Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/Madla.jpg

Šestá kapitola Madly a Jakuba

předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

Florence

5)  Florence (07.03.2018 11:56)

Seb, moc ti děkuji!

Seb

4)  Seb (06.03.2018 16:09)

:'-( Nějak mě to loučení vzalo za srdce :(

Florence

3)  Florence (06.03.2018 10:14)

Katuš, myslím, že ano, že tahle kapitola byla trochu jiného ražení. Asi je to i tím, že se Madla pomalu ale jistě blíží ke konci a atmosféra poněkud houstne. Moc ti děkuji za komentář

Jani, to úplně chápu, tihle dva se taky loučili aniž by věděli, jestli se ještě někdy uvidí. Asi to mají stejně, ono odjet od někoho, koho máš opravdu ráda (ať už je to kamarád, rodina nebo letec) je fakt těžký. Taky ti moc děkuji za komentář!

Janicza

2)  Janicza (05.03.2018 19:38)

Nevím jestli to byl tvůj záměr nebo jsem v nějaké podivné náladě já sama, ale zoufalství, které jsi popisovala mezi Jakubem a Maruškou...ach... Připomnělo mi to ten pocit, když jsem odjížděla po 15 týdnech z Ameriky, kdy jsem se zároveň strašně těšila domů a přitom nechtěla opustit lidi, které jsem v USA poznala... Zoufalství z toho, že nevíš co chceš a nevíš, jestli je správné, že se cítíš tak, jak se cítíš... Tenhle pocit mi navozuje Jakubovo "přání", aby Marušku raději v životě nepoznal...
Miluju, když ve mě příběh vzbudí silné emoce!
Děkuji Flo!

1)  Katuš (05.03.2018 16:21)

Nevím, čím to bylo, ale dnes z toho nečišel takový ten klid, jako z jiných kapitol. Asi jsi měla jinou náladu při psaní.

Mám pocit, že vím, kam tohle směřuje - a rozhodně to nebude happy end v tom klasickém slova smyslu. Přesto se budu těšit na další kapitolu, kterou teď každé pondělí už od rána vyhlížím.

Přeji ti krásný nový týden, Flo.

1

>