Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/co_je_to_zavislost.jpg

Tak další kapitola Opojení je tu, celkem brzo, protože mám teplotu a sedím doma... a dneska není kapitola ani tak pochmurná :)

Zelené části jsem vytáhla z Úsměvy, jestli si na něj ještě pamatujete.

Moc vám děkuji za komentáře a samozřejmě děkuji i Cam :)

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1 2   »

Florence

28)  Florence (25.01.2013 12:13)

V tom případě budu nadšeně čekat;)

Twilly

27)  Twilly (25.01.2013 12:10)

Dlužím ti komenty.. budou

Florence

26)  Florence (23.01.2013 19:27)

Bezva, není žádný pochyb o tom, že seš pošahaná:D :D :D (ale to já jsem svým způsobem taky;) ). Bouře bude úplně mega pořádně silná . A já se v tom bude hrozně vyžívat a většina z vás mě bude nenávidět

25)  Tammy (23.01.2013 19:06)

Asi by sis myslela, že jsem pošahaná (jsem), takže to vysvětlím takhle zkráceně: když jsem lezla do sprchy... to je všechno. Tak mě napadlo, že s tím jejím synem to bude asi jinak, než jsem si původně myslela B). Ta bouře bude asi pořádná, co?

Florence

24)  Florence (22.01.2013 19:38)

Tak to teda nemá cenu...

Bedward

23)  Bedward (22.01.2013 19:36)

Flo bohužel naprozradím a ty nám nic neprozradíš. Společně budeme muset počkat na konev povídek :-)

Florence

22)  Florence (22.01.2013 17:00)

KEJT, hmmmm... to je tak těžký! Někdy čtu vaše komentáře a mám chuť křičet odpovědi, ale to bych prozradila svůj spletitý konec:p. Takže mi nezbývá než si vyhlídnout jednu větu v komentáři a odpovědět je na ni... takže... No jo, ten Věštec je ale hroznej a jsem hrozně ráda, že jsi napnutá
BÉĎO, máš tušení? Víš jak mám ráda vaše tušení, že? Nechtěla bys mi ho náááhodou napsat?

Bedward

21)  Bedward (22.01.2013 15:56)

Opravdu dlouhá kapitola. V hlavě se mi honí plno myšlenek. Nevím co mám napsat. Mám tušení jak to asi všechno dopadne. A pořá dsi musím klást jednu otázku.Co se sakra stalo, že Hermi nechce slyšet a ani mluvit o Dracovi

20)  Kejt (22.01.2013 15:34)

Flo, dobrej odhad do budoucna, to mi nedávno psala i jiná autorka FF, že by prababi byla Sybila? Ale s radostí se budu mýlit. Představa že holčička byla a už není, případně ani nebyla mne dost drásá, protože se na ni oba tak těší. A hlavně si nedovedu představit, že by po tom všem neměla být Hermiona s Dracem, v klidu, na svobodě. PS. ta žumpa je opravdu nechutná, hlavně ta lustrace prarodičů... A tobě se daří v náznacích ukázat něco podobného. Kde Věštec bere tu drzost z nečeho Hermionu osočovat, když většina kouzelnické Britanie seděla na zadku a doufala, že to za ně Řád vybojuje, ach jo. Jsem napnutá jak špagát

Florence

19)  Florence (22.01.2013 09:36)

KEJT, jo, já jsem tušila, že by to mohlo být matoucí, ale mě hrozně baví psát Opojení a sem tam utrousit nějaké náznaky. Ta český "župma" (mimochodem hrozně výstižné pojmenování) mi leze na nervy. Naštěstí u nás doma se to moc neřeší, ale stejně to pořád musím poslouchat ve škole a v rádiu a ve zprávách:p. No, už se těším až to skončí a někdo už bude sedět na hradě, aby mohli všichni drbat jen jeho. Každopádně pro teď utíkám k psaní :).
A PS. víš, jak tak čtu tvoje komentáře, nejen ten dnešní, uvědomila jsem si, že máš celkem dobrý odhad do budoucnosti

18)  Kejt (22.01.2013 00:39)

Flo, nejdřív mne ty tři linky příběhu mátly, teď si je užívám, většinou se dozvím to, co se v Tváři ještě nestalo:-))) fascinuje mne, jak skvěle ti to navazuje a že se to tak pěkně doplňuje. Z dnešních náznaků mám skoro dojem, že tím synem je Scorpius a že sladká holčička byla a není. Jen doufám, že Draco je a pokud sedí v Azkabanu, tak ho brzo pustí. Tvůj příběh mne nadchnul, pořád nevím, jak dopadne, pořád doufám že dobře, tj, že Hermiona s Dracem budou spolu, živí, zdraví, spolu. Vzhledem k tomu, co museli oba obětovat. Tu Věšteckou žumpu si vystihla skvěle, až děsivě. Ta naše česká je mnohem horší, bohužel. Pořád se udiveně ptátm, proč se do toho tak intenzivně pouští skoro celá rodina VK, co z toho mají? Snažím se nevidět a neslyšet, vím proč budu, tak jak budu a nechápu, proč se to tak zvrhlo. Ještě že jsou takové vlídné azyly, jako je tvoje povídka. Moc se těším na další pokračování. A potvrzuji, v tvé povídce opravdu nemám ráda Harryho. Záblesky sympatií měl minule, když vedl s Dracem civilizovaný rozhovor a nechal si podepsat závěť. A taky v té chvíli, kdy se konečně zase začal bavit s Hermionou. Moc díky, že tak pilně přídáváš. PS. ta psycholožka mi jde na nervy, ano jde na to dobře, opravdu dobře, přesto bych na ni občas poslala Avadu:-)

