Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/no_more_war_by_bashir7-d57ybvg.jpg

Máš na to?

předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

Florence

2)  Florence (30.04.2020 12:56)

Katuš (nebo Arven tedy :D), v první řadě ti moc děkuji, že ti stálo za to, se registrovat, jenom abys mohla komentovat. MOC ti děkuji. Vážím si toho
Ezra... povzdech...k Jotemově konci se už nějakou dobu schylovalo a Ezra ten konec velmi dlouho očekával. Ještě se k tomu vracet v následující kapitole (tedy až ve XX., protože XIX. probíhá výhradně v Odboji).

1)  Arven (29.04.2020 19:17)

Ahoj, Flo, tak jsem se těšila, že ti tady napíšu krásný komentík, místo toho jsem se ale nasrala, protože to teď bez registrace nejde komentovat a při registraci mě to se jménem Katuš dál prostě nepustilo(zkoušela jsem to asi stokrát). I když to nechápu. Takže jsem si dala přezdívku, kterou jsem nikdy nepoužívala, ale mám ji na mailu, protože prostě žen s mým jménem a příjmením jsou miliony a všechny varianty byly zabrané. A asi jsem to zaslechla v Pánovi prstenů (kterého jsem nikdy nečetla, ani neviděla celého), protože jinak si neumím představit, jak jsem k tomu přišla.

No, nicméně... Jako fakt jsem nečekala, že Ezra zabije svého otce. Bez ohledu na to, že v něm neviděl člověka. Jsou věci, které se prostě nedělají. Lexi a Amos? No... tohle bude vztah z rozumu a z přátelství, takže by to mohlo vydržet. Ale Ezra by tím mohl zamíchat. Uvidíme. Těším se na pokračování. Katuš :)

1

>