Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

http://bez-hranic.cz/gallery/Mezi námi II.jpg

Zdravím Vás! :))

Tak a máme tu pokračování.

Hezké počteníčko! :)

Velké dík Silvaren!

předchozí kapitoladalší kapitola

Přidat komentář

Autor:

Text:

 

Komentáře

1

Vasanti

14)  Vasanti (08.10.2015 00:21)

Alenko, děkuju, jsem ráda, že mě pořád čteš.

Alenka

13)  Alenka (07.10.2015 21:02)

Přiznám se, že jsem v příběhu úplně ztratila nit. Takže dělat nějaké závěry jenom z posledních tří kapitol ani nezkouším a jen si počkám, jak tahle polízanice dopadne. Ale rozhodně je to ze života a myslím si, že je to situace více než častá...

Vasanti

12)  Vasanti (07.10.2015 21:02)

Janicza: Jé, děkuju. Jsem moc ráda, že se ti kapitolka líbila! Tak uvidíš, co si všechno Bibi uvědomí nebo neuvědomí. Další se píše, nemůžu s ní pohnout, ale teď si k ní chvilku sednu a zkusím jí dopsat. ;)

11)  Janicza (06.10.2015 23:25)

Ach Vasanti... To byl skvělý zážitek tahle kapitola... Jse. Unesená! :-) skvěle napsaná kapitola. Jen mě trochu zarazila Bibi svou naivitou k Michalovi. Ja chápu že člověk lidemt které miluje odpustí vše, i to že na něj jsou sprostí, alespoň doufám, že si Bibi brzy uvědomí svoh cenu
Že ji dojde, že se Michal neni takový machr aby ji mohl urážet


Nicméně holka si za ten krátký čas užila zklamání od mužů až až!

Ach.... Ja jsem ja napnutá na pokračování!!!

Vasanti

10)  Vasanti (06.10.2015 21:28)

Leelee: Role se občas mění a někdy ani nevíme, jak se to děje, ne? Ale nic není stálý a trvalý. A co jim provedu? Z toho slova, jaké jsi použila, mám pocit, jako bych jim dělala jenom samý šílenosti. :D Každopádně děkuju! ;)

leelee

9)  leelee (06.10.2015 21:13)

jako by si pánové vyměnili role
Michal nepochopil že chce Bibi čas, Markus naopak chápe nějak moc dobře, jsem zvědavá co jim ještě provedeš

Vasanti

8)  Vasanti (06.10.2015 20:53)

Seb: I já moc děkuju, že jsi se zastavila a že se ti to líbilo!

Bflmka: Máš pravdu, někdo třetí by se hodil, ale můžu předem říct, že nikdo nepřijde. ;) Michal se prostě jen neovládl a dal najevo jak se cítí dost jasným a ne moc hezkým způsobem. Snad si moje postava ani neuvědomila, jak moc velké následky to bude mít. Markus má překvapit, a snad se tak děje. Zkoulím to jak jinak než překvapivě... Děkuju moc, další je v procesu, jdu jí zkusit dodělat.

7)  bflmpsvz (06.10.2015 19:33)

No, tohle je taková ta situace, kdyby bodnul někdo třetí. A ono to většinou tak dopadne, že ten dotyčný, což je Bibi, se citově unaví a na nic dalšího už není síla. Michal to poto... Jakmile se začne jeden mstít, aby ten druhý pochopil jeho pocity, což je častý a kolikrát neovlivnitelný jev, tak to pošle na tuty do háje. Může vyhrát ten trpělivější, což je Markus. No... jsem zvědavá, jak to zkoulíš a budu se samo těšit na další

6)  Seb (06.10.2015 19:22)

Super a moc se těším na Markusovu kapitolu.
Děkuji

Vasanti

5)  Vasanti (06.10.2015 18:18)

Muxie: A co Bibi nemá dělat? No jo Michal, to je kapitola sama pro sebe, co? To mi připomíná, že bych mu minimálně jednu kapitolu měla věnovat. Moc děkuju!

PéťaAlexis: Já vím, o které části mluvíš. Vím to moc dobře. Zdá se, že tě překvapila. A to mě těší. No jo, Markusačka každým coulem. Nezapomínám na to.. Zabít vás? Ale ne, to ne!!! :D Jen vás trošičku napnout. Jinak co se týká Bedrunky a jejího komentáře, souhlasím, že to vystihla a rozebrala dost dobře. Moc děkuju!

Bedrunka: Tak se přiznám, že tvůj komentář mě dost překvapil a to mile. Velmi. Jsem opravdu potěšená, že všechny postavy a celý ten děj, který se teď odehrává vnímáš právě takhle. Opravdu si vážím toho, že nevidíš postavu, ať už je to Markus, Bibi nebo Michal jen jedním úhlem pohledu, protože všichni přece víme, že vztahy a vše kolem není jen černobílé. Je to mnohem, mnohem složitější a kolikrát hodně komplikované. Toho si opravdu vážím. Já ti jen můžu slíbit, že se Bibi rozhodne. A jestli dobře nebo ne, to se uvidí. Moc děkuju za krásný komentář a jsem ráda že se ti to pořád líbí! Mám toho hodně a bohužel nemůžu slíbit, že to zvládnu dvakrát týdně. To přiznávám, že nedám. Ale snažím se, snažím!

