Takže... hlásím opět nástup čtenářky! ;)
Tak teď nevím, jestli tě mám uškritit nebo zešílet... Jednou mám pocit, že je Draco mrtvý, v druhé, že se s ní rozešel a ve třetí, že je ve vězení - jedno horší, než druhé, mimochodem. :p
Když už jsme u toho... co se, sakra, Hermioně stalo, že je slepá? Neříkej mi, že se jí to stalo na další pochybné akci. To mimčo, o které přišla, bylo už tak dost hrozné, Flo! :(

Florence

29)  Florence (14.02.2013 20:35)

Překvapeně koukám, kolik mi toho tady přibylo
MÁTO, děkuji ti za poklonu. Já sama mám taky moc ráda temný nebo alespoň temnější povídky a knížky a nimrání v pocitech je moje. Úplně si lebedím v ruských realistech.
TWI, jo to byl záměr. Říkala jsem si, že Draco ani Hermiona nemají nijak obzvlášť objektivní názory a navíc jsem se ve Tváři spíš nimrala v jejich pocitech než ve válce a tak jsem začala s Pláčem.
BÉĎO, dokonalá? Moc ti DĚKUJI!. No jo, Hermi je slepá jako poleno a co je s Dracem? Raději se neptej

Bedward

28)  Bedward (14.02.2013 14:18)

Opět se zpožděním čtu a náledně komentuji. Slepá Hermiona tak to je šok a co je s Dracem?????? Chvíli si myslím, že je mrtvý a v další je ve vězení. Co mi to děláš Flo????? Kapitola je DOKONALÁ!!!!!!!

Mata

27)  Mata (13.02.2013 23:58)

Jop, Pochopila jsem, že se povídky doplňují a byla trochu moje vyčůranost, že jsem četla první Opojení, když jsem zjistila, že tam Hermiona vzpomíná na to, co bylo za války, před tím než ji našel Draco. Vyšlo mi to akorát a navázala jsem Tváří, vím že to tak asi nebylo v původním konceptu, ale mě to tak vyhovovalo Pak už budu pokračovat podle toho jak mi to uchystala Flo.

Twilly

26)  Twilly (13.02.2013 23:34)

To je dobře, páč je to opravdu začátek. Ale nevím, jestli si rozumíme. Já myslela všechny ty tři ostatní kapitolovky naráz - v sledu jak je Flo publikuje. Nejsem si jistá, jestli to byl od začátku její záměr, ale to, jak to teď točí a jak jedna kapitola de facto doplňuje ostatní z jejích povídek, je naprosto geniální tah. Teprve takhle to všechno dává naprostý smysl (minimálně mě )

Mata

25)  Mata (13.02.2013 23:19)

Twilly, Úsměv jsem přečetla už před týdnem :D A tvář jsem nedočetla celou jen proto, že mi doma nejde internet a skončila mi služba

Twilly

24)  Twilly (13.02.2013 23:07)

Máto, já bych dala Flo celou naráz, být tebou :p, tedy, krom Usměvu, který je v podstatě "úvod". Ale ... co já budu radit, že? Já to tak dělám :D .... nevšímejte si mě, jenom tudy procházím

Mata

23)  Mata (13.02.2013 22:53)

Nooo, vzhledem k tomu, že sloužím noční služby, kde je důležité jen to že jsem a jestli se stavim na uši, dloubu v nose, nebo civim do noťasu je jedno, že Dobro je v hrubém konceptu hotové a připravené k odležení a čtu rychle, tudíž jsem schopná dát knížku za noc, tak jo a ještě 23 kapitol Tváře (tu předpokládám, že ji dnes dočtu, tak se ozvu tam)... heh:p A co je nejdůležitější, dobře se to čte.

Tak trochu u tebe lapám tu správnou válečnou atmosféru, umíš ji opravdu dobře, tu nekonečnou bezvýchodnost, popírání sama sebe, boj do totálního vyčerpání fyzického i psychického. Tak nějak celkově mám ráda temnější povídky a vývoj postav v nich, sledovat jak se autor popere s psychologií. A u tebe se mi to líbí hodně.

Florence

22)  Florence (13.02.2013 11:26)

Celé? Vážně? Ale to je... hodně stránek. Páni!
Já tu temnou bolavou náladu taky miluju (to je asi vidět, protože v ní píšu, že?:)). Takže jsem ráda, že se líbí i někomu jinému:D.
Slepota tě dostala? A to jsem pořád trousila náznaky...
Taky v tom vidíš naději? To jsem ráda.
Děkuji ti za komentář a to moc!

Mata

21)  Mata (13.02.2013 03:27)

Tak dneska jsem si dala celé opojení.
Miluju tu tvojí temnou depresivní bolavou náladu. A dnes jsem si to znovu potvrdila. Je to neuvěřitelný jakým, až cynickým stylem to dokážeš psát.
Ale s tou slepotou jsi mě teda dostala.
A naději v tom vidím, už jen v tom, že o tom Hermiona mluví. To je obrovská naděje.
Díky těším se na další:) Jdu se rovnou pustit do Tváře.

