Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

http://bez-hranic.cz/gallery/Bound_by_spicysteweddemon.jpg

Prázdná ulice. Už neprší, pouliční osvětlení jako by ani nikdy neexistovalo. I světlo se schovává před tím, co má přijít. Nechce to vidět, i když tuší. Obraz se vyjasnil. Tváře jsou nyní maskované a slepě následují svého pána. Dveře toho malého domku je nemohou zastavit. Rozletí se vejpůl stejně jako ochranná kouzla na domě. Tak chabý pokus! Tak falešný pocit bezpečí!

předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

KalamityJane

8)  KalamityJane (02.02.2014 22:42)

ann, mockrát děkuju, jsem ráda, že se líbí.

7)  ann (02.02.2014 22:15)

naprosto božský na tvojí povídku jsem narazila teprve v pátek a nedokázala jsem se odtrhnout od počítače dokud jsem se nedostala do 21.kapitoly....vážně ten příběh zbožňuju
doufám, že bude co nejdřív pokráčko :)

KalamityJane

6)  KalamityJane (30.01.2014 10:33)

Děkuju vám moc za krásné reakce. Co se spojení týče, budete si muset ještě chvilku počkat. :) Hermiona to nemyslí zle, příště se její pohnutky trochu osvětlí. Bobo: Lilyin patron byla laň.

5)  Kejt (28.01.2014 14:21)

Díky za další kapitolu, skvělou jako vždy. Ten začátek byl hutnej, na první dojem to působí, že je Voldy chce týrat výčitkami, ale nemá za lubem ještě něco jiného? Neposílá jim to extra strong? Minerva by mohla mít víc nahledu, copak nevidí pod jakým tlakem Harry je? Sakra, co se ji příčí, že je Harry Severusův student? Kromě toho, že je manžel? bojí se víc o morálku nebo o Harryho jako osobu? Líbí se mi, ak se k sobě pomalu krůčky přibližují, sživají se a uvědomují si potřebu být s tím druhý. Minerva bude Harryho hlídat, že jo? Sakra. Diskuse o pocitu provinění se ti povedla a patron na závěr:-))) jo, Kalamity, díky moc za skvělé pokračování.

Nosska

4)  Nosska (27.01.2014 23:52)

Že by se nám konečně pohnuly věci kupředu?

3)  Bobo (27.01.2014 19:09)

Tento měl být u první věty a ne u poslední !!!!
Je tady nějaký šotek nebo co?

2)  Bobo (27.01.2014 19:07)

Tak opět znovu, se mi to vymazalo.
Minerva mi pěkně lezla na nervy. Když jsou ti dva spojení, tak to je snad normální, že chtějí být spolu. Aspoň ji Snape pěkne setřel, když si chodí do jeho komnat bez vyzvání. Začiná mi trochu připomínat Brumbála svým chováním, zřejmě to ředitelování leze na mozek, zřejmě nějaké prokletí a k tomu mít tajnosti před druhými.
Jenom by mě zajímalo, co by jim řekla, kdyby je přistihla, jak se na chodbě ocicmávají jako dva puberťáci, i když Harry je puberťák, ta upjatá stará panna, já ji takto beru, by asi vyletěla z kůže.
Jsem ráda, že to Potterovi již došlo. Docela bych řekla, že Snape převzal nějaké chování od Pottera a naopak.
To by mě zajímalo co si Ron myslel, když viděl tu laň. Mě tedy něco napadlo, ale raději to tady nebudu psát.
Nikdy jsem nikde nečetla, jakého Patrona měla Lili, není to divné?
Tak Parkinsonová je mrtvá, dobře jí tak náně, i ten hlupák Goyle byl asi chytřejší než ona, zřejmě zabíjení není taková sranda, jak si představovali.
Díky za další kapču.

Camilla13

1)  Camilla13 (27.01.2014 17:14)

Jupí, nová kapitola! Byla super...ale ten začátek, zajímalo by mě, jak to, že se jim propojily myšlenky a oba viděli Harryho viz. A co s nimi Voldy plánuje...bojim, bojim! Minerva mně s tím svým přístupem pije krev! Jsem ráda, že to pustilo aspoň Hermionu, když viděla Severusovu laň, a copak si asi myslel Ron, že nám div neomdlel?! Každopádně si nemyslím, že by se měl Harry bát, že to s ním Severus utne. Moc díky za kapitolu. Těším se na další, snad bude brzy.

1

>