Další kapitolka patří Markusovi a je rozepsaná. Takže makám na tom ji dodělat a poslat na korekturu.

PetraAlexis

4)  PetraAlexis (06.10.2015 17:04)

Jsem mrkla na komenty a musím napsat znovu: Bedrunka to shrnula tááák trefně a nádherně! :D

Bedrunka

3)  Bedrunka (06.10.2015 16:53)

Ahoj Vasanti
Hlásím, že jsem poctivě dohnala, co jsem zameškala!!!
A nemám slov!!!
Když srovnám první sérii, tak jsme se vlastně ohromně posunuli. Z poměrně obyčejné holky, která měla svůj život pevně v rukou a věděla, co chce, se pod vlivem divokého Markuse stala ženská, která si dokázala přese všechno udržet všechny postoje. Když srovnám Bibi teď a předtím, řekla bych,že je teď mnohem silnější.
Markus zase vyzrál. Z bezohledného kluka, jenž měl pokřivený, černobílý pohled na svět po nepříjemné životní zkušenosti, se díky Bibi stal chlap, který si ledacos konečně srovnal a postavil se všemu čelem. Udělal tlustou čáru za starým životem a konečně převzal zodpovědnost sám za sebe i rodinný podnik.
Jak moc to pro ně bylo fatální, vlastně sleduju teď.
On si zmizí, pak se vrátí a očekává, že všechno bude jako dřív a najednou zjišťuje, že to tak není. A co teď?
Jeho nevinné pokusy o sblížení, doženou Michala k tomu, aby Bibi přestal věřit a choval se jako osel. Tak osel ne, alepig jo!Kde je ten štědrý, chápavý muž, který ji okouzlil. Kde je ten člověk, který jí říkal, že ji miluje a najednou se k ní chová, jako by ho podváděla odjakživa na každém kroku? Kde je ta důvěra, kterou k ní choval? Zjišťuju, že ji asi nikdy nemiloval a nevěřil jí tak, jak si oba mysleli. Chápu, že ho žere přítomnost soka, ale s Markusem nežije. Dá se počítat s jeho stínem, ale to tak málo Bibi zná, že nepochopil, že je pro ní Markus minulost?
A teď ji oba dostali tam, kde ji ani jeden nechtěl. Michal o ní svým přístupem už přišel. Akorát to neví a neuvědomuje si to ještě ani Bibi. A Markus, který udělal maximum pro to, aby ji našel a ujistil se, že je v bezpečí, pak jako správný chlap prostě vyklidil pole a dopřál jí prostor, který chtěla. Myslím, že tím ujištěním o svých citech jí dal jasně najevo jak na tom je. Líbí se mi, že jí Michala ani jednou nevyčetl, že to spíše vzal tak, že ten vztah byl něco, s čím měl počítat.
Tak a teď jsme na další křižovatce: Bibi a její cesta za tou pravou láskou! Jak se mi Michal líbil, tak jsem z něj tak zklamaná! Ale chápu ho! Fakt že jo! Proč kolem sebe kope, kdo se topi? Svatá pravda!!!
Prosím, nech Bibi rozhodnout se správně!!!
I když tuším, že v jejich očích a srdci je už teď vítězem Markus! Vždycky tam byl!!!
Vasanti nádhera!!!
Vím, že toho máš moc moc moc, ale nešlo by přidávat aspoň dvakrát týdně? Neměla jsem problém naskočit zpátky, ale tohle je jedna z povídek, která mě neuvěřitelně baví a mohla by jet i pětkrát denně.
A asi nejsem jediná;) !
Moc ti děkuji a těším se na další dílek, ať už ho dáš kdykoliv

PetraAlexis

2)  PetraAlexis (06.10.2015 16:18)

Tak snad nezapomenu napsat to, co se mi honilo hlavou při čtení :D Ta jedna část, myslím, že víš, která, mě Markus doslova dostal. To všechno, co řekl. I když Bibi řekla, že to říkat nesmí, tak prostě v tu chvíli
A Michal, co říct, pěkně mě svým chováním štve, tohle jí dělat I když jsem stále a napořád Tým Markus :D a asi stále více
A ty nás asi chceš zabít, takový konec, hele :D Jsem ještě více napnutá, než minule, tak snad zase bude kapitolka brzy a

Muxie

1)  Muxie (06.10.2015 15:46)

Ale ne, Bibi, to neuděláš...! A Michal...ten ať se jde někam zahrabat... :D
Ale fakt, skvělej kousek, opravdu povedenej, takovej hodně expresivní. Jsem napnutá jak kšandy, co bude dál... :D

1

>