Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/co_je_to_zavislost.jpg

Děkuji Cam za to, že snáší moji gramtiku a vám za komentáře.

Camill, držím ti dneska palce!

Edit: Když se podíváte na Povídky od Flo, najdete tam ukázku z epilogu Opojení

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1 2   »

Fanny

29)  Fanny (26.04.2013 14:20)

Florence

28)  Florence (26.04.2013 07:01)

Povraždila? Já? Nééééé... nebo alespoň ne všechny (někdo přece musí zůstat, aby se psyhicky zhroutil )

Fanny

27)  Fanny (25.04.2013 22:56)

Jsem si dokonce jistá, že mně se líbit bude. Ať už si představuji, nebo spíš nepředstavuji, cokoli, v tomhle ti věřím. Dotáhla jsi to sem. Nevidím jediný důvod, proč by Epilog neměl být skvělý. Pravda, jestli jsi je všechny povraždila, bude mi chvilku trvat, než ho uznám skvělým. ;)

Florence

26)  Florence (25.04.2013 22:29)

Áách, Fanny, tohle je tak milé.
Jasně, Pansy je zmijozel jako noha a tak se tak prostě chová. Z těch se zeleným znakem můžou být skvělí lidé jako je třeba Blaise nebo ošklivý padouchové jako Theo nebo jen ti, co jsou zmítání ve víru všech událostí, které nakonec se svou povahou vyřeší tak jak to považují za nejlepší pro sebe jako je Pansy nebo Draco.
A jo, s tím "kdyby" máš pravdu. V některých situacích se prostě říkat nedá... nedošla bys nikam nebo by tě zavedlo ještě na temnější místa.
Hermi se uzdravuje, je to dlouhý proces, ale snad se jí to jednou povede... jen je to dost těžké s Dracem trčícím v Azkabanu. A máš pravdu, to uzdravení mezi ně staví jakousi propast. Ona se pohybuje dál a on se zasekl na jednou místě a nemůže se z něho dostat ven. Je jen na nich (a ne mě ), jestli, pokud dostanou tu možnost, se rozhodnou postavit most a tu propast přejít.
Víš, já (jak mi bylo dneska připomenuto, že tvrdím pořád) taky MOZAIKU opustit nechci. Přece jen je v ní kus mého života.
Upřímně jsem zvědavá, co na epilog budete říkat, ale myslím, že zrovna tobě by se mohl líbit, protože si někde v předchozích komentářích zmiňovala, že by sis něco takového představovala;)
Děkuji ti

Fanny

25)  Fanny (25.04.2013 22:09)

Návrat Scorpa byl ohromný, ale stále dokola vidím zoufalou Pansy v kuchyni. A o něco později jen o něco méně zoufalou Pansy. Jenže ona je zmijozelkou. Skvělou zmijozelkou. Ale zmijozelové mají stejně tolik dobrých vlastností jako chyb. Podotknu, že bohužel i ti tvoji. A tak na ten začarovaný kruh koukám a jakékoliv „kdyby“ nepřichází v úvahu. Nevím, jestli je horší, když si neustále opakujeme „co by, kdyby...“ nebo když zjistíme, že žádné kdyby neexistuje. Že to jinak být nemůže a nemohlo, protože některé věci jsou dané. A rozhodně nejsou vždy veselé. Smutný pohled na ně na oba. Hvězdy jim nepřály.

Rozdíl v chování Hermi ve vzpomínkách a teď je už neuvěřitelně patrný. Je jiná. Zlepšuje se. I Draco je ale čím dál vzdálenější. Je čím dál víc minulostí než přítomností, nebo snad budoucností. Hvězdy nepřály ani jim.

Neziskovou organizaci? Chápu její nápad, ale představit si ho dokážu sotva stěží. Vůbec nemám ponětí, jak to chce provést.

Florence děkuji. Moc. Konec je téměř na dosah, ale já mozaiku nechci opustit. Nic nemůže být neokončeno a ani tohle není výjimkou. Ovšem závěr nebývá příjemný.

Florence

24)  Florence (25.04.2013 20:22)

Béďo, nadšená? Jééé, to mě těší. Pansy je prostě Pansy... zvolila si tu jednoduší cestu, kde se nemusí bát:p. A neomlouvej se, já mám tvoje komentáře ráda a vždy se na ně moc těším. Gratuluju k dokončení bakalářky, holka! Budu držet palce, aby ti ji moc nezkritizovali, jo?;) A díky
Twi, víš, zníš celkem děsivě, šmudlo. Já to jako mám v plánu napsat jen... jen ještě nevím kdy:p

Twilly

23)  Twilly (25.04.2013 17:23)

Broučku, nekecat a psát! CHCI číst i něco výhradně made in Flo... A doufám, že to dlouho trvat nebude. Ber to tak, že ff jsou JENOM "rozjezdy pro hvězdy"

Bedward

22)  Bedward (24.04.2013 22:11)

Kapitola je super. Jsem z ní nadšená Hrozně moc mě pobavilo, že Hermiona chce pomáhat čistokrevným už je vidím jak jí
chodí prosit o pomoc Užila jsem si Dneska Blaise. S Pansy mám prostě problém na jednu stranu ji chápu a na té druhé straně mé naivní já křičí, že je úplně blbá. Jinak mám pro tebe jen samou chválu
PS: Omlouvám se, že to teď s mým komentováním na draka Ale konečně se mi povedlo dopsat bakalářku a teď se zase budu muset učit na státnice, ale slibuji, že komentáře budu přidávat jak jen to půjde ;)

