Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/co_je_to_zavislost.jpg

Omlouvám se za zpoždění, snad vám to délka téhle kapitoly vynahradí :D

Děkuji vám za všechny komentáře, které mi tady zanecháváte, a taky moc děkuji Cam!

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1 2   »

Florence

30)  Florence (19.04.2013 20:24)

Dlouhé, co? Já jsem se sama docela divila... původně jsem to měla rozdělená na část C a D, ale slíbila jsem větší kus, tak jsem je spojila dohromady:D
Nemáš ráda Pansy? Ale ona je tak... pro ni je to taky těžké, ne tolik, ale prostě se bála.
Moc ti děkuji, Béďo

Bedward

29)  Bedward (19.04.2013 20:12)

Tak to bylo opravdu dlouhé Ještě že byl v této kapitole Scorp jinak bych se lítostí zbláznila kvůli Blaisovi :( Zase nemám ráda Pansy. Úžasná kapitola ;)

Florence

28)  Florence (18.04.2013 20:18)

Jé, ahoj, Katie!
Moc ti děkuji za tvůj komentář, hrozně mě potěšil. Víš, mě je taky dost líto, že má MOZAIKA už končí, ale dobré na koncích je, že po nich je vždy něco nového, že?;) To další, co mám v plánu je taky Dramione, snad se ti bude líbit!:D
A kdybys chtěla, další kapitola je už venku

27)  katie (18.04.2013 20:12)

jako vždy, úžasný díl. Je mi tak strašně líto, že to za chvíli skončí. :( Doufám že budeš psát další povídky o Mie a Dracovi....upřímně, jsi mnohem lepší než Rowlingová :)...každý přece ví, že s Dracem jsou spolu úžasní. Už se těším na další díly a doufám, že nás na konci nesklameš :) (D+H forever)

Florence

26)  Florence (17.04.2013 20:48)

Áááách
Díky, Perseo!

25)  Persea (17.04.2013 20:40)

Je streda vecer. Uz zajtra! Zajtra!

Florence

24)  Florence (17.04.2013 17:37)

PÁJO, no jo, tentokrát se mi to povedlo vážně dlouhý, že? Až jsem se sama divila... šest tisíc slov! Koukám, že TWI už tak nějak vyjádřila mé vnitřní myšlenky (někdy mě děsí, že se do mě dokážeš tak nabourat, Twi). Výhradně Dramione asi psát nebudu... i když to další Dramionovka bude. A dál? To ještě vážně nevím.
Děkuji ti, děkuji ti, děkuji ti. A doufám, že ses dobře vyspala;)

23)  Pavla (17.04.2013 13:01)

Twilly: já vím, že člověk není dokonalý a Harry už vůbec ne, jen mě to docela překvapilo. Možná je to tím, že ho pořád srovnávám s filmem. ;)

Twilly

22)  Twilly (17.04.2013 10:53)

Právě zde si myslím, Pavlo, že Flo udělala z hrdinu úplně normálního ČLOVĚKA. Se vším všudy, tedy i s chybama. A že tohle byla chyba. Jednoduše se prostě nechal ovládnout "vyšším" pricipem, který byl úplně špatný. A víš co? Tohle mi k Harrymu prostě sedne. Není suprman, je to jen nešťastná postava bez vlastního života, páč každej se mu do něj sere. A pak to vypadá takhle. Cena za uvědomění si vlastních slabostí byla hodně vysoká a teď se to snaží srovnat tím, že nechal zrovna TYHLE vzpomínky Hermioně.

Flo, opravdu

21)  Pavla (16.04.2013 22:12)

Tohle byl velmi silný kalibr a hooooodně dlouhý (děkuji Flo! :D ) Táááákže, jsem naprosto odzbrojená! Co kapitolka to perla! Co minulost to šok! Teď neusnu... Pořád musím přemýšlet nad tím, jak mohl Herry - zrovna ON - dovolit, aby vyvraždili všechny - i děti - u Nottových. To snad není ani on... Nutili ho? Vyvýjeli na něj nátlak, že s tím souhlasil? To se mi nezdá... Herry má jasně daný a pevný zásady, kterých se drží!
No, na rozuzlení si budu muset ještě počkat, ale už teď je mi líto, že tak krásné povídky končí. Upřímně, doufám, že budeš i nadále psát výhradně dramione. Ti dva jsou prostě neokoukatelní, světově profláklí, že kdybych byla JKR, z Weaslyho bych udělala Draca (samozřejmě, s IQ větším, než má Ron)
Krásná kapitolka... nezbývá mi, než smeknout klobouk a těšit se na další pokračování.

Twilly

20)  Twilly (16.04.2013 10:32)

To víš, "druhá" puberta. Tu první jsem tak nějak zazdila, takže si tuhle prostě užívám .

