Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

http://bez-hranic.cz/gallery/Bound_by_spicysteweddemon.jpg

Když na to tak koukám, máme výroční kapitolu. :-) Děkuju za krásné komentáře u minulého dílu, jsem ráda, že jste na Harryho se Severusem nezanevřeli. :) Poděkování letí také k SarceS a Rowaně, které vychytaly nesmysly a chyby.

Několikanásobná výměna názorů, krátký boj a konečně usmíření.

předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

KalamityJane

9)  KalamityJane (04.01.2014 14:20)

Bobo: Protože Harry Rona má rád, protože Ron nakonec vždycky stojí při něm a kryje mu záda... :) Děkuju
Nosska: Příště si Harryho se Severusem užiješ až až. :) Že bychom z růžových košil udělali bojové uniformy?

Nosska

8)  Nosska (03.01.2014 18:47)

Po dlouhý době Harry se Severusem
Růžová košile zabila úplně všechno Možná by nebylo od věci použít to na nepřítele, získali by tak moment překvapení:D

7)  Bobo (03.01.2014 18:35)

Popravdě nevím, proč se Harry ještě baví s Ronem, rezavý žárlivý idiot je slabé slovo, vždy se na něj vykašle v nejhorší chvíli, tomu se opravdu říká nejlepší kamarád, jednou by se to dalo ještě tolerovat, ale takto :/ :/ :/
Chudáček Ronánek, má milující rodiče, spoustu sourozenců, kteří mu vždy pomůžou a může se na ně spolehnout, ale pořád bude závidět Potterovi, to už musí být opravdu imbecil s nízkým IQ. Hermiona mě taky docela překvapila svám chováním a Minerva vlastně taky, kde jsou všichni ti kamarádi, kteří jsou na Harryho straně, neviděla jsem žádné zástupy lidí, kteří si s ním chtějí promluvit nebo, že by mu aspoň někdo napsal. Přišla jenom Ginny a Malfoye, a to obzvlášť potěší, když je to jeho bývalý nepřítel. Kapitolka potěšila, že vyšla tak brzy.

KalamityJane

6)  KalamityJane (03.01.2014 11:30)

Kejt: No jo, Ron je trubka, přiznám se, že jsem ho sprostě využila, protože jsem potřebovala Harryho kymácejícího se a nejistého. Já děkuju za reakci.
Twilly: Děkuju moc

Twilly

5)  Twilly (02.01.2014 22:04)

Kalamity, málem jsem se udusila vánočním pečivem u toho překrásného mumifikačního nesmyslu. A díkymerlin za to! Překrásný Severusův humor

4)  Kejt (02.01.2014 19:37)

Hm, tak to byla moc pěkná kapitola, taková útulná. Sakra, když mám pocit, že bych Rona něčím flákla, připomeneš mi, že on má Harryho fakt rád a že asi vážně žárlí, bojí se, že ho ztratí, navíc Ginny a Draco... ach jo, ale lpění na dogmatech nikomu neprospěje, že? díky za další krásnou kapitolu.

KalamityJane

3)  KalamityJane (02.01.2014 18:30)

Severus to definitivně vzdá přesně v příští kapitole, ale pšššt Děkuju moc, teď se v práci culím jako zfetovanej troll.

Fanny

2)  Fanny (02.01.2014 18:07)

Bezkonkurenční kapitola. Nechybělo nic!:) Povídání se Snapem, s přáteli, s Dracem. Poznání dalších věcí týkajících se jeho a Snapea. Jeden krásný souboj a usmíření s Ronem. A růžová košile... třešnička na dortu. :D
Nemůžu nic než poděkovat.

Camilla13

1)  Camilla13 (02.01.2014 17:19)

Růžová košile?! Chudák malej! I tak se dá ale dosáhnout svého. Moc díky za novou kapitolu - byla úžasná, jako vždy - těším se na další a blahopřeju k výročí. Jen doufám, že Severus s tím "odtahování" přestane a Harry se nevzdá.

1

>