Další odkazy

Nenechte si ujít!

Zkáza z nebes

Snoubení tmou - Leona Škodová

Hříšníci - Marie A. Gregorová (ambra)

Facebook

Kdo sem chodí?

Flag Counter

/gallery/mptáček.jpg

Ahojda!

Ptáček pokračuje! Tahle kapitolka se mi psala tak lehce a já ji hrdě předkládám!

Hezky se bavte, za komentáře a čtení moooc děkuji všem!

Adélce<3

Bedrunka :*

PS Do svého profilu jsem přidala další fotky mých postav, tak ať se vám líbí :D!!!

předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

Bedrunka

11)  Bedrunka (28.05.2015 19:49)

Seb co se Ahriona Chrideh týká, tak máš pravdu, nemají to jednoduché. Ale Maddock a Sky... to je iné kafe... a jsem zvědavá jak se ti bude líbit, co jim provedu Já bych tvou čekací trpělivost neměla , ale moooooooc děkuji

10)  Seb (28.05.2015 18:41)

Koukám, že se na ně valí nebezpečí ze všech stran a oni nic netuší, tak doufám, že jim to světelné varování pomůže.
Je mi jasné, že Chrideh a Ahrion to ve svém postavení nemohou mít jednoduché :( a zatím si moc neumím představit, jak by Sky a Maddock mohli spolu trvale žít, když jsou každý z jiné planety.
Děkuji a těším se na pokračování. Není to lehké, když se ráno dozvím, že je nová kapitola a musím počkat až do večera, než si ji stihnu přečít, ale zase se mám aspoň celý den na co těšit.

Bedrunka

9)  Bedrunka (28.05.2015 12:21)

Alenko Já to vezmu od konce. Těší mě, že přiběh prožíváš s postavami a hodně moc ti za to děkuji !
Varování je o něčem jiném- snad jsi se trefila, ale kapičku mimo své body-, než jsi zmínila, ale neboj, dopracuji se k tomu, jen to bude ještě chvíli trvat. snad jen...Začíná boj s časem, Calai ještě není fit, Sanders se blíží ďábelskou rychlostí, Sarri má své plány, Arraharros také a vládkyně sama má jen těžkou hlavu... Je toho ještě moc co vyprávět !!!

Alenka

8)  Alenka (28.05.2015 12:07)

Já mám teorie dvě:
1) Jedná se o ta čidla plukovníka Sanderse. Maddock je před nimi varován, a díky tomu zabrání svému odhalení a vyslýchání Sky, nebo
2) Se blíží královna i s nepřítelem a vyjednávají o míru.
Ale jelikož se "tady" dlouho královna i ten neřád neukázali, tak se spíš přikláním k policistovi. :D
Moc se těším na další díl.
Ahrionovo odmítnutí bolelo i mě, napsala jsi to velice procítěně. A polibek Sky a Maddocka... nemám slov.

Bedrunka

7)  Bedrunka (28.05.2015 11:04)

Kikket však počkej , už mám větší půlku hotovou , takže při trošce štěstí se dozvíte zítra ráno, jak na tom Maddock se Sky je:D :D :D Moc děkuji zlatí

Katuš ty jsi úžasná, dokonale jsi Ahriona i Chrideh pochpila !!!
slovo "špatně" nemusí nutně znamenat zlo...už to zpracovávám, takže pokud tu nebude odpověď už v zítřejší kapitole, dobereme se k tomu postupně v těch dalších a o Chrideh tu momentálně nejde Moc ti děkuji za komentík, vidím, že ten příběh chápeš stejně jako já o něm při psaní přemýšlím

6)  Katuš (28.05.2015 10:12)

Jujda! Co to bylo? Ahrion se prostě snažil stát na své straně hranice, což je podle mě čestné, čestnější, než kdyby ji přešel a souhlasil s Chrideh. Na druhou stranu to podal trochu necitelně, ale co bychom chtěly od chlapa, kterému přetéká srdce, ale zároveň si to on ani ona nemůžou dovolit?