Florence

21)  Florence (24.04.2013 18:16)

PÁJO, děkuji ti
No jo, Scorp měl dětství těžký, alespoň to rané. Co se přesně dělo budu ještě vysvětlovat v 18. Merline, nemůžu uvěřit, že Opojení už vážně bude končit
Brousíš zuby? To jsem holka ráda. Rozhodla jsem se to vzít trochu jinak než Mozaiku, takže, i když mám děj i konec v hlavě, jsem sama docela zvědavá, co z toho vyleze.
Ta povídka, co není HP? No, zatím je to jen nápad v mé hlavě, ale moc bych ho chtěla realizovat... jen se trocho bojím přeskočit z bezpečného světa ff do něčeho vlastního
Moc a MOC ti děkuji

20)  Pavla (24.04.2013 13:14)

Och, tak to je úžasné, Flo! Hermiona se vrací zpátky do života a jako pomocníka si vybrala Pansy. Jsem zvědavá, co na to řekne Zabini. Je mi ho opravdu moc líto. :(
Zpět ke kapitolce - jedním slove: úchvatné. Takže Scorp nemluvil, protože ho skoro na měsíc vzali od Hermiony? Nebo proto, že se tam s ním zacházelo jako se synem smrtijeda. Tedy, nijak moc dobře? Ale asi oboje. Chudák Scorp, je to jen dítě a to si nevybírá, jaké bude mít rodiče. Takže, vrrrr Rada tří a vrrrr ty nepříjemný ženský, co se o blonďáčka staraly.
Mimochodem - na tu povídku si už taky brousím zoubky. :)
Už epilog... ach jo, mě bude tak strašně moc smutno. A co ta povídky, která není ze světa HP? Nemysli si, ráda si přečtu od tebe i něco, co nemá titul Dramione. Už se nemůžu dočkat!
Krásná, krásná, krásná kapitolka! Děkuji ti... ;)

Florence

19)  Florence (24.04.2013 08:44)

:D - taky víš, co tím chci říct, že?

Twilly

18)  Twilly (23.04.2013 23:05)

... slova si prostě skopíruj z dřívějška, jestli je tam chceš mít...

Florence

17)  Florence (23.04.2013 08:04)

Pers, jasně Ron má svůj houbičkový hepáč:D. Ty se taky moříš s maturitou? Ach, vy chudáci... Kdy ti mám držet palce, holka?;)
Marjet, napnulo? To jsem ráda. Musím říct, že mě samotnou epilogu nakonec překvapil, měla jsem v plánu něco jiného, ale tohle mi prostě sedí líp. Děkuji ti

Marjet

16)  Marjet (22.04.2013 23:48)

Holka, tou ochutnávkou jsi mě dost napnula. :-D Stejně to nakonec dopadne úplně jinak, než by někoho z nás napadlo. :-D Za Rona jsem ráda. A ráda si přečtu o starším Scorpovi. Takže...další kapitolka se Severusem a pak Scorpík. Už se těším.

15)  Persea (22.04.2013 21:21)

Houbicky! Ron a Lenka! OMG! (predychavama to pomalicky) Takze Ron ma happy end Zasluzi si to chlapec. Este som zvedava, ci bude Scorp po maminke v cervenom ci po otcovi v zelenom hrat metlobal. Vecer nad maturitnymi temami je hned krajsi, dakujem Flo.

Florence

14)  Florence (22.04.2013 18:58)

Vím?
Abys věděla, tak zrovna píšu epilog a upřímně... no jsem DOST zvědavá, co mi na něj řeknete

Camilla13

13)  Camilla13 (22.04.2013 18:57)

Ty víš MOC dobře, na co s tím KONCEM narážím! Takže mě nezlob. Jinak díky za optání, dělala jsem, co jsem mohla, tak to snad dám. Na konci týdne se holt uvidí.

Florence

12)  Florence (22.04.2013 16:05)

Ne, to jsem vážně nechtěla říct, holka:D
Ostatně si myslím, že kdybych jí sem měla dát bez Caminy kontroly, tak byste jen třeštily oči na moji gramatiku

11)   (22.04.2013 16:03)

A tým si chcela povedať, že 18 bude zajtra, že??? :D

Florence

10)  Florence (22.04.2013 15:56)

MIMI, no jo, je to vtipná představa, to uznávám, ale Hermi to bude vysvětlovat příště, slibuji;)
Čoveče... To, co Pansy udělala to je dost složitý. Člověk její pohled chápe, ale když se pak podívá na Blaise jemu ho líto, co? On kdyby Draco nebyl uvěznění, tak by se ti Blansy (:D ) asi nikdy nerozešli. Ten by jí to dokázal vysvětlit a taky by ji na názorném příkladě dokázal, že jeho syna může spolu s ním vychovávat žena, co pracovala pro stranu, co zabila synovu biologickou matku...:p
A jo, do konce už je tak málo. Zrovna dopisuju 18 a jsem z toho nějak naměkko. Vůbec nevím, co budu dělat až skončím s epilogem... Je to tak . A jak to tam vecpu? No, je spíš otázkou jestli tam mám já potřebu vecpat všechno, co bys tam chtěla mít ty. Ale 18 už má 5000 slov.
Děkuji, mimi

1 2   »

>