Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/co_je_to_zavislost.jpg

Druhá část patnácté kapitoly Zlaté trio.

Omlouvám se za zpoždění, nějak jsem zapomněla, že včera bylo pondělí...

Moc děkuji Cam za kontrolu a vám za milé komentáře, kterých si nesmírně vážím!

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1 2   »

Twilly

24)  Twilly (15.04.2013 21:53)

Ne, ještě před tím ... jo, já plavu (ale nikdy plivu ) proti proudu :D

Florence

23)  Florence (13.04.2013 23:19)

Ty si měla ráda Lupina? Po tom, co Starostolec udělal Dracovi? Né, že by mi to vadilo, jen mě to překvapuje, protože po soudu už ho téměř nikdo, jak soudím podle komentářů, neměl rád... Zase jdeš proti proudu, holka
Děkuji ti a dobrou!

Twilly

22)  Twilly (13.04.2013 23:11)

Je ti jasné, že všechny, které jsem doposud nějakým způsobem preferovala (s výjimkou Mazla) pěkně stíráš? Každopádně, scéna na benzínce

Florence

21)  Florence (13.04.2013 17:48)

FANNY, jo tohle je určitě jeden ze zlomů;).
PÁJO, trochu jsem se bála, že tě unesení opustilo a tak jsem ráda, že ses ozvala. Přijde ti, že by Hermi dostala možnost se soudit? Když by jí nikdo nevěřil a proti ní stál Starostolec (tedy soud) v čele s Ministrem, kterého lidé zbožňují? Lidé někdy mají sklon přehlížet jasné důkazy, když to má znamenat pomoct někomu, kdo je ve veřejném opovržení a kdo, jak tvrdí ti silní a mocní, co je všichni obdivují, spal s nepřítelem... trochu fylozofování:p. No, Hermi není psychicky zdravá, i když se lepší tak není v pořádku. Žije, vychovává Scorpa, směje se a povídá si s lidmi, ale pořád má nějaké spouštěče, které ji vrátí do té labilní fáze. Navíc myslím, že musí být dost na palici se pořád celých pět let snažit a nevidět žádné výsledky. Moc, moc, moc ti děkuji za všechnu tu chválu. Taky doufám, že tě můj styl jen tak neomrzí
PERSEO, no jo, přiznávám, je to trochu mučení... a vážně se za to omlouvám, ale nějak jsem nestíhala. Ale kapitola v pondělí bude dost dlouhá na to, aby vás potěšila. Ale to čekání má i výhodu... vylákala jsem tě, abys mi tady nechala komentář a já ti za něj můžu poděkovat:D

20)  Persea (13.04.2013 17:08)

Flo? Toto je mucenie, vies o tom? Najprv kapitola z roznych poviedok aj 3x do tyzdna a teraz toto. Inak je to krasne a cim sme dalej, tym viac si uvedomujem, o co prideme, ked to cele skonci

19)  Pavla (12.04.2013 19:23)

Omlouvám se, za tak dlouhou prodlevu. Ale neboj se, jsem zpět a naprosto unešená...
Za prvé - Herryho vzpomínky jsou důležité. I kdyby vyrazila proti radě tří, i kdyby jí lidé nevěřili... z těmito vzpomínkami by u soudu obstála. Ale kdo ví, co by na to řekl Starostolec - velkej odpůrce Draca Malfoey...? :p
Za druhé - ačkoliv Hermioně rozumím, nechápu, proč byla tak vyděšená, když jí cizí chlap řekl, že je krásná. To jako jenom kvůli výčitkám svědomí, že Draco je v Azkabanu a ona se snaží o sto šest, ale zatím to nepřináší žádné ovace? To je ale pitomost! :/
A za třetí - nemůžu si pomoct, ale když se podívám na začátek téhle úžasné kapitolky byla Hermiona jako stroj - odpovídala stručně, s nikým se nestýkala, raději byla lhostejná, aby si nemusela připustit žádnou emoci a teď...! Nestačím se divit, jak se změnila. Jaký velký krok udělala! :) Teď je... jak bych to řekla - živější? Možná šťastná (svým způsobem). Je úžasné, jak si popisovala Hermionu, která neznala nic jiného než depresi a teď popisuješ Hermionu, která se uzdravuje! Je to autentický a velmi realistický! ;) :)
Úžasná kapitolka! Jsi skvělá, Flo! Moc se mi líbí styl tvého psaní. Neomrzel mě ani po tolika povídkách! A troufám si tvrdit, že neomrzí! ;)

Fanny

18)  Fanny (11.04.2013 22:54)

Občas lepší nevědět.
Pravda Prasinky byly první, ale tohle považuji za zlom...
Taky jsem... nenadšená.

