Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/mad3.jpg

S Maddy nejde nic jednoduše...

předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1 2   »

ambra

23)  ambra (14.10.2011 10:29)

Ha! Právě jsem zjistila, že tady jsem to psychicky nevydržela a jeden koment zanechala už tehdyB) :D . Maddy je prostě slušňačka, co chce zůstat hellrenovi věrná až za hrob, teda za Stín, a Phury je slušňák, co by do toho bez Maddyina souhlasu nikdy nešel.
Takže ano, já hlasuji pro Stvořitelku:D :D

Eunta

22)  Eunta (23.05.2011 09:58)

Stvořitelka je opravdu pěkná mrcha... :D :D Ale udělala nejlíp co mohla.. :D

Hanetka

21)  Hanetka (18.12.2010 08:20)

Eééééééééééééééé prokristapána! To se nedá vydržet, musím hned dál!

Silvaren

20)  Silvaren (17.12.2010 10:54)

Nevím, co mám dělat. Skvělá kapitolka, Stvořitelka je opravdu manipulativní mrcha. Na druhou stranu se teď už ale Maddy neubrání, že ne?

Amisha

19)  Amisha (14.12.2010 07:15)

Děkuju za velmi akční dílek. Ta stvořitelka je ale potvora.

gucci

18)  gucci (07.12.2010 22:57)

ty jsi hrozná potvora..... ...chudák Phury, ale už se mu to blíží..uaaaa...trošku mě mrzí, že jsi nehtěla spoilerovat a ostatní jsou bez partnerek...je to trošinku smutný, že jsou zatím všichni bez svých žen....Stvořitelka mě hrozně překvapila, že se rozhodla zasáhnout, ale to je holt zásah shora ......zažínají se mi potit tlapky!!

semiska

17)  semiska (06.12.2010 23:58)

NO, tak konečně je někdo nakopl, i když ne moc zrovna šetrně. Stvořitelka je ale mrška... Není to moje oblíbeňkyně, ale dneska ji musim pochválit, i když to bylo od ní malinko kruté. Mohla jí nechat ty 3 roky. A nejvíc mě dostal Butch: „Mohl by mi někdo vysvětlit, co se tu děje? A, ehm, co se to děje mně?“ To bylo fakt perfektní. Vishousova vylitá vodka taky skvělá.
Strašně jsem se těšila a dokonce i pak už lehce otravovala otázkou, kterou nemá žádná spisovatelka moc ráda, ale tvá odpověď mě potěšila, i když kapitolka přilítla až dneska a já tu pořád stepovala a hledala tu Maddy. Mám strašně velkou radost, že je tady. Těším se v budoucnu na další kapitolku. Fakticky to bylo mistrovské dílo!!!

Abera

16)  Abera (06.12.2010 23:29)

Bye

15)  Bye (06.12.2010 22:15)

Ne Stvořitelka! To ty jsi škodolibá a nevypočitatelná, tak to na i nesváděj! Takhle mě napínat...
Ale popořádku, Jsem ráda, že Phurymu konečně došlo, co přesně musí s Maddy udělat.
Že mu k tomu pomohl Vishous, kterýho miluju (toho Tvýho, rozuměj!) a o kterým prostě musíš napsat samostatnou věc! Vylil jsi mi vodku.
Co dodat. Zajímalo mě, jak rozsekneš tu ošemetnou věc, kdy se Maddy rozhodne pro Phuryho. A tys liška podšitá! Skvělej nápad s Potřebou!!!

Luciana

14)  Luciana (06.12.2010 20:47)

Maddy Příště prosím upozornění: "Nečíst v klientském centru" musela jsem si hlídat připitomělý úsměv na tváři, špatně by se to vysvětlovalo klientům, proč že se tak hloupoučce zubím.

Bosorka

13)  Bosorka (06.12.2010 20:37)

Neb ty jsi ale drsná!!!! A strašně moc se těším na další díl, tam se těm jazykům, špičákům a různým oudům prostě nemůžeš vyhnout!:D

yasmini

12)  yasmini (06.12.2010 19:10)

Jsi na ní drsná to se musí nechat. Ale řešení je to perfektní. Nemusí váhat, nemusí se rozhodovoat co bude dál. Prostě musí.
Hrozně se těším na další kapitolku :)
Y.
PS: ostatní kapitoly byly taky svělé a hambím se, že jsem nenapsala komentíky i tam takhle na mě

Ivanka

11)  Ivanka (06.12.2010 18:29)

Ta stvořitelka je prostě zlá manipulativní mrcha a já ji strašně miluju! Celá tahle kapitola byla nabytá emocemi a já se ji právě snažím vydýchat. Naprosto super!

