Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

http://www.bez-hranic.cz/gallery/thumbs/polibek%20ve%20sn%C4%9Bhu.jpg

Tak už jste se do toho pustili? Teď nemyslím tenhle svůj pokus, ale samozřejmě Mrazení a Váhání.

Doufám, že budete lapeni stejně jako já.

A vy, co už lapeni jste: Isabel a Cole, Grace a Sam. Jsou zpátky. Otázka zní, na jak dlouho...

předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

19)   (13.05.2012 22:30)

a jako co dál ???
už nic nebude ...nikdy...???wall* *
Ambruško,kvůli tobě jsem se pustila do Mrazení,snad to stihnu,než to ty bláznivé servery smažou ...a ty nepokračuješ :'-( :'-( :'-(

Nebraska

18)  Nebraska (29.10.2011 22:22)

Ááááááááách To je tak ono! Poslední Samova pasáž byla neuvěřitelná, všechno to napětí a dojetí a Sam a Grace Nenech ji zmizet, sííím
Asi si jdu přečíst Mrazení a Váhání Vidíš, co děláš?

Kaca

17)  Kaca (28.10.2011 22:50)

Jo takhle :D No nevadí, říkala jsem si, že v tom bude nějaká zrada, ale název jsem si nepřekládala no:)
Že je to vtípek to mě fakt nenapadlo, zašla jsem na její stránky a hledala, kde by o tom moha být zmínka :D
Ambři to nevadí, já považuji za úspěch, když někdo dodá kapitolu do týdne, navíc mám školu, takže mi to docela rychle ubývá, když něco není :)

ambra

16)  ambra (28.10.2011 15:14)

Kacenko, děkuju . Další kapitola vázne na mé nemožné rodině a trošku na tom, že jsem potřebovala načíst něco z Mrazení a za poslední čtyři dny jsem nedokázala otevřít knížku. Dnes máme akci, ale naordinovala jsem si abstinenci, abych mohla zítra psát;) .

Nebraska

15)  Nebraska (28.10.2011 14:38)

Kaco, zklamu tě - Litter (tedy volně přeloženo jako Plození, Množení) byl Maggiein aprílový žertík
http://www.daemonsbooks.com/2011/04/01/april-fools-day-2011-literary-jokes-roundup/

Kaca

14)  Kaca (28.10.2011 14:28)

Páni teď jsem našla, ono budou dohromady 4 díly? Shiver, Linger , Forever a Litter?
Čekala jsem více trápení a soužení než ti dva potkají, ale mílila jsem se. Sice bych možná nechala den dva, jako nedosažený cíl a tím urputnější touhu jí najít, ale i tak to bylo perfektní
Podle knížek jak vím se docela divím že Isabel tolik vzala smrt jejího otce, i když byl to její otec to je prava.
Jsem ráda, že se Grace nerozplynula ale začínám uvažovat nad tím, co se stane s Isabel.
Pořád oplakává bratra, otec se taky zabil. Její matku nejspíš trefí šlak až se to dozví, takže přemýšlím jestli se s ní stane zhroucená hromádka neštěstí, na které si Cole uleví své duši, protože jí pomůže normálně žít a nebo se přestěhuje do domova vlků. Jsem zvědavá... jsem zvědavá i na nové vlky. Už aby byl daší

13)  Tor (23.10.2011 20:38)

Kacc - ten čas jsi nemohla strávit líp
Já se taky v pátek bila v prsa, jak umeju okna, že

12)  kaccag (23.10.2011 20:26)

Chodím spát ve dvě a zachránila mě rodinka - muž jel s dětmi na akci typu APALUCHA a já měla naplánovanou generálku v bytě .... zůstalo u plánu, ale teď znám Sama, Grace, Cola i Isabel ....

ambra

11)  ambra (23.10.2011 20:03)

kaccag, já se z tebe picnu . Za tři dny?! Chjo, holky, jak to děláte? Mám strašnou radost (protože dělám Maggie takovou hezkou reklamu), ale samozřejmě taky nadskakuju blahem, že mě v tom nenecháte . Dnes mi utekl celý den rodinnou oslavou (ach ty velké a družné rodiny), ale zítra se pokusím. Děkuju!

10)  kaccag (23.10.2011 18:03)

Milá Ambři, díky tobě jsem za poslední tři dny zvládla Mrazení a Váhání. A jako Tor si nejsem jistá, zda budu řešit ofic třetí díl, když máme tebe ... krása (Chjo, tak teď nepolezu na BH třikrát denně - díky Tor a Nebrasko, ale aspoň pětkrát ...:) )

ambra

9)  ambra (23.10.2011 10:58)

Uáááá!!! Klubík se rozrůstá! Hani, zdá se, že máme stejný průběh. Váhání jsem asi podvědomě odkládala, i když mě Mrazení nadchlo. Přeci jen jsou to v podstatě smutné knížky a já se (oprávněně) děsila, co mě čeká. A až po dočtení (a totálním stresu) jsem se dozvěděla, že bude pokráčko. Jen trnu, že absolutní HE to prostě mít nemůže... Teď narychlo znovu čtu Mrazení, přece jen už mi od léta některé detaily vypadly, tak abych tam úplně nefabulovala;) . Holky, ještě jednou moc díky! (A trémuju, o tom nepochybujte )