Florence

17)  Florence (21.01.2013 22:33)

FANNY, kde jsem napsala, že Harry válku přežije? To si nějak nepamatuji. Jsem ošklivá, že vyvolávám takových spoustu otázek, že? Když já si nemůžu pomoct! Mě to tak baví. K té zmínce o konce Tváře se raději nezmiňuji;). Moc ti děkuji za komentář

Fanny

16)  Fanny (21.01.2013 22:16)

S Dracem se něco stalo. To je jasné již delší dobu. Ale ona má syna. To je šokující fakt. Zároveň potvrzeno, že Harry válku přežije. Dvě nové informace. (aspoň nevím o jiné zmínce, takže když tak )
Nebyla to holčička? Proč o něm nemluví? A myslí opravdu své dítě? A co se po válce proboha stalo? Ano po válce, protože jinak by se ta aféra přece neprovalila, ne? Tak co se stalo? Provedl něco on? Nebo snad kvůli tomu, že byl smrtijed? Těch možností je tolik. Sakra!
A ještě k tomu s tímhle(!) je člověku čím dál tím víc jasné, že Tvář nemá dobrý konec.

Florence

15)  Florence (21.01.2013 22:08)

TAMMY, no... já bych byla raději, kdybys mě uctívala. To škrcení se mi zas tolik nelíbí. Dělám z tebe emocionální trosku... ani trochu mě to netěší - znáš mě. Opojení bude končit asi jako úplně poslední. Určitě. Nejdřív skončí Tvář, jejíž konec se už pomalu ale jistě blíží, pak Pláč a nakonec Opojení a to bude emotivní konec:'-( . No, to jsem se zase rozkecala... chtěla jsem ti hlavně poděkovat!!!
KEJT, nemáš ráda Harryho? Jsem ráda, že tu někoho takového mám. A ano, on má na její závislosti dost velký podíl, hlavně proto, že se jí nikdy nepokusil pořádně zastavit. Taky tě už ta prezidentská špína štve? Já mám někdy pocit, že jsou jako malí kluci na pískovišti. A to se ještě říká, že v jiných zemích je to daleko horší:/. A kdyby byla Hermi u mudlů, tak by zase přišla o Rona a Blaise, takže by to pro ní zas tak výhodné nebylo, ale hlavní důvod je jiný (akorát ho nemůžu prozradit:D). Moc ti děkuji!

14)  Kejt (21.01.2013 21:47)

Uff, tak jsem chtěla jásat, že to nebylo zas tak smutný, ale ten konec, mne rozsekal. Jasná zmijozelská manipulace: A teď něco veselého..." ježiš já bych ho zabila, grr. mám pocit, že Hermiona byla závislá hlavně z Harryho a všeho předstírání. Ach jo. Jsem zvědavá, jak to celé dopadne, opravdu tápu. A ty náznaky z Věštce, připomíná mi to současnou prezidentskou kampaň. Každý den další kybl z žumpy. A ve Věštci frčí podobně. Divím se, že Hermiona nezmizela k mudlům.

13)  Tammy (21.01.2013 20:37)

Má syna? Ne holčičku - jak si Draco přál? (:'-( budu brečet, bože! vážně budu!:'-() Protože mně to přijde zvláštní... Ta terapeutka... tak zvláštně zareagovala. Proč to téma je tabu? Proč je tabu Draco?! Bože, Flo! Já tě budu buď ve svý hlavě uctívat nebo škrtit.
Vztah mezi Harrym a Hermi je mi naštěstí jasný (zatím skoro zatím), ale chce se mi zase smutnit (děláš ze mě emocionální trosku!), protože ti dva jsou vlastně tak úžasní, že je to... ne! já už to nenapíšu - N.E.P.Ř.I.N.U.T.Í.Š M.Ě! - jen aby si to pochopila
Jestli se dožiju epilogu k Opojení, vlastně úplně ke všem tvým povídkám (jelikož nás takhle natahovat, pak polívat studenou vodou a zase nás objímat a natahovat...,), tak to bude zásluha zase mojí terapeutky.

Florence

12)  Florence (21.01.2013 17:45)

Crystalline, jsem moc ráda, že čteš moje povídky a taky jsem hrozně ráda, že ses rozhodla mi napsat komentář. Moc milý komentář, mimochodem.
No, jestli se pleteš ti říct nemůžu, protože to bych si pak celkem zkazila překvapivý konec Tváře, ne? A jsem moc ráda, že se ti spolu líbí.
Moc ti děkuji!!!

11)  crystalline (21.01.2013 17:39)

Nejdřív bych se asi měla omluvit, že tohle je můj první komentář u tvých povídek, přitom jsem je četla ( a čtu )všechny... Mám je hrozně ráda :) Jen u téhle kapitoly.. vlastně i u té předchozí jsem nějak získala pocit, že Draco válku nepřežije... že se pletu ? Jsou spolu perfektní, pořád jim držím palce
Je škoda,, že to přeci jen nebude holčička, ale Draco nemůže mít pořád pravdu :D Nemůžu se dočkat příštích kapitol

Florence

10)  Florence (21.01.2013 16:50)

Hi HI HI!!!

9)   (21.01.2013 16:46)


myslím, že tí smajlovia presne vyjadrujú moje citové rozpoloženie. Idem radšej pozerať film :D

1 2   »

>