Ajjinka

10)  Ajjinka (06.12.2010 18:08)

Páni, tak hezky to začínalo, dokonce to i vypadalo, že to klapne i bez nějaký cizí pomoci a ona se objeví Stvořitelka... a prostě udělá *fůů* a má být vymalováno? Teda... asi bude, možná i bíle (ty vole, prašť mě! ), ale tak nějak jsem doufala, že se přes smrt Fihrma Maddy přenese sama, že už si prostě dál nebude moct pomoct
I když, takhle to má na druhou stranu Phury asi jednodušší
Každopádně, Kačí, bravissimo!

Nebraska

9)  Nebraska (06.12.2010 17:23)

Mně je Stvořitelky vlastně líto Je úplně sama, a přestože dělá i dobré skutky, každý si pamatuje jen ty špatné I když ve Vishousově knize jsem na ni nadávala vážně, ale vážně hodně

MisaBells

8)  MisaBells (06.12.2010 17:18)

To je mrcha ta zakuklenka jedna :D Neb, dokonalý! Období potřeby jsi popsala skvostně a vrčící Phury je miláček :D Nemluvě o Wrathovi, který je všechny vyhnal a sám se vrhl na vlastní ženu. Skvělý!

Linfe

7)  Linfe (06.12.2010 17:10)

Ježíš takovýhle šoky, člověk kouká po očku po Robertovy a znenadání dostane Maddie a ještě takovýhle kalibr. Bylo to úžasné a jsem ráda, že postava stvořitelky v knižní předloze i všeobecně je neoblíbená jenom mnou. Krásně si to napsala

Gassie

6)  Gassie (06.12.2010 16:38)

Neb... Bylo to skvělé.
Stvořitelka ve Tvém podání je opravdu zlá A já si to naprosto užívám Výborný nápad.

DeSs

5)  DeSs (06.12.2010 16:27)

Díky! Přesně tohle můj seminář z informatiky potřeboval! - Bratrstvo! Maddy! Phuryho! A úplně všechny ostatní! A hlavně tebe! Bez toho bych tu zdechla...
A i když jsem to musela číst po očku, připadalo mi to dokonalé. Okouzlující - i když to je hlavně Phury, že. A zákeřná Stvořitelka - no, když jsem četla, jak bylo Belle v Probuzeným milenci, tak je fakt zákeřná, chudák Maddy. Ale! Ale s velkým A! Budou spolu! On jí pomůže!
Sakra, já jsem tak šťastná za ně! Děkuju! Moc!

Noth

4)  Noth (06.12.2010 16:17)

Do jisté fáze jsem si to náramně užívala.
Uživala jsem si ten pocit, co na mě vilně pomrkává z písmenek pocházejících z tvé klávesnice (pokud se nevyskytlo ono obdarování online sousedem).
Užívala jsem si (ne)násilně nápomocného Vishouse a naprosto perfektní úsek se zkaženými plány...

Jo, správně, teď přichází to ALE.
Šmarjá, já mám takový vztek na autorku Bratrstva, co ani nevím, jak se jmenuje, jen že začíná na něco dvojitého!
Ona mi mé dojmy prostě prachsprostě znehodnotila!

Jakmile vyšla na pódium Stvořitelka, bylo zle.
Okamžitě se mi vybavilo chabé rozuzlení druhého dílu a bylo po náladě. A to ještě unesu, když se jedna z méně iritujících postav rozhodne udělat si z holení jehelníček a požádat ji o laskavost, ale když už se do středu dění cpe bez pozvání, to je drzost nejvyššího kalibru.
To nemůže radši měřit průměrnou teplotu ve Stínu?
Vážně už z toho magořím.

Takže, abych to shrnula, ten můj nesouvislý výbuch nespokojenosti, ten s tebou nemá nic společného. Jen mi na chvíli přišlo líto, že tohle je kvalitní ff, založená na nekvalitní předloze (kam až mé oko dohlédne = po druhý díl, včetně).
Ale vážně, uznej sama, že to dost připomíná Deus ex machina.
Autorce (hele, píše to ženská, že jo?) někdo patrně zapomněl sdělit, že i když si na sebe navlíkne prostěradlo, Euripida to z ní neudělá.:D
(Já do té literární kritiky snad vážně půjdu, vždycky jsem tušila, že mým poslanáním bude rozbrečet co nejvíce lidí! )

Ty tu vlastně vaříš z vody a pravdou je, že je to vážně dobré. Jen občas na jazyku ucítím tu pachuť, co ulpěla na lžíci po čtení originálu.
(Ano, jsem si vědoma toho, že jestli tohle po mně někdo čte - třebaže tak trochu doufám, že se poučili a záznamům mého projevu se vyhýbají obloukem - tak jsem 100% odepsaným nepřítelem státu)

Tolik k mým dojmům. Věřila bys, že se mi trochu ulevilo?

1 2   »

>