Florence

17)  Florence (11.04.2013 21:50)

Ahoj Fanny :),
tušil, ale víc vědět nechtěl. Vědomosti jsou někdy dost nebezpečné...
Já osobně za klíčový okamžik považuji spíš scénu v Prasinkách na nádraží, ale tohle je taky jistě důležitý. Jen si myslím, že to začalo tam. Draco ji tam opustil a první, kdo jí po tom objal a tím pádem jí i utěšil, aniž by doopravdy věděl důvod, byl Harry.
Ano, ještě zbývají tři vzpomínky. A mě dělalo problém vybrat, které budou nejlepší, ale nakonec se mi to povedlo. Doufám, že se budou líbit. Konec se už hrozně blíží, jsem z toho nějaká... nenadšená.
Mozaiku už používám jako oficiální název. Ten nápad byl skvělý! Mě se taky hrozně líbí:D
Moc ti děkuji, Fanny

Fanny

16)  Fanny (11.04.2013 21:08)

První zjištění. Harry to tušil. Nevěděl nic, ale tušil opravdu hodně. Stejně jako Snape měl oči.
Kousek vlákna běžného života. Benzínka, mudlové, flirt. A jsme zpět u problémů. Panika, zhroucení, ale nejen, že mě to neudivuje, ale tohle bylo oprávněné. Nebyla to úplná maličkost, ale jeden z mnoha opravdu nenápadných, silných spouštěčů. Tohle se jednou srovná. Jednou jo.
Druhé zjištění. Ti dva během války v poklidném rozhovoru se skrývanou upřímností. Zachráněná Hermi. Řekla bych, že tohle byl prostě start jejich trojúhelníku, který nakonec ovlivnil úplně všechno. Klíčová událost zase trochu jinak.
Třetí zjištění. Obyčejný Harry s protivnou kravatou ve svatební den. Jednoduché a klidné věci mívají ten největší háček. Ani vzdáleně mě nenapadlo, co bude hlavní náplní této vzpomínky. Krev mě zarazila. Pohled na ně dva rozhodil, ale když mi došla ta souvislost… Už asi chápu, proč se stal Lupin tím, čím je. Když se něco takového stane, existují jen dvě možnosti. Zničíte se, nebo se z vás stane kámen. Obě jsou strašné a těžko vybírat, ale Lupin se stal evidentně chladnou skálou bez citu.
Čtvrté zjištění(?). Opravdu se ta trocha krve stane hybným kamenem? Tím nejkrutějším a zároveň nejsilnějším důkazem jaký existuje?
Zbývají ještě tři vzpomínky. Co bude v nich? Blížíme se ke konci strašně rychle… Dám ruku za to, že ty vzpomínky nebudou obyčejné.

Florence, kromě poděkování za další vynikající „ňamku“ v podobě Opojení se tak trochu i omlouvám. Čekala jsem v pondělí, ale ani včera, ani předevčírem jsem neměla šanci dostat se sem, takže proto až teď.
Mimochodem, „Mozaika“ je už tedy téměř oficiální…? Mě se to jako souhrnný název(?) strašně líbí:D

Bedward

15)  Bedward (10.04.2013 16:45)

Máš pravdu. To je opravdu obtížná filozofická otázka Kdo je horší Theo nebo Lupin? Teď už fakt nevím

Florence

14)  Florence (10.04.2013 09:59)

No, jo ale Theo si myslel, že tím zachraňuje svět... byl to vážně fanatik.

Bedward

13)  Bedward (09.04.2013 23:12)

Flo tak to je tedy otázka k zamyšlení Lupin je určitě padouch. Ale Theo je asi kousek nad ním přece jen mučil a zabíjel a jeho to bavilo. Což doufám, že Lupin z toho požitek neměl.

Florence

12)  Florence (09.04.2013 20:33)

KEJT, no... může, ale je otázka jestli to jen tak udělá. Moody se Sevem mlčí, i když Sev si zařídil pojistku v podobě krve, ale dělají to jenom kvůli tomu, že kdyby se dozvěděla kouzelnická společnost, že jeden z hlavních představitelů dobré strany roztrhal na kusy další, dobrou, členku řádu, asi by to s ní seklo. Ono přiznat, že dobrá strana není zas tak dobrá... to je trochu u kejhák nebo alespoň o moc:p. Děkuji ti!
CAMILL, hele, klidně ses mohla připomenout... kdyby mi to někdo napsal na povídky od Flo, vzpomněla bych si. Kapitolu hádám, že stihnu do čtvrtka napsat, ale ona ještě potřebuje projít kontrolou mé drahé Cam. Věř mi, bez její opravy byste se všichni děsili. Moc ti děkuji
BÉĎO, no jo, Lupin je holt padouch. Vlastně myslím, že jsem ho přemístila někam mezi vrcholné posty záporáků. Co myslíš, kdo je podle tebe víš? Theo nebo Lupin? Já momentálně docela váhám... Moc ti děkuji!
NICKY, už jsem ti začala zkracovat jméno, nevadí? Já to mám ve zvyku. Čekala? To mě těší... ale pro příště, když se nebudu ozývat, tak mi to někdo napište, abych to napravila. Musím přiznat, že mě Harry taky chybí... nějak jsem si ho oblíbila. Děkuji ti:D
MARJET, ono možná bude stačit, když se kolem ní bude motat tolik zmijozelů, kolik mám v plánu. Tonksová to věděla, to jistě, ale zamilovaní jsou často dost pošetilý, že? A nenávist v sobě určitě má. Děkuji ti!!!