Evelyn

8)  Evelyn (23.10.2011 10:41)


Dvojku jsem dočetla včera v noci a mám pocit, že kdyby mi někdo řekl, že Míjení je oficiální trojka, která unikla na net, ani na chvíli bych o tom nepochybovala

Silvaren

7)  Silvaren (23.10.2011 09:34)

Wow, to byla jízda! Jako bys neřekla jedinou věc a přitom to na mě všechno křičelo mezi řádky. Náznaky, náznaky, náznaky. Miluju Tvůj styl!
Doufám, že se Sam trochu pochlapí a chopí se své zodpovědnosti. Jak Isabel nemusím, tak měla na konci Váhání pravdu, když na něj křičela.
A Ambří... trému? Proboha, proč? Vždyť je to úžasné. Jako vždycky.

6)  Tor (21.10.2011 23:17)

Ambruško - netrémuj. Nemáš k tomu jedinej důvod. Za to třá já mám milion důvodů, proč to číst.
1) nejde o počet, ale sílu
2) zbláznila ses? Ani se nehnu...
3) JÁ děkuju...

ambra

5)  ambra (21.10.2011 22:55)

Dívky, já se sem chvilku vetřu, jo? Připadám si jako na soukromém mejdanu, byla jsem toho tak plná, že jsem vůbec neřešila, kolik lidí to četlo a bude mít případně zájem číst tohle, nicméně jsem aktuálně úplně rozklepaná z toho, že se vám to líbí a snad poprvé za tu dobu, co píšu, mám před publikací příšernou trému. Chtěla jsem vám vlastně říct tři věci: Bez ohledu na počet čtenářů tohle dopíšu. Pokud to začne být opruz, bez výčitek utečte. A to nejdůležitější: Děkuju

Ree

4)  Ree (21.10.2011 22:38)

Do háje, ambro! Proč to děláš? Proč to ukončuješ?! Já nechci konec! Já chci číst dál a dál a dál a dál a dál... Právě jsem dočetla vražednou Popo a ty mě dorazíš ještě tímhle.
S každým dílem dokážeš, že Sama a Colea miluju ještě víc. Teď navečer už nemám moc slov, i když bych ti toho chtěla tolik říct. Ale slibuju, že to u dalšího dílku napravím. A bude brzo, že jo?

semiska

3)  semiska (21.10.2011 22:29)

Nádhera. Moc jsme se bála o Grace, ale nakonec relativně vše dobře dopadlo. Otázkou však zůstává, na jak dlouho,hm? No, snad aspoň na relativně dlouho.;) Budu číst a až pojedu domu, tak si přečtu Forever. Jsme na to totiž zvědavá a zda vraždit autorku nebo chválit tebe. :D

2)  Tor (21.10.2011 19:02)

Jsi lepší než originál. Miluju tvůj jazyk, nutí mě to se vracet a číst si věty pořád dokola. Miluju věci jako:
"Jako by to nejlepší, co po těch uřvaných a bolavých písničkách mohl Cole St. Claire dát světu, bylo obyčejné ticho."

Ta krátká básnička je úžasná, je Samova a přitom tvoje. A dokonale zapadá do příběhu. Po dvou knížkách znáš postavy líp, než autor. Třetí díl mě nezajímá, zajímá mě Míjení.

"Nejraději bych se k ní prostě položil, objal ji a dal jí tolik tepla, aby mi už nikdy ani na vteřinu nezmizela. Nebyla to jen prostá chuť udělat to. Nahromaděná touha, bezbřehý a drásavý stesk těch nekonečných prázdných nocí a hrůza z toho, že se nejspíš každou chvíli zkroutí v křeči, která ji vrátí lesu – to všechno z toho dělalo bytostnou potřebu. Podstatu, z které jsem vznikl, důvod, proč jsem se vůbec narodil."

Jo, je trapný, když půlku komentu tvoří tvůj vlastní text....ale...je prostě TAK dobrej, že tu klidně může být dvakrát

Ajjinka

1)  Ajjinka (21.10.2011 17:56)

Já... prostě nemám slov. Fakticky ne Je to tak... úžasně čtivý, že jsem skoro v šoku, když je konec
Jsem okouzlená a totálně pohlcená tvým příběhem A čím dál víc mám strach, že Forever k životu vůbec potřebovat nebudu
Grace... vydržela to! Oni jsou dokonalí, když jsou spolu - a to spolu byli jen chvilinku
Fakt jsem se minule lekla, že střelil Grace, takže se mi ulevilo. Nikdy jsem Isabelina tátu neměla ráda, beru to jako takovou nepatrhnou pomstu, kterou si zasloužil.
Hm, a co mám jako dělat teď? Celá uáchaná a rozněžnělá?

1

>