Florence

19)  Florence (16.04.2013 10:19)

Tobě se pořád nezdá můj věk, ale víš co? Na ten tvůj se taky velmi lehce zapomíná ... Než jsem se tady koukla na tvůj profil, myslela jsem si, že jsi jen tak o pět let straší než já:D

Twilly

18)  Twilly (16.04.2013 10:00)

Prý už jsem... alespoň podle občanky

Florence

17)  Florence (16.04.2013 09:58)

¨Dávej pozor o hodinách? To zní tak... dospěle :D

Twilly

16)  Twilly (16.04.2013 09:19)

Možná si nejste podobné činy, ale slova jsou TVÁ. Na to stavím i svou do půlky dopitou ranní kávu A to už je co říct - na kofeinového závisláka :D .. Ok, tak nečti a uč se, holka, moudrou býti! Anebo jak pravil jeden váš veliký člověk - na rozdíl od zblbnutí, moudřet se dá jenom pozvolna... takže, dávej pozor v hodinách :D

Florence

15)  Florence (16.04.2013 09:07)

Tak jo, vážně bych měla přestat číst komentáře o hodině. Ono když člověk dostane špatnou známku, ale stejně se kření jako idiot... to nevypadá moc zdravě:D
MARJET, vlastně už ani ne čtyři kapitoly. Epilog se moc počítat nedá, ten je vždycky kratší:'-(. Je to moc brzo! Já jsem z toho nějaká na prášky, je to tak... divný. Už mi zbývá napsat jen 18 a epilog a pak bude konec. Šlus. Skončí mi MOZAIKA!!! Tak jo, to jsem se vyhysterčila a můžu pokračovat dál... Já Moodyho vlastně moc nemusím (překvapení, když jsem z něj udělala záporáka? Asi ne co). Hlavně jsme ho ale v knize moc nepoznali, protože celý 4. díl to vlastně nebyl on a pak už se tam objevoval jen zřídka... A Seam to chápe, jen je mu to líto. Hermi je jeho kamarádka a tak je prostě na prd, že Hermi s nimi nemůže být častěji. A jsem ráda, že si neodsoudila Pans. Ona vlastně neudělala nic špatného, chránila se a tím merlinžel ublížila chudákovi Blaisovi:p. A Sev nakonec bude až v 18, tak nějak jsem si ho posunula. 17 bude s Pansy;). Jak se říká - to nejlepší nakonec! Moc ti děkuji, holka
TWI, a já miluju tebe! Teda... téměř. Musím přiznat, že Hermi se mým smyslem pro humor nějak nakazila, to je pravda. Ale jinak, abych to uvedla na pravou míru, se nepodobáme. Já nejsem závislačka a nejsem ani tak emotivní jako ona a rozhodně bych se pravděpodobně nikdy nevrhla do války a boje, na to jsem velkej srab. Neříkám, že bych se stala smrtijedem... jen bych asi utekla jinam. Jen tu sebekritiku a humor máme společnej. Trošku změnila názor na Mazla? No, on to asi nevěděl od vždycky a tak ani já ne... Postupně k tomu zrál a já jsem si toho pak jednoho dne všimla. Měla si pravda, on ji miloval. Takovou tou ne osudovou láskou, ale přesto opravdovou a značně zoufalou. Ti dva na sebe prostě zbyli a tak se tomu přizpůsobil. Děkuji ti, šmudlo

Twilly

14)  Twilly (16.04.2013 08:03)

Holka nešťastná! Já tyhle tvoje citově-necitový výlevy naprosto miluju!

A miluju tvůj smysl pro humor. Ano, schválně píšu tvůj a ne Hermin, páč tohle seš čistá, vydestilovaná TY a ne Hermiona a to tě osobně ani neznám :D :p .

Konec téhle kapitoly byl naprosto, ale naprosto úža a poslední věc. Že tys tak trošku změnila názor na Mazla, brouku? On ji měl víc než jen RÁD, co?

Marjet

13)  Marjet (16.04.2013 00:13)

Ty jo, to máš nějak rychlý. Už jenom 4 kapitoly a konec? To snad ne. Moc brzo. :-D
Jinak kapitola se mi samozřejmě líbila. Moodyho jsme měla vždycky ráda. Ani nevím proč. Možná kvůli tomu, jak byl bláznivej. :-D Ale dokážu si představit, že by něco takového udělal. Asi...no nevím. :-D Možná jenom z půlky.
Akorát nechápu, že Seamus nechápe, proč s nima Hermiona není víc. Blasi je prostě Blais a nějakej Finnigan na něj nemá. Pansy se prostě zachovala jako Pansy. Neriskovala. Seamus bude na všehcny tři děti hodný. Blais by sice byl taky, ale viděli, jak jim zabil tátu a kdo ví, jak by to dopadlo v budoucnu. Jenom doufám, že Blais někoho najde. Někoho, kdo si ho zaslouží.
Lupin je klasika. Hajzlík. Jak jinak. :-D O dost výraznější oproti tomu, jak ho napsala Rowlingová. Tam mi přišlo, že strašně zanikal.
Jinak už aby byla 17. kapitola...Severus. :-D
Tak jsem se vyčerpala a jdu spát. Prospat dva dny, aby byl čtvrtek. :-D

Florence

12)  Florence (15.04.2013 19:42)

To jsem ale ráda, Perseo!
A kvůli Hermi si zas tak velký starosti nedělej. Něco se stane, ale už nikdo neumře, to slibuji
Děkuji a já už se na čtvrtek taky těším!
Momentálně jsem se pustila do psaní už sedmnácté kapitoly... Šíleně to utíká, už mě čeká jen 18 a pak epilog... chjo:'-(

11)  Persea (15.04.2013 19:39)

Hned je moj den krajsi, dakujem Flo Chudak Blais :( tie tvoje komenty o tom,ze sa nieco stane Hermi ma desi-nemyslsi,ze si jej toho zobrala uz dost? Tesim sa na stvrok.

1 2   »

>