Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/mptáček.jpg

Ahojda!

Tak jsem to stihla rychleji! Hezky se bavte! Bedrunka! Jo a jsem hrozně zvědavá jak se vám bude líbit Sanders :D! Takže tam dole pod čarou zase zanechte své dojmy! Děkuji <3

předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

Kikketka

11)  Kikketka (24.06.2015 19:27)

Bedrulinko, tak se konečně dostávám ke komentování, protože přes tel na to jsem holt hrozně lína!!! Líbí se mi jak se Sky výřečná vždy a všude, za každých okolností a d kýmkoli. :D :D :D A Sanders se mi líbí, na to co jsem si o něm myslela prve, mě teda překvapuje. A jak se to tříbí mezi Sky a Maddem, to se mi teprve líbí!!!! Děkujiiiii!!!

Bedrunka

10)  Bedrunka (05.06.2015 20:19)

Seb moc dekuji

9)  Seb (05.06.2015 20:16)

Páni, vrátilla jsem se dneska vyšťavená ze školy v přírodě jsou tu dvě kapitoly. Tu druhou dneska už přečít nezvládnu, tahle byla dokonalá.
Benjamin ( to se mi líbí) a Sarri, to se ti povedlo a těším se na zítra, snad jim jejich chvíli už nikdo nepřeruší. Jen se mi pořád nelíbí, že na to Sky musí zapomenout.
Děkuji!

Bedrunka

8)  Bedrunka (05.06.2015 12:22)

Niky hmmm

Niky

7)  Niky (05.06.2015 11:33)

Další dílek už dnes? Ty jsi nejlepší!

Bedrunka

6)  Bedrunka (05.06.2015 10:48)

Alenko njn:D :D :D

Niky čučíš, co ? Dělám jim tam všem hotovou idylku! Moc ti děkuji za komentík nabitý emocemi a otázkami a abys věděla, právě jsem dopsala další a jdu nahazovat. Vzhledem k tomu, že vás na tuhle čekat nenechám, tak ta další bude trošku trvat. Ale uznej, že je to lepší mít dvě denně a pak pauzu než dlouho žádnou !
Moc děkuji i za fandění *objímající smajlík mi tu fakt chybí*!:D

Niky

5)  Niky (05.06.2015 08:31)

No pááááni, Bedru!!! Tahle kapitola byla tak skvělá! Sanders je mi teď o něco sympatičtější. Asi i proto, že už ho nevnímám jako hrozbu pro Maddocka a Sky. Vůbec jsem nečekala, že se jeho život nějak prováže se Sarri! Tohle je fakt zajímavý vývoj a jsem zvědavá, jak jim to spolu půjde. Možná ze začátku moc ne, když jsou oba takoví tvrdohlavci :) Sarri určitě bude líp se Sandersem než s její "rodinou" a Sandersovi taky bude líp se Sarri. Fakt se mi líbí, jak jsi to pro ně připravila
Teda to společné setkání mě fakt pobavilo Skyina poznámka o testosteronovém materiálu No, určitě jim Sky přijde přinejmenším zajímavá, když tam na ně pomrkává, snaží se s nimi seznámit po našem způsobu a ještě Maddocka přivede přede všemi do rozpaků Určitě musí vidět, jak to mezi nimi jiskří!
Maddock a Sky! Uaaaaa Že by příště UŽ??
Bedrunko! Je to výborné! Tohle mít pěkně v celku jako knížku, tak čtu a čtu, bez přestávky, dokud bych se nedostala ke konci. Moc se těším na pokračování!
Děkuju

Alenka

4)  Alenka (04.06.2015 23:00)

Já čtu, to si piš! Denně se třesu na novou kapitolu. Jen vždycky čtu na mobilu a komentáře dopisuji až u počítače, protože než bych to sesmolila na mobilu, tak bych dřív pukla vzteky. :D To ta malá písmenka... Holt přidáváš rychleji, než se já dostanu k počítači.
Je to blbá výmluva, já vím, ale je to tak.
Díky za tuhle povídku!

Bedrunka

3)  Bedrunka (04.06.2015 22:55)

Á Alenko ty čteš, děkuji M+S mají jednu jedinou možnost a moc se těším až vám ji vyložím a vysvětlím;) A+C dostanou svůj prostor a vzhledem k tomu, že je Samdersovi skoro šedesát, tak se nabízí pouze jedna varianta!

KKatuš nic si z toho nedělej! Moc děkuji

2)  Katuš (04.06.2015 21:49)

Jévačky... tuhle zprávu píšu už po třetí, páč jsem se jednou překlikla po druhé jsem asi zaměnila 0 za o nebo naopak, takže se vytratila veškerá pointa mých zpráv. Jenom tedy už zopakuju, že moc děkuju za kapitolu, byla skvělá a těším se na další :) :) :)

Alenka

1)  Alenka (04.06.2015 21:48)


Jej!!! To je... vývoj.
Bedrunko, já tuhle povídku prostě miluju! Jsem zvědavá, zvědavá na pokračování. Sky s Maddockem mi přirostli k srdci a pořád přemýšlím, jak by mohli zůstat spolu... A také přeju princezně její lásku.
Moc se těším na další díl!
Jo, a mám teorii - myslím si, že ta mise se Saiem zase nebyla tak neúspěšná...:p :D
No a Sanders? Sanders a Sarri? Buď jako otec a dcera nebo partner a partnerka... nechám se překvapit.

1

>