Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/no_more_war_by_bashir7-d57ybvg.jpg

My ji nemáme

předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

Fanny

6)  Fanny (23.04.2020 13:44)

RASTKY jsem zprvu úplně nepochopila, ale odboj každopádně využil svou příležitost naprosto parádně. Trochu jsem pochybovala, jestli je vhodné aby tohle daly najevo, aby upřímně řekli, že oni za tím nejsou, aby se postavili do světla a nechali na sebe zamířit. A jestli jsem pochybovala o tomhle... Ve chvíli, kdy Lexi vystoupila... A byla to Lexi a ne Hlas, tak si definitivně nemyslím, že to byl dobrý nápad, ale kdo by ji nefandil?
Nicméně si myslím, že docela poctivě zapálila rozbušku. No, jsem zvědavá, čeho všeho a co všechno to vyhodí do povětří...
Děkuji, Florence

Florence

5)  Florence (15.04.2020 10:18)

Ahoj Mayo!
Já moc děkuji za komentář! No, s Dorkou to nemohlo dopadnout jinak. Teda, ne že by si ten rozchod s Amosem zasloužila, ale nebyl na jejich vztah ten správný čas. Asi nikdy ani nebude. A ano, teď už to začíná nabírat na obrátkách. Teď si už se k tomu dostáváme

4)  Maya (14.04.2020 19:01)

Ahoj Flo!
Moc děkuji za kapitolu, byla krásná. Stejně jako ty dvě předtím, které jsem četla s tím. Hádám, že teď se všechno dostane do otáček, co? Je mi líto Dorky, ale už to k tomu směřovalo nejspíš od začátku. Jsem zvědavá, jaká bude reakce opozice, nenechej mě dlouho čekat :-) ;-)

Florence

3)  Florence (14.04.2020 16:27)

Katuš, no každá akce vyžaduje protireakci. Obávám se, že někteří lidé proslovem Hlasu a Sombuna určitě nebyli nadšení. To máš úplně pravdu Moc děkuji za komentář!

Jane, děkuji, děkuji pěkně Lexi, Amos a Levant ti připadají návykoví, jo? To jsem upřímně ráda :D Další kapitola bude z pohledu Ezry.

2)  Jane (14.04.2020 13:57)

Tééda bylo mi úplně jasný, že se do proslovu zapojí o něco víc aktivně Naprosto úžasná kapitola, jako ostatně i všechny předtím. Jsem moc ráda, že pokračuješ v povídce. Už se těším na další kapitolu. Přímo se nemůžu dočkat. Lexi, Amos, Levant...celý je to návykový...

1)  Katuš (14.04.2020 07:04)

Ahoj, Flo. Díky za další kapitolu. Obávám se, že teď šlápli do vosího hnízda. Protože teď po nich půjdou úplně všichni. Doteď byli otravní asi jako komár, kterého je lepší se zbavit, teď se z nich ale stanou nepřátele. Bylo řečeno příliš mnoho. Každopádně, děkuji za pokračování. Snad sis užila Velikonoce. :)

1

>