Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/no_more_war_by_bashir7-d57ybvg.jpg

Rok prázdna

předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

Florence

6)  Florence (09.04.2020 04:38)

Nesmí to dělat Dorka a rozhodně by neměla, ale... Lexi na ní zase nemůže přede všemi křičet. Nemůže vyřít vody Odboje, protože si uvědomuje, jak moc je jednota důležitá. Myslím, že je podle mě Lexi z nich dva ta silnější, když dokáže zatnout zuby a vydržet.
Děkuji za komentáře, Fanny

Fanny

5)  Fanny (07.04.2020 13:57)

Celou tuhle kapitolu na Lex trochu křičím, ze tohle Dorka delat nesmi. Subjektivně ji ovšem úplně rozumím. Nechce delat rozbroje, nechce nechat ulitnout nervy a kdyby se vzepřela a ukázala silu, musela by to řešit a přijmout postavení. Ukázat sílu a přitom zůstat mimo vyžaduje značnou iniciativu a do toho snaha o zachování přátelství... Je prostě nejsnazší nechat to být. A se sympatiemi k Sintichakimu naprosto souhlasím a sdilim.

Florence

4)  Florence (13.11.2019 14:36)

Ahoj Elinor, snažím se další kapitolu stihnout, abych ji mohla přidat tenhle pátek;) Děkuji

3)  Elinor (13.11.2019 08:35)

Další díl, prosím moc pěkné

Florence

2)  Florence (06.11.2019 01:51)

Ahoj, Katuš! Moc ráda tě zase vidím! Vliv Ezry úplně chápu. Někdy mám pocit, že když dopíšu jeho kapitolu, jsem v normálním světě nepoužitelná a dobrou půl hodinu bych s nikým neměla mluvit :D
Mě přišla tak vzdálená budoucnost lepší. Oba měli čas dozrát, dospět. Hodně se toho v jejich životě změnilo, ale taky je to k sobě dost posunulo. No, ta cesta před nimi ještě nebude vůbec lehká.
Mikha je moje srdeční záležitost :D
Děkuji!

1)  Katuš (04.11.2019 18:33)

Ahoj, Flo. Přiznám se, že jsem tady nezavítala už věky, protože se tady nic nedělo. Ani od tebe, ani od jiných. Takže mě dneska mile překvapilo, že ses tady zase objevila a přidala hned pět kapitol. Omlouvám se za strohý tón, ale jsem ještě pod vlivem Ezry.

Takto. Nečekala jsem, že to zasadíš do až tak "vzdálené" budoucnosti. Ale je to fajn. Věci se měly čas usadit a je možnost rozjet konečně pěknou akci. Snad jim z toho vloupání káply informace, které potřebovali ověřit. Stále si Mikhou nejsem jistá. Minimálně si myslím, že to bude časem spoj mezi Ezrou a Lexi. Evidentně se pořád mají rádi, pořád jim na sobě záleží. No uvidíme. Velice se těším na pokračování.

1

>