Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

http://www.bez-hranic.cz/gallery/thumbs/Bound_by_spicysteweddemon.jpg

Přituhuje. A bude hůř. Severus se pomoci bránil a nakonec rezignoval, takže dojde na Harryho: "Víc hlav víc ví." Čeká nás dvojí odhalení a obě se týkají viteálů.

předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

Twilly

8)  Twilly (02.07.2014 23:22)

Docela velkej kousek melancholie

KalamityJane

7)  KalamityJane (15.03.2014 10:30)

Bobo: třeba čekají na trochu klidu
Nosska: Taky mám pro Draca s Ginny slabost
Sylva: Já bych to udělala taky, ale něco mi říká, že Harry tenhle typ není... S těmi počty to asi tak nějak bude... pár set lidí bojuje za ostatní a zbytek bojuje o svůj život a rodinu. Sice tu teď nijaké valné zmínky nebyly, ale stejně jako v originále, i tady přituhuje a mudlorození jsou stíháni. Naopak oproti originálu tady jsou pro ně Bradavice tím bezpečnějším místem než skrývání se po lesích.
Camilla13: Nějak se s tím poperou, ale lehké to mít nebudou. Jak jsem psala i na webu, tohle je jen začátek té horší části.

Moc Vám děkuju za reakce, vážím si toho ♥

Camilla13

6)  Camilla13 (15.03.2014 00:13)

Chudák malej! Vlastně oba. Harry, že se to musel dozvědět, a Severus, že to napřed musel držet v sobě a nakonec mu to říct. Snad se s tím ti dva nějak poperou. A "bádající" skupina se mi fakt moc líbila. Těším se na další. Ale upřímně se děsím, co na Harryho se Severusem chystáš. Přece nám jednoho z nich nezabiješ.....nebo dokonce oba!

5)  Sylva Potty (12.03.2014 17:43)

Více hlav, více znalostí a nápadů. Jenom ti dva jsou jak dva berani. Harryho mi je líto, takovej hnusný život a ještě má zemřít tak mladý, když ještě nic nezažil, konečně zažívá trochu štěstí ve svém životě a teď se má obětovat, já bych na Severuse hodila přenášedlo a utíkala bych s ním někde do pralesa, ať se taky starají jiní.
Někdy mi to tak připadá, že za dobro bojuje tak 100 možná 200 lidí a zbytek kouzelníků kromě těch špatných si válejí šunky.

Nosska

4)  Nosska (12.03.2014 10:55)

Jsou spolu, jsou spolu, jsou spolu!
Doufám, že ne jen na chvilku, opovaž se nehcta Harryho umřít Konečně tam byl zas Draco s Ginny, tahle dvojice se fakt líbí
A Severusova matka se mi zdá taky super
Těším se na další díl

3)  Bobo (11.03.2014 17:30)

To bylo tak smutné, ale nevím, na co hoši čekají? Já myslela, že už na sebe pořádně hupnou, když je tak málo času. :'-( :'-( :'-(

KalamityJane

2)  KalamityJane (11.03.2014 13:57)

Děkuju, normálně se nad tou pochvalou červenám A děkuju i za upozornění, už by to mělo fungovat správně:)

1)  Kejt (11.03.2014 11:47)

Ach jo, tak je to venku, sakra, ten Harry má vážně pech. Kalamity, žasnu nad poetikou, kterou si do příběhu vložila. Je přirozená, poetická, lidská a krásně do příběhu pasuje, žádný slaďák! Líbí se i zapojení 4 Nebelvíru a Draca. Díky za pokračování, je skvělé. PS. nějak zlobí řazení kapitol, v přehledu se neukazuje 22 kapitola a tahle je taky mimo serii.

1

>