Marjet

11)  Marjet (09.04.2013 19:02)

Muhehe, a z Hermiony se stane Zmijozel. :-D Alespoň na tu chvilku, než vyhraje. Protože přimý Nebelvír by tohle v její situaci asi nedokázal co nejefektivněji využít.
Celkem by mě zajímalo, co se stalo. Tonksová věděla, že je Lupin vlkodlak, věděla, jak se k němu chovat. Tak co se stalo? Lupin se musí nenávidět. A musí nenávidět i Moodyho, Snapea a všechny ostatní, kdo o tom ví.

10)  nickynickyn (09.04.2013 17:52)

Včera jsem netrpělivě čekala .. a ono pořád nic .. :D ale musím říct, že co jsem to dočetla tak mi to už vůbec nevadí, protože na tohle si rozhodně stálo počkat ;) ;) :)
Musím souhlasit s Hermionou .. taky mi chybí Harry ... :'-( :(
Velká pochvala za Rona ... jedna z mála pozitivních postav od začátku do konce ... a to jak pomáhá Hermi ... Oj kde se takovýhle chlapy vyrábí ?? :D :D :D
A Lupin??!! No co k tomu dodat ... :D
Děkuju moc Flo a těším se na příště

Bedward

9)  Bedward (09.04.2013 17:46)

Aaaaaaa mám infarkt. To je teda nepěkný šok s Lupinem v hlavní roli. No fuj Právě njsem pozbyla schopnost myslet a vyjadřovat se. Mám teď v hlavě takový zmatek. Ti teda pěkně děkuju ;) A zpoždění ti omlouvám Já jsem zase o den popředu

Camilla13

8)  Camilla13 (09.04.2013 16:52)

Zapomněla? Zapomněla?! ZAPOMNĚLA?!!!! Jak jsi na nás mohla zapomenout???? Máš ty rozum???? Víš jak velkou chuť zakroutit ti krkem jsem měla?! NO nic, teď se zase hezky uklidním a vezmu to slušně a hezky. Ne moc dospělá reakce, ale aspoň tak. Krásná kapitola, vzpomínky nezklamaly. Lupina zakousnout či ještě lépe, jak by řekl Zmiozel, přesvědčit ho o správnosti svého názoru, tj. pustit Dráčka z Azkabanu. Jen tak dále... Moc díky za kapitolu a to si piš, že tu další stihneš do čtvrtka napsat. Kapišto? Fajn, jsem ráda, že máme jasno. ;)

7)  Kejt (09.04.2013 16:30)

Mno výborně, takže můžeme Lupina vydírat. Sice to není pěkné, ale s radostí bych do toho šla, pokud je to cesta, jak dostat Draca z basy co nejdřív... a Moody se Severusem mlčí, chápu, asi to byla nehoda, Lupin to určitě neplánoval, přesto zabil svou ženu a nedostal trest. Jsem zvědavá na další vzpomínky. FLO díky, je to parádni.

Florence

6)  Florence (09.04.2013 16:23)

Mimi!!!:D :D :D Jo, jo, Lupin zabil Tonksovou a má tu hroznou drzost... velmi špatný člověk. Hermi by ho vydírat mohla, ale jak řekla Ronovi, kdo by jí v jejím postavení věřil? To, že měla vztah s Dracem jí plusové body nepřinese... Ale slibuji, že se nakonec do boje pustí, jen potřebuje, aby jí Lupin ještě trochu popostrčil. Ale bránit se bude... je to přece jenom nebelvírská lvice.
Děkuji ti

5)   (09.04.2013 16:03)

Flooooo!!! Lupin zabil Tonksovú? A on ešte má v sebe tú drzosť a ide súdiť ostatných, keď v prvom rade je on ten, čo by mal sedieť v Azkabane a odpykávať si trest? Ja na mieste Hermi, vyhrážala by som sa mu a vydierala ho, že tú informáciu zverejním :D veď kto normálny, by chcel za Ministra vraha svojej vlastnej manželky? Asi nikto...
Každopádne, Harry je zlatíčko (ja viem, že som to už vravela) ale nedokážem si pomôcť ja som vedela, že Hermi nechá niečo, čo jej pomôže. Už len musí prísť na spôsob, ako to využiť vo svoj a Dracov prospech. Ale ona je hlavička a tak na niečo určite príde A potom môže byť konečne heppáč :D
Skvelá kapča ako vždy

1 2   »

>