Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/co_je_to_zavislost.jpg

Ne, že bych vás ráda nepínala, ale pořád jsem ještě nedopsala poslední kapitolu Tváře, tak vám čekání ukracuji Opojením. To není zas tak špatné, ne?

Za komentáře jsem vždy moc vděčná :)

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1

Twilly

11)  Twilly (30.03.2013 09:54)

Nejdřív Malfoy, pak Zabini.... A Weasley mě naprosto dostal do kolen. Stejně jako prupovídka "tak trochu jsem se vdala", to je podobné mé oblíbené "být tak trhu těhotná". A díky za příběh nemluvícího dítěte. Myslím, že kdyby si můj syn teď, v šest a půl letech řekl SÁM o mléko, zbláznila bych se samým štěstím. Pro mě osobně má tedy tahle pasáž vlastní význam. Moc děkuju

Florence

10)  Florence (10.03.2013 19:54)

FANNY, proč? Hmm... přečti si Tvář. Jo, Scorp bude v Opojení celkem dost, protože ho mám zkrátka ráda :). Krátký komentář? To si nemyslím, já jsem úplně spokojená :D. Děkuji ti!
BÉĎO, děkuji ti, drahý Béďo! Úplně se vesele usmívám

Bedward

9)  Bedward (10.03.2013 16:15)

Koukám, že se mi dostalo pár odpovědí na me teorie ;-)
Já tak miluju Scorpiuse a autorku taky za neuvěřitelný příběh, který je neuvěřitelně napsaný :-) Moc hezká kapitola

Fanny

8)  Fanny (09.03.2013 22:54)

Florence! Florence, proč Hermi mluví o Dracovi, jako by umřel? Tak sakra proč? Alespoň, že Scorp se má dobře… To je tak příjemné slyšet. Vůbec je to zvláštní okamžik. S Blaisem. Mám ho vážně ráda. Strašně moc a přála bych si, aby ve chvílích, kdy není s Hermi, byl doma s Pansy. Ale to bych zkrátka chtěla moc. Doufám, že se v Opojení dočkáme ještě více Scorpa… Tohohle, co už i mluví a chodí. Tohohle, kterého mám ještě radši.

Vážně Granger? Chtěla bych toho tolik vědět… Tohle i támhleto… prostě mě vším dokonale chytáš, jak mouchu na mucholapku. Nevratně a okamžitě. Jsem zvědavá na milion věcí a nevím na co dřív… Scorp, Blaise, Pansy, Draco, Hermi, Harry, Válka, Granger a to jsem na spoustu dalšího zapomněla… Je to prostě všechno děsně napínavé.

Florence, promiň za tak krátký komentář, ale já už sotva pletu prstama a mozkový závity začínaj povážlivě skřípat… Takže děkuji a asi dobrou… (Na Tvář teď nemám nervy ani při nejlepší vůli)

Florence

7)  Florence (09.03.2013 14:37)

6)   (09.03.2013 14:04)

Tak na to sa už veľmi teším

Florence

5)  Florence (09.03.2013 13:57)

No, jo už i Epilog jsem dneska dodělala. Jsem z toho nějaká rozcitlivělá... přece jenom je to šedesát kapitol!
Dneska mám v plánu začít psát Touhu :)

4)   (09.03.2013 13:54)

:D :D :D čakám
Dopujem sa liekmi a vitamínmi, takže do utorku by som mala byť fit :D
Máš už aj epilóg?

Florence

3)  Florence (09.03.2013 13:36)

MIMI, Scorp je roztomilý, že? Já si ho alespoň představuji roztomile:D. Tak jo, Harryho sis připsala na seznam křivd, co jsem ti udělala, beru to na vědomí. Ale počkej si na kapitole Tváře, tam se to teprve všechno ukáže. A k Blaisovi a Pansy se raději zatím nevyjadřuji. Poslední kapitola Tváře už je, takže tvé vlasy snad už nic neutrpí. PS. Jak ti je?
PÁJO, hihihi... né, něco takového bych neprozradila před koncem Tváře, to bych si zkazila konec . Od Opojení budu mít teď do konce Pláče a Tváře odpočinek, takže si chvilku počkáš. Děkuji

2)  Pavla (09.03.2013 12:12)

Uf! Už jsem myslela na nejhorší... že Hermiona jela na hřbitov, kde je pochovaný Draco. Ani nevíš, jak obrovskej šutrák mi spadl ze srdce, když jsem nakonci četla, že je to její příbuzný! Och, díky Bohu!
Zajímavá kapitolka... nemůžu se dočkat další. ;)

1)   (09.03.2013 09:55)

Scorpius je roztomilý
Harry je mŕtvy??? :'-( :'-( :'-( :'-( Fajn, aj tá troška nádeje čo som mala sa práve rozplynula Ďalšia postava, ktorú ti neodpustím Flo!!!!
A prečo Blaise býva s Hermionou? A kde je Pansy, ak ich nedáš dokopy, tak aspoň oni si zaslúžia heppáč ak už ho nemal nikto iný
No a teraz už čakám na Tvár. Vážne Flo, moje vlasy už zredli :D

1

>