Florence

20)  Florence (12.02.2013 21:04)

STELL, chjo...nemám tě ráda. Ne, popravdě když jsem začala číst tvůj komentář, tak jsem čekala horší odsouzení než za moji neveselou zápletku. No, potrat není zrovna humorné nebo romantické téma, to uznávám, ale i takové věci se dějí. A proč to dělám? To je kruci těžká otázka... původně jsem totiž neměla v plánu psát tak temné věci, ale... mám pocit, že se tady tak nějak vypisuji ze svého vlastní neradosti. V poslední době zažívám pod vlivem určitých okolností temnější období, takže takhle:p. Ale naděj vždycky je, ne? A to i pro Hermionu a Draca ve Tváři
FANNY, no jasně, víš jak se mi hrozně postavy bouřily v Úsměvu? To bylo šílené... tak jsem si do Tváře našla páčky, aby si tolik nevyskakovaly. A dobře NIKDY ti NIC NEprozradím

Fanny

19)  Fanny (12.02.2013 18:43)

Jo tak takhle ty na ně? Už se nedivím, že poslouchají na slovo
Já se taky neptám, co všechno máš v plánu... To byla jen řečnická otázka. Vlastně...Hlavně neodpovídej! Já to nechci vědět! Radši...

Stelletta

18)  Stelletta (12.02.2013 17:45)

Chjooo..ty mě nebudeš mít ráda...ale já už to čtu jen z povinosti abych věděla co ještě jim připravíš...furt se nemůžu přenést přes ten potrat...to se prostě nedělá...mám ráda příběhy kde je naděj...tady je všude spíš beznaděj a kidyž se nějaká najde, tak je nemilosrdně zadupána do země...chjooooooooo. Proč mi tohle děláš Flo, proč!!!

Florence

17)  Florence (11.02.2013 22:17)

Ach, FANNY, já se tady úplně roztékám blahem . Co všechno mám v plánu? Raději se neptej.... A ano, postavy se moc nebouří, já je umím pořádně zkrotit. Hermionu mám uklizenou pod lektvarem, Harry mi ztratil vůli žít a Draco poslouchá, abych neudělala nic Scorpovi. Jo... je slepá. Moodyho ráda neměj, nemuselo by se ti to vyplatit. A fascinace je moc hezké slovo, myslím, že je moje nově oblíbené. Děkuji ti!
TWI, našla jsem, přečetla jsem, odpověděla jsem;)

Twilly

16)  Twilly (11.02.2013 21:44)

Ehm, zlatí, jestli máš zájem, koukni se na mejla

Fanny

15)  Fanny (11.02.2013 20:54)

Jedním slovem vyrazíš člověku dech. Tentokrát spíš větou. A já si pak připadám nějak takhle a mám chuť na tohle a tohle a taky tohle . Jo, už nadměrné používání smajlíků svědčí o mojí příčetnosti, že? Ale... Ale! Co všechno máš ještě v plánu? Doslova mě děsíš, jak máš všechno absolutně do detailu promyšlené... Tvoje postavy se asi moc nebouří, viď? Udělají vždycky přesně to, co chceš...
Nejdřív jen tak mimochodem potvrdíš, že syn je doopravdy Scorp. Ano, tušili jsme tenhle fakt, ale už to, že to bylo tak jasně řečené, bylo podezřelé a taky, že jo!!! Slepá... Slepá! Slepá?
A vzpomínky na Moodyho? Za a)Já ho měla ráda! Ano, už nemám... a za b) v první chvíli jsem myslela, že je to nějaký ten pátek po současných událostech od vedle a na jednou (opět jen tak mimochodem) se dozvíme, že je to chvilka po svatbě? Znovu zírám... Dnes sis musela dát za cíl mě udusit... Dvakrát vyražený dech během několika minut... Tomu říkám skóre!
Tušila jsem, že na něco takového ta vzpomínka poukáže, ale číst o tom takhle. Vidět ten moment, kdy ji oni zlomili. Protože je zlomila válka a válka musela zlomit i ji.
Před pár kapitolami jsem psala, co ty tři různé povídky pro mě charakterizuje. Jak je každá jiná. Boříš definitivně všechny představy. Protože O, T i P můžou být stejně kruté jako veselé, jako akční.
To manželství s Harrym… Dokonalý tah řádu, ale neskutečné zoufalství pro Hermi. Znovu a znovu. A ona se k tomu vrací tak často, jako by to byla největší chyba jejího života… A kdo ví, jestli nebyla… Bůh ví, co ty máš ještě přichystaného.
Její rekce na jeho jméno nepřekvapila, ale odhalila jsi, že ona k němu určitě necítí nenávist… Další maličký střípek k té obrovské, tisícové, skládačce.
Děláš to čím dál těžší, aby si nás zase na chvilku vyvedla na světlo a pak opět hodila dolů. A ještě níž. A člověk pokaždé musí uznat, že je to perfektní, i když dnes jsem se nechal trošku unést… Florence, fascinuje mě to čím dál. Dokonalá mucholapka. A já jsem mouchou. Díky.
Florence, díky.

Florence

14)  Florence (11.02.2013 19:02)

Úplně vidím, jak vztekle dupeš nohou, Alby.
Já nemůžu prozradit, co se stane! To bych si přece zkazila Tvář

13)  ALby (11.02.2013 18:55)

Toto bola dlha kapitola a aj tak jej bolo malo. Preco bojuje s ministerstvom????? Je Dracov Azkabane???? Ja chcem viac. HNED.:D :D :D :D :D

Florence

12)  Florence (11.02.2013 18:21)

KEJT, jo jo, zlatý Blaise. A Moodyho klidně neměj ráda, bude se ti to ještě hodit B). Děkuji ti za to že děkuješ:D

1 2   »

>