Jsem strašně zvědavá na to s těmi symboly. Slovo "špatně" mi evokuje něco, co není moc dobré, takže se to asi bude týkat vnějších hrozeb. Nebo možná jsou s Chrideh nějak propojení a její emocionální pohnutí způsobilo toto varování.

Zkrátka těším se moc na další kapitolu a moc děkuji za tuto :) :) :)

Kikketka

5)  Kikketka (28.05.2015 09:54)

Uaaaaa, konečně je to tady, ale nakonec k ničemu nedošlo tak jak jsem očekávala...;) ještě že tak. Sky není do větru, i když ji Madd přitahuje a to stejné platí o něm. jsou úžasný. a jak ji políbil. A podle mě ji nelíbal proto, protože to viděl okolo. Prostě chtěl a tečka. ;) Děkuji a piš Prosím, už se těším na další!

Bedrunka

4)  Bedrunka (28.05.2015 09:16)

Anonym;) vidím, že jsem ti udělala radost, takže vítám tě a co se týká Ahriona a Chrideh mám s nimi určité plány, tak mi drž pěsti, ať se mi povedou uskutečnit. Děkuji

NikkiOesch Neboj se nic, kapitolku se pokusím zkompletovat ještě dneska, abych tě netrápila zbytečnými otázkami a pokusila se na ně co nejdříve odpovědět. Nejsem ten typ, který někde něco utne a pak své čtenáře nechává dusit. Bylo mi jasné, že na to budete spěchat:D :D :D Ahrion a Chrideh mají před sebou dlouhou cestu a hrdličky v tom lítají o sto šest:D :D :D Moc děkuji slibuji, že si máknu, aby byl další dílek pokud možno už zítra!

Niky písmenka nechybí!!! neboť každá kapitola se mi pohybuje mezi 2600 a 2800 slovy a věř mi, že když jsem včerejší dílek dopisovala, měla jsem sama problémy s vhodným ukončením. Problémy A+ Ch nejsou jednoduché, navíc jim to zhoršuje princeznina pozice, takže tím je tak trochu Ahrionovo chování vysvětleno;)! Určitě se o nich budete dozvídat dál, tak neboj! Moc děkuji za komentík, vždycky mě příjemně nakopneš k další práci

Niky

3)  Niky (27.05.2015 23:37)

Něco je špatně... ?!? A já už vím co!!! Chybí další písmenka! Kde jsou? Bedru, že nás na další kapitolku nenecháš čekat moc dlouho? Jsem tak napnutá, co se bude dít dál!
Tak mezi Crideh a Ahrionem se to zatím moc dobře nevyvíjí :( Ona se mu tak vyzná, a on to tak pokazí. Doufám, že to dá s Crideh do pořádku. Musí. Těm dvěma to hrozně moc přeju!
Děkuju za krásnou kapitolu, Bedrunko! Moc se těším na další!

NikkiOesch

2)  NikkiOesch (27.05.2015 23:08)

O můj Bože! Došlo u nich k nějakému spojení? Nebo je něco špatně na Karrarristě? Nebo s Calai? Proč mu svítí kombinéza?! JÁ TO MUSÍM VĚDĚT! A Chrideh s Ahrionem... Achjo, tak moc bych jim přála happyend. Už odmalička jsem byla inteligentní a nechtěla jsem být princezna, už vím proč. Chudinka, už od malička nemá v ničem na výběr. :) Pusa těch dvou potlačovaných hrdliček? Tomu říkám využití potenciálu kouzla okamžiku. Jsou roztomilí. Parádní kapča, jen trochu krátká na můj vkus. Nebo jsem to zhltla tak rychle, že mi to přišlo kratší než obvykle. Moc děkujeme, Bedru!

1)  anonym (27.05.2015 22:37)

Krásna kapitola strašne sa teším na pokračovanie hlavne jak to dopadne S chrideh a ahrionem

1

>